برنامه رژیم لاغری آنلاین

on .

5 Votes4.05 

* قابل توجه کاربران گرامی برنامه رژيم لاغری آنلاین برای اولين بار توسط تيم فنی سايت رژيم سلامتی زير نظر دکتر فتحی افتتاح گرديد. با استفاده از برنامه زير می توانيد به صورت آنلاين، کالری مورد نياز روزانه خود را با توجه به ( جنسيت، سن، قد، وزن و ميزان فعاليت بدنی )، جهت کاهش وزن بدست آوريد. و سپس برنامه غذايی خود را دريافت نمائيد. قبل از استفاده از برنامه، راهنمای زير را به دقت مطالعه نماييد.

 • برنامه رژيم لاغری رايگان می باشد
 • آيا مي دانيد يک رژيم غذايی سالم بر روی مصرف ( ميوه ها، سبزيجات، غلات سبوس دار، شير کم چربی يا بدون چربی و ساير محصولات لبني ) و همينطور مصرف ( گوشت بدون چربی، مرغ، ماهي، حبوبات، تخم مرغ و آجيل ) و کاهش مصرف ( چربی هاي اشباع، چربی ترانس، کلسترول، نمک (سديم) و قندها ) تاکيد دارد.
 • شايد اگر براي اولين بار در يک مسابقه تير اندازی شرکت می کنيد نتوانيد گلوله را به هدف بزنيد در مسير زندگی هم برای رسيدن به هدف بايد تلاش کرد با هر بار شکست تجربه می کنيد که سريع ياد بگيريد سريع عمل کنيد و منصرف نشويد که هميشه دير است شما بايد برای هدفتان برنامه ريزی کنيد مثلاً اگر هدفتان اين است که 15 کيلو از وزنتان را کم کنيد ولی دليلی براي کم کردن وزن نداريد هرگز موفق نمي شويد پس بهتر است دليلتان اين باشد که 6 ماه ديگر که عروسی دوستتان است خوش اندام باشيد وقتي شما دليل خوشايندی براي هدفتان داشته باشيد می توانيد موفق شويد. وقتی به عوارض چاقی مانند ( فشار خون، ديابت، بيماري هاي عروق کرونر، سکته مغزي، سايش مفاصل، کبد چرب، سرطان، سکته قلبي، فشارهاي روحي ) فکر کنيد و دليلتان اين باشد که به اين بيماريها گرفتار نشويد مطمئن باشيد که در برنامه لاغری موفق مي شويد.
 • در برنامه رژيم لاغری رايگان بيش از 2000 دستور غذايی قرار داده شده است که در نوع خود بی نظير و با دقت بالا، برنامه ی غذايی شما را ارائه می دهد.
 • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، يک کد رهگيری به شما داده مي شود که شما می توانید در همان لحظه برنامه غذايی خود را با وارد کردن اين کد در قسمت رژيم من در کنار همين صفحه و يا در ايميل خود به صورت آنی ملاحظه کنيد.
 • قبل از استفاده از برنامه رژيم لاغری آنلاين، جهت اطلاع از وضعيت بدنی خود از برنامه آنتروپومتری ( تن سنجی ) که در پايين برنامه قرار دارد استفاده نموده و از وضعيت اضافه و يا کاهش وزن خود مطلع گرديد. اين برنامه علاوه بر محاسبه ی bmi ( شاخص توده بدن )، بازه وزنی مناسب شما را نيز محاسبه می نماييد.
 • در اين برنامه جهت کاهش وزن، شما مجاز به انتخاب حداکثر ./5 - 1 کيلوگرم در هفته يا 2 - 4 کيلوگرم در ماه هستيد.
 • به هيچ عنوان مقدار کاهش وزن خود را بيشتر از 4 کيلوگرم در ماه قرار ندهيد. زيرا بدن شما با کمبود ويتامين و املاح مواجه شده و خطرات جبران ناپذيری دارد. توصيه ما اين است که مقدار کاهش وزن خود را کمتر از 4 کيلوگرم در ماه در نظر بگيريد.
 • توصيه می شود، هدف زمانی خود را 15 روز در نظر بگيرد. به عنوان مثال کاهش وزن 2 کيلوگرم در 15 روز و پس از پايان 15 روز، با دادن مشخصات جديد برنامه مجدد بگيريد.
 • روزانه 30 - 45 دقيقه پياده روی داشته باشيد.
 • براي تهيه دستور پخت غذاهای رژيمی از آشپزخانه من در سايت استفاده کنيد.
 • در صورتی که پس از محاسبه با هشدار مواجه شديد شما نمی توانيد از اين برنامه استفاده کنيد در صورت نياز به برنامه رژيم غذايی، فرم در خواست رژيم غذايی توسط پزشک را در سايت پر نمائيد.
