1. مهدی
  2. رژیم غذایی و تغدیه
  3. دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
اگر به دنبال بهترین استراتژی برای بهبود وضعیت سلامت خود هستید باید بدانید که امروزه بسیاری از مردم با مشکلات وزن، بیماری ها و سایر مشکلات سلامتی که توانایی آنها برای لذت بردن از زندگی را مختل می کنند مبارزه می کنند. بسیاری از داروهای فارماکولوژیکی و سایر روش های معمول برای از بین بردن علائم شما، که بسیاری از داروهای نسخه ای را در بر می گیرند اما اینها در واقع فقط راه حل هایی هستند که معمولا آسیب بیشتری نسبت اثرات مفید ایجاد می کنند.
آنچه که برخی نمی فهمند این است که آنها می توانند با تغییر رژیم غذایی و عادات غذایی خود، سلامت خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند.
بهترین دکتر تغذیه، پزشکی است که برای درمان چاقی و دستیابی به وزن ایده آل راه حل های کاهش وزن نوآورانه ارائه دهد. و با انجام آزمایش با استفاده از روش های نوآورانه برای تجزیه و تحلیل اجزای بدن و تعریف سطح چربی ها، مایعات، توده عضلانی، میزان متابولیسم، مناطق رسوب با چربی بالا و وزن مطلوب سالم اقدام کند.
برنامه رژیم غذایی را بدون محرومیت وعده های غذایی طراحی کند.
محصولات طبیعی را توصیه کند که باعث کاهش اشتها، سوختن چربی ها و تغییر شکل بدن در راه کامل و ایمن می شوند. چنین محصولاتی ممکن است شامل قهوه لاغری، چای لاغری، کپسول لاغری و کرم لاغری باشد.
تیم ارائه دهنده برنامه به طور مرتب مشکلات مشتری را پاسخگو باشند.
وزن ایده آل از طریق سیستم های تغذیه ای که برای این منظور طراحی شده اند حفظ شود.
از نظر من عوامل بسیاری در موفقیت این برنامه ها نقش دارند از جمله:
راه حل های انعطاف پذیر با نیازهای متقاضی
فرمول تغذیه متعادل که در آن برنامه ها و توصیه های پزشک اولین گام در جهت برنامه های کاهش وزن طبیعی، متعادل و پایدار باشند. هر کدام از این برنامه ها شامل سه وعده غذای اصلی علاوه بر دو میان وعده سبک است که حاوی ترکیبات متعادل پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر هستند. همه این برنامه غذایی توسط پزشک بر اساس کالری مورد نیاز و نیاز های تغذیه ای فرد تهیه شود.
برنامه باید ایمن، راحت و آسان باشد.
افت وزن بسیار عالی (4 کیلوگرم در ماه) در طی زمان برنامه ریزی شده انجام شود.
یک برنامه ایمن، راحت، آسان برای پیگیری و برنامه غذایی متعادل باشد که منجر به نتایج استثنایی کاهش وزن در مدت زمان مورد نظر شود.
یک سوال که خیلی پرسیده می شود بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن چیست؟
آیا این رژیم کتوژنیک است؟ رژیم پائولو؟ رژیم اتکینز و یا شاید رژیم غذایی 5: 2؟ یا رژیم غذایی گیاهی؟ و یا شاید رژیم گوشت خواری؟
آیا این یک رژیم کم کربوهیدرات و چربی بالا است؟ آیا این یک رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا و کم چرب است؟
جواب این سوال هیچ کدام از اینها نیست.
"بهترین" رژیم غذایی برای کاهش وزن وجود ندارد.
در حقیقت، من تا آنجا که می توانم بگویم این است که "رژیم تنها" از هر نوع که باشد روش خوبی برای از دست دادن وزن نیست حداقل در طولانی مدت نیست.
رژیم های سنتی فقط بیش از حد محدود هستند. این باعث می شود عمل به آنها - حداقل برای اکثر مردم – غیرممکن شود و ارائه آنها، در نهایت، کاملاً بی فایده باشند.
به اعتقاد من بهترین راه برای ترویج از دست دادن وزن به جای رعایت برخی رژیم های غذایی پیش رونده از پیش تعیین شده، تغییرات هوشمندانه در رژیم غذایی شما است که می توانید برای بقیه زندگی خود داشته باشید.
این تغییرات باید:
آسان برای پیاده سازی
ساده در فرض قبلی
آسان برای دوست داشتن و دوست نداشتن فرد باشد
بیایید این روش را "خوردن ساده برای زندگی نه با رژیم غذایی" بنامیم.
در اینجا، من پنج اصل را در "خوردن ساده برای زندگی نه با رژیم غذایی" ارائه می دهم که من مشتریان خود را قبل از رژیم غذایی به شدت تشویق به رعایت آنها می کنم!
اصل 1: خوردن پروتئین با هر وعده غذایی
اصل 2: خوردن سبزیجات
اصل 3: اغلب مصرف چای سبز
اصل 4: صرفه جویی در نوشیدن کالری مایع
اصل 5: میزان مصرف شکر خود را محدود کنید
در رژیم غذایی دکتر فتحی که سایت رژیم سلامتی به شما ارائه می دهد قبل از شروع رژیم غذایی یک توصیه 5 روزه رژیم لاغری دارد که با رعایت آن اصلاح سبک زندگی را خواهید آموخت و در ادامه برای شما رژیم غذایی مناسب بر همان اصول 5 گانه ارائه می شود که در کاهش وزن شما موثر است.
رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید