1. درخشانی
  2. مباحث پزشکی
  3. یکشنبه, 26 فروردين 1397
سلام دکتر خسته نباشید32 سالمه ، و سه ساله یعنی اواخر بارداریم بود ک بخاطر فکر زیاد از زایمان طبیعی دچار حمله هراس شدم طوری ک همون لحظه دوران بارداریم ک زیاد ب موضوع زایمان و ترس از آن فکر میکردم نصف شب تپش قلب شدید گرفتم، و بدنم بشدت میلریزید . از اون موقع ب بعد وقتی میخواستم آب سرد بخورم استرس میومد سراغم و فکر و ترس از زایمان طبیعی ، ولی خوشبختانه زایمانم بنا ب دلایل اورژانسی سزارینی شد، ولی متاسفانه هنوز وقتی میرم آب سرد بخورم همون ترس شدید میاد سراغم و پاهام احساس سستی میکنه و دلشوره میگیرم و ترس منو فرا میگیره، یبار دکتر رفتم برام سرترالین و آلپرازولام و زاناکس نوشت ، بعد از چند ماه از اتمام داروهام باز اضطراب دارم و همون حس بی حسی پاهام موقع آب خوردن بخصوص آب سرد خوردن میاد سراغم، توی مطالبتوت خوندم که داروهای ضد اضطراب خودش کلی عوارض داره بیشتر مضطربم کرده، اینکه داروها وابستگی میاره، و عوارضی از جمله هذیان و آلزایمر و خیلی چیزای دیگه بهمراه داره منو بیشتر نگران کرده ، از طرفی آدم نمیتونه هم اب نخوره ، تا کی من این وضع رو تحمل کنم . آیا روش جراحی یا چیزی هست که عوارض نداشته باشه و برای هنیشه اضطراب رو حذف کنه ؟
من نمیدونم چیکار کنم ، روی روحیه ام تاثیر زیاد گذاشته طوری که افسرده شدم . از هیچ چیزی لذت نمیبرم . مدام بفکر اینم چطور اب بخورم که مدام با نزدیک شدن به آب سرد احساس ترس میکنم. ، از یکطرف استرس باعث شده کل صورت جوش بزنه ، و خود استرس باعث بهم خورذن کل سیستم بدن میشه . از طرفی داروها خودش وابستگی و فراموشی و هذیان و تومور مغزی و ..... میاره ،

تروخدا راهکاری نشونم بدین ،
رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید
© 2018 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است.

Search