 • قبل از استفاده از برنامه محاسبگر، وزن ايده ال و شاخص توده بدن خود را با استفاده از برنامه محاسبگر وزن ايده ال و برنامه محاسبگر شاخص توده بدن اضافه وزن خود را بدست آوريد.
 • اين برنامه، برنامه ايی کامپيوتری و براي يک فرد سالم و بدون بيماری، افراد بالاي 18 سال و زير 50 سال طراحی گرديده و ( عادات غلط غذايی، بيماری، سلايق غذايی و بسياری از مسائل ديگر ) در نظر گرفته نشده است جهت درخواست رژيم غذايی که توسط پزشک و منحصرا برای شما طراحی می گردد کليک نماييد.
 • اين رژيم غذايي براي مادران باردار و شيرده مناسب نيست
 • در رژيم غذايی آنلاين مصرف سبزيجات و سالاد بدون سس در وعده هاي غذايی توصيه می گردد.
 • در مورد تمام نان ها يک واحد نان مساوی يک کف دست ولی يک واحد نان لواش مساوی 4 کف دست مي باشد و منظور از کف دست سينه دست را می گويند و انگشتان دست را شامل نمی شود. يک واحد نان مساوی با 30 گرم نان است. شما اگر از نان لواش استفاده می کنيد به جای يک کف دست 30 گرم نان لواش مصرف کنيد. توصيه ما اينست که تا حد امکان از نان لواش مصرف نکنيد.
 • براي کمک به کاهش وزن بيشتر مي توانيدچای سبز لاغری موجود در سايت را سفارش دهيد تا به آدرس شما پست شود.
 • در ايام ماه رمضان مي توانيد با پر کردن فرم در خواست رژيم توسط پزشک رژيم غذايی خود را دريافت نماييد.
 • اگر در برنامه غذايی خود مشکل تايپی يا غذای تکراری مشاهده کرديد در قست تماس با ما با ارسال کد رهگيری، عنوان مشکل و ذکر وعده ی غذايی اطلاع داده تا بررسی شود.
 • از ماه دوم رژیم غذایی باید از مکمل های مولتی ویتامین و آهن و غیره استفاده کنید که می توانید با نسخه پزشک تهیه و مصرف نمایید البته اگر از میوه و سبزیجات تازه به اندازه کافی استفاده کنید نیازی به مکمل غذایی پیدا نمی کنید.
 • ایمیل خود را بدون www وارد کنید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود.
 • برای کاربرانی که از سرویس gmail استفاده می کنند ممکن است رژیم غذایی به قسمت promotions ایمیل فرستاده شود لذا آن قسمت را نیز بررسی نمایید.
 • کسانیکه با پرداخت حق عضویت به هر دلیلی مثلاً ( وارد کردن اشتباه ایمیل، وارد کردن کاهش وزن بیش از مقدار مجاز ماهیانه، اشتباه در پر کردن فرم ) نتوانند رژیم غذایی آنلاین و رایگان را دریافت کنند و یا توانایی پرداخت حق عضویت را ندارند می توانند در قسمت نظرات، تماس با ما و یا ایمیل ما مطرح نمایند تا رژیم غذایی آن ها بررسی و مجدداً ارسال شود به عنوان مثال اگر شما کاهش وزن بیشتر از 4 کیلوگرم در ماه درخواست کنید کامپیوتر به شما برنامه غذایی نمی دهد لذا شما باید با ما تماس گرفته تا رژیم غذایی شما اصلاح و مجددا به شما ایمیل گردد پرداخت حق عضویت جهت پشتیبانی و پاسخ دهی به سوالات شما عزیزان می باشد.
 • از آنجايی که اين برنامه نرم افزاری می باشد و برای هر رژيم غذايی استاندارد، نياز به نظارت پزشک می باشد وب سايت رژيم سلامتی هيچ گونه مسئوليتی را متعهد نمی شود.
 • پس از 2 سال ارائه برنامه رژيم لاغری رايگان و استفاده بيش از 100 هزار نفر از کاربران، اکنون با توجه به افزايش هزينه های نگهداری و پشتیبانی سایت، این برنامه با پرداخت حق عضویت 1500 تومان ارائه می گردد. با این حال در صورتی که توانایی پرداخت حق عضویت را ندارید می توانید در قسمت تماس با ما، پارامتر های ( سن، قد، وزن و میزان فعالیت ) را ارسال نموده تا برنامه لاغری آنلاین برای شما ارسال گردید.
 • نسخه برنامه رژيم لاغري آنلاين 2.1

