مهارت خودآگاهی و همدلی

یکی از مهم‌ترین عواملی که به ما کمک می‌کند زندگی خوب و موفقی داشته باشیم، این است که خود را بشناسیم، احساس خوبی در مورد خودمان داشته باشیم و از آنچه که هستیم، شاد و راضی باشیم.
 

تجاوزات جنسی و راه های پیشگیری از آن

تجاوز جنسی ارتباطی بدون رضایت است. داشتن آگاهی بیشتر، نسبت به موضوع بهترین ابزار برای پیشگیری از بروز آن است. اگر در جایی احساس امنیت و راحتی نداشتید به غریزه خودتان اعتماد کنید.
 

خطرات استمناء ( خودارضایی )

استمناء مانند رابطه جنسی فواید سلامتی را ندارد.
 

خود ارضایی و عوارض آن

برای رهایی از عوارض خود ارضایی باید یاد بگیرید که عادات سالم را به جای خود ارضایی تقویت کنید
 

به خانم ها به چشم شیء نگاه نکنید

آقایان می توانند با تغییر نگاه خود نسبت به خانم ها شان و منزلت خود را پیدا کنند
 

زندگی بعد از درمان سرطان

نگرانی از بازگشت دوباره سرطان امری طبیعی است،
 

تعبیر خواب

در مورد مرحوم شيخ عبدالنبى اراكى گفته اند که شبى در مدرسه بود زنى به پشت درب آمد و اظهار بی پناهی کرد هوا هم سرد بود او را به منزل راه دادم پس از ورود،
 

در حال زندگی کنیم

و اگر دنبال سلامت روان هستید این مقاله ( در حال زندگی کنیم ) را از آقای دکتر ظهرابی متخصص جراحی مغز و اعصاب بخوانید.
 

روش برقراری ارتباط کودکمان با نوزاد جدید

طبیعتاً وقتی خبر در راه بودن یک بچه‌ی جدید را به بچه هایتان بدهید، خوشحال می شوند.
 

5 راه برای ایجاد آرامش در خانه

القای حس آزامش با ایجاد محیط آرامش بخش برای زندگی یکی از واجب ترین کارهایی است که باید در طراحی دکوراسیون خانه مد نظر قرار گرفته شود.
 

چگونه یک فرد متشخص شویم؟

برای اینکه در بین مردم از احترام خاصی برخوردار باشیم 
 

چگونه در شرایط سخت امیدمان را از دست ندهیم

دوست داشته باشید یا نه، شرایط سخت در زندگی پیش می‌آید. ممکن است کارتان را از دست بدهید، در تجارتتان شکست بخورید، یا دچار بیماری شوید.
 

تست افسردگی

پرسش نامه دكتر بك يكي از بهترين معيار هاي روان پزشكي است براي تعيين سطح افسردگي .اين پرسش نامه را به دقت بخوانيد و به سوال هاي آن يك به يك پاسخ دهيد
 

کلید های ارتباط با دیگران

مردم در همه جای دنیا، بنا بر فرهنگ، زبان، محل زندگی و اعتقادات‌شان، آداب و قواعدی را قرار داده‌اند تا بتوانند با مسالمت‌ و آرامش در کنار هم زندگی کنند.
 

اعتیاد به اینترنت

 اعتیاد اینترنتی نوعی اختلال روان‌شناختی- اجتماعی است که شامل نوعی وابستگی رفتاری به اینترنت است و استفادهٔ بیمارگونه و وسواسی از اینترنت را شامل می‌شود.
 

داشتن کودک با هوش و هیجانی

در یک لحظه کودک شما بسیار شاد و خوشحال است اما در چند لحظه ی بعد ، بسیار عصبانی شده ، گریه و داد می کند .
 

استرس در دوران راهنمایی

در دوره‌ی راهنمایی کودکان در حال عبور از طفولیت به بزرگسالی هستند و دوران سختی را سپری می‌کنند با وجود تغییرات زیاد، دانش آموزان در دوره ی راهنمایی ممکن است احساس ناتوانی در برابر وضعیت‌های مختلف داشته باشند در حالی‌که قبلاً به راحتی با مشکلات رو به رو می‌‌شدند.
 

قیمت طلا

مسلما همه ما می‌دانیم که استفاده از طلای زرد برای مردان در اسلام حرام است و علاوه بر این اخبار زیادی درباره مضرات استفاده از طلا و تاثیر آن بر هورمون‌های مردانه، کاهش قدرت جنسی و عقیم شدن مردان شنیده‌ایم.
 

راه های کنترل عصبانیت

به نظر بسیار ساده می رسد ، ولی علاوه بر سادگی روش بسیار موثری نیز می باشد.
 

کودک بیش فعال

شیطنت و سر به هوایی از خصوصیات دوران کودکی است. کودکان اغلب پرتحرک اند و به سختی به نظم تن در می دهند. تصور کنید فرزندتان چنان بازیگوش باشد که قادر به کنترل وی نباشید و هر چه به او بیشتر آموزش می دهید کمتر یاد می گیرد. این کابوس را تحت عنوان «اختلال بیش فعالی - کم توجهی» نامگذاری کرده اند.