علت بوی آمونیاک در ادرار

علت و درمان بوی آمونیاک در ادرار چیست؟

ادرار معمولاً بوی شدیدی از خود نشان نمی دهد. با این حال، گاهی اوقات، بوی تند آمونیاک می دهد. یک توضیح در مورد بوی آمونیاک مقادیر بالای زباله در ادرار است. اما برخی از غذاها، کم آبی و عفونت نیز ممکن است.

مدیریت اختلال اسکیزوافکتیو

10 روش مدیریت اختلال اسکیزوافکتیو

علائم اختلال اسکیزوافکتیو می تواند علائم سایر اختلالات را تقلید کند که اغلب منجر به تشخیص نادرست می شود. دریافت یک تشخیص مناسب امری حیاتی است بنابراین می توان این بیماری را با خیال راحت و موثر درمان کرد.

اختلال جنسی در مردان دارای آم اس

چرا ام اس می تواند در مردان اختلال عملکرد جنسی ایجاد کند

تحقیقات نشان می دهد بیش از نیمی از مردان مبتلا به ام اس در برخی از مراحل زندگی خود دچار مشکلات جنسی می شوند.

مکمل تستوسترون برای افراد مسن

آیا افراد مسن باید مکمل تستوسترون مصرف کنند؟

مردان مسن باید از مکمل های تستوسترون استفاده کنند با مسن تر شدن مردان، سطح تستوسترون در خون آنها اغلب کاهش می یابد. این افت تستوسترون فرض شده است که منجر به موارد مختلفی از جمله کاهش عملکرد جنسی، کم خونی و شکستگی استخوان می شود.

چه عواملی باعث آلزایمر می شوند؟ مطالعه جدید نشان می دهد که آمیلوئید سمی نیست

بسیاری از محققان معتقدند كه تجمع سمیت بتا آمیلوئید سمی در مغز باعث آلزایمر می شود. با این حال، یک مطالعه جدید شواهدی ارائه بیماری آلزایمر بیش از 5.5 میلیون نفر در ایالات متحده و میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان را درگیر کرده است.

بررسی مشکل نرسیدن زنان به ارگاسم

مشکل زنان در رسیدن به ارگاسم

براساس یک مطالعه 2016 در بایگانی رفتارهای جنسی که بیش از 52.500 فعالیت جنسی بزرگسالان را مورد بررسی قرار داده است 95 درصد از مردان گزارش کردند که معمولاً یا همیشه در طول رابطه جنسی به ارگاسم می رسند در مقایسه با فقط 65 درصد از زنان.

درمان کاهش میل جنسی در زنان

علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان

کاهش میل جنسی در زنان دلایل بالقوه زیادی دارد از جمله موارد اساسی پزشکی، مشکلات عاطفی یا روانی یا استرس ناشی از کار و خانواده. خبر خوب این است که شناسایی علت اصلی میل جنسی کم می تواند به گزینه های درمانی مؤثر منجر شود.

ارتباط ارگاسم و باروری

آیا ارگاسم زن شانس باردار شدن او را افزایش می دهد؟

مهم نیست که شما مرد یا زن باشید مطمئناً ارگاسم احساس خوبی دارد و برای سلامتی عاطفی و جسمی ما بسیار مفید است.