رژیم لاغری آنلاین

5 Votes4.05 

رژیم لاغریقابل توجه کاربران گرامی برنامه رژيم لاغری آنلاین برای اولين بار توسط تيم فنی سايت رژيم سلامتی زير نظر دکتر فتحی افتتاح گرديد. با استفاده از این برنامه به صورت آنلاين، شما می توانيد از کالری روزانه مورد نياز خود جهت کاهش وزن با توجه به ( جنسيت، سن، قد، وزن و ميزان فعاليت بدنی ) آگاهی یافته و سپس برنامه رژیم لاغری خود را دريافت نمائيد.

برای اطلاع از کالری مورد نیاز خود، از قسمت BMR محاسبه گر تن سنجی در پایین صفحه استفاده نمایید.

برنامه رژیم لاغری آنلاین

گام اول

برنامه رژیم لاغری آنلاین (رایگان)

جنسیت(*)
جنسیت خود را مشخص نمایید.

وزن شما (به کیلوگرم)(*)
وزن خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

سن شما(*)
سن خود را وارد نمایید.

قد شما (به سانتی متر)(*)
قد خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

میزان فعالیت شما(*)

میزان فعالیت خود را انتخاب کنید.

 
مقدار ورزني که مي خواهيد کاهش دهيد (به کیلوگرم)(*)
مقدار کاهش وزن

در چه مدت مي خواهيد اين مقدار کاهش وزن داشته باشيد. (به روز)(*)
تعداد روز لازم جهت رسیدن به کاهش وزن وارد نگیرده است

(برای هر 1 ماه بیشتر از 4 کیلو در نظر نگیرید)

 
نام و نام خانوادگی
Please type your full name.

به فارسی وارد گردد.

ایمیل شما(*)
ایمیل خود را وارد نمایید.

