بررسی مشکل نرسیدن زنان به ارگاسم

مشکل زنان در رسیدن به ارگاسم

براساس یک مطالعه 2016 در بایگانی رفتارهای جنسی که بیش از 52.500 فعالیت جنسی بزرگسالان را مورد بررسی قرار داده است 95 درصد از مردان گزارش کردند که معمولاً یا همیشه در طول رابطه جنسی به ارگاسم می رسند در مقایسه با فقط 65 درصد از زنان.

درمان کاهش میل جنسی در زنان

علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان

کاهش میل جنسی در زنان دلایل بالقوه زیادی دارد از جمله موارد اساسی پزشکی، مشکلات عاطفی یا روانی یا استرس ناشی از کار و خانواده. خبر خوب این است که شناسایی علت اصلی میل جنسی کم می تواند به گزینه های درمانی مؤثر منجر شود.

ارتباط ارگاسم و باروری

آیا ارگاسم زن شانس باردار شدن او را افزایش می دهد؟

مهم نیست که شما مرد یا زن باشید مطمئناً ارگاسم احساس خوبی دارد و برای سلامتی عاطفی و جسمی ما بسیار مفید است.

بهترین روان کننده ها برای رابطه جنسی

نحوه انتخاب بهترین روان کننده ها برای رابطه جنسی: انواع روان کننده ها، جوانب مثبت و منفی

روان کننده برای چه مواردی استفاده می شود؟ انواع روان کننده جنسی، نحوه استفاده از روان کننده، بهترین روان کننده برای رابطه جنسی، چه چیزی به عنوان lube استفاده نمی شود.

رابطه جنسی و پیری

رابطه جنسی و پیری - زندگی جنسی چگونه در مردان و زنان با سن تغییر می کند؟

رابطه جنسی و پیری موضوعاتی است که اکثر خانمهای مسن نمی خواهند درباره آنها صحبت کنند. بارزترین تغییر در بدن زن هنگام پیری یائسگی است. در دوران یائسگی، کاهش سطح استروژن باعث تغییرات جسمی می شود که ممکن است بر عملکرد جنسی تأثیر بگذارد. پیری همچنین ممکن است احساساتی را به همراه داشته باشد که می تواند در رابطه جنسی اختلال ایجاد کند.

رابطه جنسی در بارداری چگونه باشد

رابطه جنسی در دوران بارداری - پوزیشن مناسب کدام است؟

رابطه جنسی در دوران بارداری موضوعی است که هر زوج از آن تعجب می کنند. اسطوره ها و عقاید زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که باید برای به دست آوردن بیشترین استفاده از بارداری و زندگی زناشویی روشن شوند.

چگونه از دخل و خرج خود مراقبت کنیم؟

چگونه از دخل و خرج خود مراقبت کنیم؟

آیا شما زمانی که واقعاً پول نیاز دارید اما کیف پول شما خالی است ناراحت نمی شوید؟ مهم نیست که چه مقدار پول دارید صرف آن با عقل، یک ایده خوب است این راهنمایی ها را برای کاهش هزینه ها در زمینه های کلیدی دنبال کنید و رویکرد کلی ایمن تر برای خرید اتخاذ کنید

هدف و داشتن انگیزه در زندگی

داشتن هدف در زندگیزندگی اجتماعی انسان به ‌وسیله قواعد یا هنجارهای اجتماعی تنظیم می‌ شود. به عبارتی آنچه همکاری و وابستگی متقابل بشری یا نظم اجتماعی را امکان‌ پذیر می‌ سازد نظامی از الگو های رفتاری است که همه افراد متعلق به یک فرهنگ در آن سهیم‌ اند.