  گام اول

  برنامه رژیم لاغری آنلاین (رایگان)
  جنسیت (*)
  جنسیت خود را مشخص نمایید.
  وزن شما (به کیلوگرم) (*)
  وزن خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
  سن شما (*)
  سن خود را وارد نمایید.
  قد شما (به سانتی متر) (*)
  قد خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
  میزان فعالیت شما (*)
  میزان فعالیت خود را انتخاب کنید.
     
  مقدار ورزني که مي خواهيد کاهش دهيد (به کیلوگرم) (*)
  مقدار کاهش وزن
  در چه مدت مي خواهيد اين مقدار کاهش وزن داشته باشيد. (به روز) (*)
  تعداد روز لازم جهت رسیدن به کاهش وزن وارد نگیرده است
  (برای هر 1 ماه بیشتر از 4 کیلو در نظر نگیرید)
     
  نام و نام خانوادگی
  Please type your full name.
  به فارسی وارد گردد.
  ایمیل شما (*)
  ایمیل خود را وارد نمایید.
  شماره موبایل
  شماره همراه صحیح نیست
  راهنمای برنامه را مطالعه نموده ام (*)
  پیش از اقدام به درخواست رژیم راهنمای رژِیم غذایی را مطالعه کنید و سپس گزینه بله را فعال نمایید.
  کد امنیتی (*) کد امنیتی
    اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید.
  کد امنیتی که در تصویر نمایش داده شده اشتباه وارد گردید است. اگر کد خونا نیست روی کلید بالا فشار دهید.
  هزینه اشتراک 1 ماهه

   

با استفاده از برنامه پايين مي توانيد بازه وزني مناسب، مقدار شاخص توده بدن (bmi)، ميزان متابوليسم پايه( BMR ) يا مقدار کالري که بدن روزانه نياز دارد و ميزان چربي بدن خود را محاسبه نماييد.

محاسبگر تن سنجی

 

 

 

  تبليغات

admin
نويسنده: admin

نظر خود را اضافه کنید.

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (منیژه شیرخانی)

  سلام منیژه هستم
  وزن 66
  قد 162
  سن 26
  میخوام وزنم به 60 برسونم کمکم کنید کارت بانکی نیز ندارم
  خواهشمندم ممنون

 • با سلام
  بررسی شد رژیم غذایی شما به ایمیلتان ارسال شده است ضمناً شما مبلغ حق عضویت را نیز پرداخت کرده اید

 • مهمان (زهرا سلامی)

  با عرض سلام چرا در سایت رژیمتان را رایگان اعلام کرده اید ولی در فرم ثبت نام هزینه ی رژیم 3 ماهه را 50000 تومان اعلام کرده ایدب

 • با سلام
  در سایت چهار نوع رژیم غذایی وجود دارد
  رژیم یک ماهه به مبلغ 20000 تومان
  رژیم سه ماهه به مبلغ 50000 تومان
  رژیم رایگان با پرداخت حق عضویت 1500 تومان
  رژیم رایگان بدون پرداخت حق عضویت برای کسانیکه توانایی پرداخت ندارند
  رژیم اول و دوم توسط پزشک اماده و همراه با دستورات پزشک، نسخه دارو، دستورات پخت غذا، جدول کالریها ومقالات مورد نیاز به ایمیل کاربر ارسال می شود
  در رژیم سوم و چهارم توسط کامپیوتر برنامه داده می شود که به محض پر کردن فرم به ایمیل کاربر ارسال می شود

  آخرین بار در تاریخ 1 روز قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد
 • مهمان (آرمان)

  با سلام .وزن 98 قد 168 .سن 29 سال وضعیت ورزشی بدون فعالیت .جراحی دیسک کمر انجام دادم الان 2سال ووزنم رفته بالا در روز صبحانه 10 میخورم و به خاطر کارم 3.40 میرسم خانه ونهار کامل میخورم شب اکثرا شام نمیخورم .و ژن من ژن چاق هستش فکر کنم ممنون از شما

 • مهمان (منصوره)

  با سلام 29 سال دارم .5ماه زایمان کردم وزن قبل از بارداری 50 الن 59.5 هستم .قد 157به علت داشتن نوزاد کاملا در خانه هستم .ممنون از لطف شما .میخوام که وزن کم کنم

 • با سلام
  در صورت نیاز به رژیم غذایی باید فرم در خواست رژیم غذایی توسط پرشک را در سایت پر نمایید تا رژیم غذایی توسط پزشک برایتان آماده و به ایمیلتان ارسال شود رژیم غذایی لاغری آنلاین برای شما مناسب نیست
  با تشکر

 • مهمان (mahtab)

  سلام.من.برنامه رژيم شمارو سفارش دادم اما براي پرداخت حق عضويت هرچي اطلاعات وارد ميکنم ميگه اشتباهه.درحاليکه اينجورنيست.من رژيمو لازم دارم..چيکار کنم??

 • با سلام
  شما حق عضویت را پرداخت کرده اید لذا رژیم غذایی شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد

 • مهمان (شبنم)

  سلام شبنم
  وزن ٨٣
  قد ١٧۶
  سن ١٧
  بدلیل پایین بودن سرعت اینترنت نمیتوانم عضو سایت شوم و خواستار این رژیم هستم
  و بدلیل سن کم دارای عابر بانک نیستم ک بتوانم واریز کنم مبلغ مربوطه رو
  خواهشمندم ممنون

بارگذاری بیشتر ...
سخن روز
سردرد هاي تنشي هم به شکل پراکنده و نامنظم بروز مي کنند و هم به شکل مزمن و حاد گريبان افراد را مي گيرد.
سرد و گرم کردن پيشاني به کمک يک حوله يا ماساژ آرام شقيقه و گيجگاه مي تواند تاثير بسزايي در تسکين درد هاي تنشي داشته باشد.
ميوه تمشک براي تقويت حافظه مفيد است.
اگر استفاده از کرم هاي ضد چروک بعد از 25 سالگي شروع شود اکسيداسيون ها کمتر سبب چروک پوست مي شوند.
گوجه فرنگي در پيشگيري از سرطان بسيار موثر است و حاوي سه آنتي اکسيدان مهم بتاکاروتن، ليکوپن و ويتامين C
سودا، قهوه، چاي و غذاهاي شيرين باعث تغيير رنگ و لکه دار کردن دندان ها مي شوند.
بهترين زمان براي خواب، از ساعت 10 شب تا 6 صبح است.
مصرف شير پيش از خواب به دليل دارا بودن سروتونين براي آرامش اعصاب توصيه مي گردد.
مصرف کاهو براي پيشگيري از انواع سرطان ها مفيد است.