شماره موبایل
شماره همراه صحیح نیست

هزینه اشتراک 1 ماهه

قبل از استفاده از برنامه رژیم لاغری، راهنمای زير را به دقت مطالعه نماييد

 • رژیم لاغری، کنترل آگاهانه یا محدود کردن رژیم غذایی برای از دست دادن وزن، سابقه ای طولانی و رنگارنگ دارد و اغلب افراد تمایل به پیروی از رژیم غذایی شخص دیگری بدون در نظر گرفتن نوع بدن، سلامت و سطح فعالیت خود دارند و کورکورانه از رژیم های لاغری بدون چربی، رژیم لاغری با پروتئین بالا، رژیم غذایی هوس گونه یا رژیم گیاهخواری پیروی می کنند حقیقت این است که نوع بدن افراد متفاوت است و رژیم غذایی یکسان و متناسب برای همه وجود ندارد. بسته به نوع بدن شما، برنامه رژیم غذایی نیز متفاوت خواهد بود سه دسته مختلف از نوع بدن شامل اکتومورف یا کمبود وزن، اندومورف یا اضافه وزن، مزومورف یا عضلانی می باشد بنابراین، با توجه به نوع بدن مصرف ریزمغذی ها تنظیم می شود. توجه داشته باشید که افراد بندرت داخل یکی از این دسته ها هستند و اغلب ترکیبی از این مشخصه ها را دارند مطالعات نشان می دهد که رژیم لاغری و محروم کردن خود از مواد غذایی خاص به احتمال زیاد سبب افزایش هورمون های استرس می شود بنابراین، شما سعی خواهید کرد با خوردن مواد غذایی آشغال جبران کنید. لذا یک رژیم غذایی ایده آل به نوع بدن، اهداف، سطح فعالیت های شما و چندین پارامتر دیگر بستگی دارد که ما در این برنامه رژیم لاغری همه این موارد را در نظر گرفته ایم.
 • برنامه رژيم لاغری رايگان می باشد فقط مبلغ 5 هزار تومان بابت حق پشتیبانی کاربران دریافت می شود.
 • آيا مي دانيد يک رژيم غذايی سالم بر روی مصرف ( ميوه ها، سبزيجات، غلات سبوس دار، شير کم چربی يا بدون چربی و ساير محصولات لبني ) و همينطور مصرف ( گوشت بدون چربی، مرغ، ماهي، حبوبات، تخم مرغ و آجيل ) و کاهش مصرف ( چربی هاي اشباع، چربی ترانس، کلسترول، نمک (سديم) و قندها ) تاکيد دارد.
 • شايد اگر براي اولين بار در يک مسابقه تير اندازی شرکت می کنيد نتوانيد گلوله را به هدف بزنيد در مسير زندگی هم برای رسيدن به هدف بايد تلاش کرد با هر بار شکست تجربه می کنيد که سريع ياد بگيريد سريع عمل کنيد و منصرف نشويد که هميشه دير است شما بايد برای هدفتان برنامه ريزی کنيد مثلاً اگر هدفتان اين است که 15 کيلو از وزنتان را کم کنيد ولی دليلی براي کم کردن وزن نداريد هرگز موفق نمي شويد پس بهتر است دليلتان اين باشد که 6 ماه ديگر که عروسی دوستتان است خوش اندام باشيد وقتي شما دليل خوشايندی براي هدفتان داشته باشيد می توانيد موفق شويد. وقتی به عوارض چاقی مانند ( فشار خون، ديابت، بيماري هاي عروق کرونر، سکته مغزي، سايش مفاصل، کبد چرب، سرطان، سکته قلبي، فشارهاي روحي ) فکر کنيد و دليلتان اين باشد که به اين بيماريها گرفتار نشويد مطمئن باشيد که در برنامه لاغری موفق مي شويد.
 • در برنامه رژيم لاغری آنلاین بيش از 2000 دستور غذايی قرار داده شده است که در نوع خود بی نظير و با دقت بالا، برنامه ی غذايی شما را ارائه می دهد.
 • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، يک کد رهگيری به شما داده مي شود که شما می توانید در همان لحظه برنامه غذايی خود را با وارد کردن اين کد در قسمت رژيم من در کنار همين صفحه و يا در ايميل خود به صورت آنی ملاحظه کنيد.
 • قبل از استفاده از برنامه رژيم لاغری آنلاين، جهت اطلاع از وضعيت بدنی خود از برنامه آنتروپومتری ( تن سنجی ) که در پايين همین صفحه قرار دارد استفاده نموده و از وضعيت اضافه و يا کاهش وزن خود مطلع گرديد. اين برنامه علاوه بر محاسبه ی bmi ( شاخص توده بدن )، بازه وزنی مناسب شما را نيز محاسبه می نماييد.
 • در اين برنامه جهت کاهش وزن، شما مجاز به انتخاب حداکثر 0.5 - 1 کيلوگرم در هفته يا 2 - 4 کيلوگرم در ماه هستيد.
 • به هيچ عنوان مقدار کاهش وزن خود را بيشتر از 4 کيلوگرم در 30 روز قرار ندهيد. زيرا بدن شما با کمبود ويتامين و املاح مواجه شده و خطرات جبران ناپذيری دارد. توصيه ما اين است که مقدار کاهش وزن خود را کمتر از 4 کيلوگرم در ماه در نظر بگيريد.
 • توصيه می شود، هدف زمانی خود را 15 روز در نظر بگيرد. به عنوان مثال کاهش وزن 2 کيلوگرم در 15 روز و پس از پايان 15 روز، با دادن مشخصات جديد برنامه مجدد بگيريد.
 • روزانه 30 - 45 دقيقه پياده روی داشته باشيد.
 • براي تهيه دستور پخت غذاهای رژيمی از آشپزخانه من در سايت استفاده کنيد.
 • در صورتی که پس از محاسبه با هشدار مواجه شديد شما نمی توانيد از اين برنامه استفاده کنيد در صورت نياز به برنامه رژيم غذايی، فرم در خواست رژيم غذايی توسط پزشک را در سايت پر نمائيد.
 • قبل از استفاده از برنامه محاسبگر، وزن ايده ال و شاخص توده بدن خود را با استفاده از برنامه محاسبگر وزن ايده ال و برنامه محاسبگر شاخص توده بدن اضافه وزن خود را بدست آوريد.
 • اين برنامه، برنامه ايی کامپيوتری و براي يک فرد سالم و بدون بيماری، افراد بالاي 18 سال و زير 50 سال طراحی گرديده و ( عادات غلط غذايی، بيماری، سلايق غذايی و بسياری از مسائل ديگر ) در نظر گرفته نشده است جهت درخواست رژيم غذايی که توسط پزشک و منحصرا برای شما طراحی می گردد کليک نماييد.
 • اين رژيم غذايي براي مادران باردار و شيرده مناسب نيست
 • در رژيم غذايی آنلاين مصرف سبزيجات و سالاد بدون سس در وعده هاي غذايی توصيه می گردد.
 • در مورد تمام نان ها يک واحد نان مساوی يک کف دست ولی يک واحد نان لواش مساوی 4 کف دست مي باشد و منظور از کف دست سينه دست را می گويند و انگشتان دست را شامل نمی شود. يک واحد نان مساوی با 30 گرم نان است. شما اگر از نان لواش استفاده می کنيد به جای يک کف دست 30 گرم نان لواش مصرف کنيد. توصيه ما اينست که تا حد امکان از نان لواش مصرف نکنيد. در برنامه لاغری آنلاین اگر نوع نان مشخص نشده باشد شما می توانید از هر نانی استفاده نمایید.
 • در ايام ماه رمضان مي توانيد با پر کردن فرم در خواست رژيم توسط پزشک رژيم لاغری خود را دريافت نماييد.
 • اگر در برنامه غذايی خود مشکل تايپی يا غذای تکراری مشاهده کرديد در قست تماس با ما با ارسال کد رهگيری، عنوان مشکل و ذکر وعده ی غذايی اطلاع داده تا بررسی شود.
 • از ماه دوم رژیم غذایی باید از مکمل های مولتی ویتامین و آهن و غیره استفاده کنید که می توانید با نسخه پزشک تهیه و مصرف نمایید البته اگر از میوه و سبزیجات تازه به اندازه کافی استفاده کنید نیازی به مکمل غذایی پیدا نمی کنید.
 • ایمیل خود را بدون www وارد کنید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود.
 • برای کاربرانی که از سرویس gmail استفاده می کنند ممکن است رژیم غذایی به قسمت promotions ایمیل فرستاده شود لذا آن قسمت را نیز بررسی نمایید.
 • کسانیکه با پرداخت حق پشتیبانی به هر دلیلی مثلاً ( وارد کردن اشتباه ایمیل، وارد کردن کاهش وزن بیش از مقدار مجاز ماهیانه، اشتباه در پر کردن فرم ) نتوانند رژیم لاغری آنلاین را دریافت کنند و یا توانایی پرداخت حق عضویت را ندارند می توانند در قسمت نظرات، تماس با ما و یا ایمیل ما مطرح نمایند تا رژیم غذایی آن ها بررسی و مجدداً ارسال شود به عنوان مثال اگر شما کاهش وزن بیشتر از 4 کیلوگرم در ماه درخواست کنید کامپیوتر به شما برنامه غذایی نمی دهد لذا شما باید با ما تماس گرفته تا رژیم غذایی شما اصلاح و مجددا به شما ایمیل گردد پرداخت حق پشتیبانی جهت پاسخ دهی به سوالات و اصلاح رژیم غذایی شما عزیزان می باشد. ( نکته: همه ی رژیم های غذایی کاربران در مدت 24 ساعت بررسی و در صورت داشتن مشکل، اصلاح گردیده و مجدداً به ایمیل آنها ارسال می شود اگر بعد از مدت 24 ساعت اصلاح نشد در قسمت تماس با ما مطرح نموده تا بررسی و پاسخ داده شود )
 • از آنجايی که اين برنامه نرم افزاری می باشد و برای هر رژيم لاغری استاندارد، نياز به نظارت پزشک می باشد وب سايت رژيم سلامتی هيچ گونه مسئوليتی را متعهد نمی شود. لذا در ثبت اطلاعات در فرم دقت لازم را بنمایید تا در دریافت برنامه غذایی با مشکل مواجه نشوید.
 • پس از 4 سال ارائه برنامه رژيم لاغری رايگان و استفاده بيش از 300 هزار نفر از کاربران، اکنون با توجه به افزايش هزينه های نگهداری و پشتیبانی سایت، این برنامه با پرداخت 5 هزار تومان حق پشتیبانی ارائه می گردد. با این حال در صورتی که توانایی پرداخت حق پشتیبانی کاربران را ندارید می توانید در قسمت تماس با ما، پارامتر های ( سن، قد، وزن و میزان فعالیت ) را ارسال نموده تا برنامه لاغری آنلاین برای شما ارسال گردید.
 • نسخه برنامه رژيم لاغری آنلاين 2.3

