بارداری در سن بالا

 

بارداری سن بالا

چندسال صبرکردن برای باردار شدن، می تواند مزایای غیرمنتظره ای داشته باشد.براساس مطالعه ی انجام گرفته در دانشکده ی پزشکی دانشگاه بوستون،زنانی که می توانند پس از 33سالگی وضع حمل کنند،بیش از زنانی که فرزندآوری را قبل از سن30سالگی ترک می کنند،عمرمیکنند.

زوج متفاوت و درمان آن

مشکالات، نگرانی، بدهی، نداشتن پول و اعتماد به نفس بر رابطه شما با شریک زندگی خود فشار وارد می کند

رابطه ازدواج موفق با سلامتی

مطالعات نشان می دهد که افراد متاهل به ویژه مردان، به احتمال کمتر با بیماری قلبی، سکته مغزی یا مرگ زودرس می میرند

چند مهارت برای داشتن یک ازدواج موفق

خیلی شنیده ایم که می گویند پیش بینی فلان کار یا اتفاق سخت است و به راحتی نمی شود آینده آن را دید.

خواستگارتان فرزند چندم خانواده‌اش است؟

مجله سیب سبز: در دنیای روانشناسی، هیچ قانون مطلق و همیشگی‌ای وجود ندارد. گرچه برخی از پژوهشگران می‌گویند به دليل کفش خاصی که می‌پوشید، ویژگی‌های شخصیتی خاصی هم دارید،

مشکلات دیر ازدواج کردن

در رابطه با دردسر های دیر ازدواج کردن چه قدر میدانید؟ آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهند دیر ازدواج کنند.دیر زادواج کردن دردسرهای خودش را دارد که از دردسر های دیر ازدواج کردن را می توانید در این موضوع بخوانید.

صحبت های جنسی پیش از ازدواج

دلایل و زمان مناسب برای اینکه چه موقع و چرا باید راجع به مسائل جنسی پیش از ازدواج گفتگو و بحث داشته باشید و این بحث های جنسی پیش از ازدواج شامل چه مواردی از مسائل جنسی و زناشویی برای زوج های تازه می باشد.

بهترین زمان ازدواج

از تنهایی وحشت داشت و خوب می دانست که آرزوی پدر و مادر پیرش را تنها او می تواند برآورده سازد. ازهم سن و سالانش تقریباً تنها او مانده بود. دیگر هیچ بهانه ای نداشت، زیرا دوران سربازی اش را به اتمام رسانده بود و با درآمدی که داشت می توانست به راحتی خرج یک زندگی را بدهد.