برای میان وعده های ورزشی سالاد میوه بخور

سالاد میوهاگر در برنامه غذایی ورزشی خود دنبال میان وعده هستید باید بگویم که سالاد میوه از بهترین میان وعده های ورزشی است

برای اینکه چربی بیشتر و آن را به نحو مطلوبتری بسوزانید، پیشنهاد می کنیم بلافاصله بعد از اتمام ورزش، غذا نخورید. بهتر است با دوش گرفتن ، زمانی را بین تمرینات و غذاخوردن در نظر بگیرید. اگر صبح ورزش می کنید، به جای خوردن صبحانه ای سنگین درست بعد از تمرین، بعد رعایت یک  فاصله زمانی، صبحانه ای مغذی میل کنید. با اینکار نتیجه بسیار مطلوبی از تمرینات ورزشی خود خواهید گرفت.
در ضمن فراموش نکنید که به جای وعده های سنگین غذایی، تعداد وعده های بیشتر و با حجم کمتری مصرف کنید.
سالاد میوه یکی از بهترین میان وعده هایی است که شما را شاداب و پرانرژی نگه داشته و مانع از کمبود ویتامین های ضروری برای سلامت و حفظ فرم زیبای بدن شما می شود. سالاد میوه بخصوص برای آن دسته از افرادی که به ندرت میوه می خورند، میان وعده فوق العاده ای است که کمک می کند انواع میوه ها  را با تنوع بیشتری میل کنند.
پیشنهاد می کنیم به جای شکر، از عسل برای شیرین کردن سالاد میوه خود استفاده کنید.اینکار، ضمن اینکه شما را از شکر دور می کند، بدن را هم از فواید بی نظیر عسل بهره مند خواهد ساخت.
آب میوه و سبزیجات هم در حفظ شادابی و زیبایی بدن معجزه می کنند.بنابراین سعی کنید در برنامه غذایی خود حتما جایی را هم به این سبزیجات و نوشیدنی های عالی اختصاص دهید.

منیع-سایت مه شو


چاپ  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید