چگونه از سرطان پستان پیشگیری کنیم

مواد غذایی مفید برای پیشگیری از سرطان سینهسرطان پستان شیوع بالایی دارد و ه طور متوسط از هر ۸ زن یک نفر در معرض ابتلا به سرطان پستان است، اما با راههای طبیعی می‌توان تا حد زیادی از بروز آن جلوگیری کرد.

روزه داری در ماه رمضان و نقش آن در سلامتی

نقش رمضان در سلامتیروزه داری یک راه موثر برای از دست دادن وزن است

نکاتی برای افراد با فشار خون بالا

بیماری پرفشاری خون یکی از مهم ترین مشکلات بهداشتی در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه است که در صورت درمان نشدن موجب بروز بیماری های قلبی عروقی که به عنوان دومین عامل مرگ ومیر در جهان مطرح است می شود.

تغذیه در یائسگی

رژیم غذایی افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است و باید متناسب با سن آنها باشد. منوپوز ( یائسگی ) شامل تغییراتی است که نتیجه کاهش استروژن در بدن است و همه زنان به آن مبتلا می شوند.

کم خونی در کودکان با مصرف زیاد شیر گاو

یک متخصص اطفال‌ از نقش موثر آهن در کودکان برای زندگی سالم خبر داد.

5 عامل که موجب خستگی می‌شود

بدن انسان وابستگی زیادی به میزان و نوع انرژی و مواد مغذی موجود در خوردنی‌ها دارد و به همین دلیل زمان و نحوه خوردن غذا می‌تواند به شما انرژی دهد یا انرژی‌تان را تحلیل ببرد. این پنج عادت عبارتند از

10 عادت غذایی کم خونی آورکم خونی فقرآهن از شایع ترین کم خونی هاست. بر اساس جدیدترین بررسی ها، مشخص شده است ۲۰ درصد خانم ها، ۵۰ درصد خانم های باردار و ۳ درصد آقایان به اندازه کافی آهن دریافت نمی کنند و همین امر باعث می شود کم خونی ناشی از کمبود این ماده معدنی در آنها بروز کند

تغذیه و دیابت

غذا چگونه بر قند خون شما اثر می‌گذارد

تغذیه مناسب اولین قدم در كنترل دیابت است. داشتن یك رژیم متعادل به شما كمك می كند كه وزن مناسبی داشته باشید، از بالا رفتن قند خون پیشگیری شود، فشار خون و چربی خون بالا كنترل شود و بطور كلی احساس بهتری داشته باشید.