محاسبگر تن سنحی - آنتروپومتری

با استفاده از برنامه پايين مي توانيد بازه وزني مناسب، مقدار شاخص توده بدن (bmi)، ميزان متابوليسم پايه ( BMR ) يا مقدار کالري که بدن روزانه نياز دارد و ميزان چربي بدن خود را محاسبه نماييد.

محاسبگر تن سنجی

  تبليغات

دکتر فتحی
نويسنده: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود.سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید.

برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.

جهت درخواست رژیم غذایی کلیک کنید.


نظر خود را اضافه کنید.

0
 • مهمان (الناز)

  ممنون دکتر

 • مهمان (Mahbobe)

  با سلام .. من از نظر رژیم غذایی سیستم منعطفی دارم دوس دارم یه رژیم گیاه خواری ک با صرف کمترین غذا باشه و در ماه 7 الی 10 کیلو لاغرشم .. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

 • مهمان (ندا بدری)

  سلام من وزنم بین 57و 58چاق نیستم قدم 162چهار ساله که هفته ای سه روز بدنسازی کار میکنم تقریبا هفته ای 5روز هم هوازی میرم اما دوست دارم وزن مانکنی به دست بیارم فرم پرم کردم رژیمم چه زمانی برام ایمیل میشه

 • با سلام
  رژیم شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد

 • مهمان (داریوش نوین)

  سلام دکتر چرا من رژیمو دریافت نکردم؟؟؟ ایمیل فرستادین ولی رژیم موجود نیس

 • با سلام
  شما مقدار کاهش وزن خود را بیش از حد مجاز نوشتید لذا رژیم غذایی برایتان ارسال نشده بود تمام رژیم های غذایی در مدت 24 ساعت توسط پزشک اصلاح و مجدد به ایمیل کاربران ارسال می شود لذا رژیم غذایی شما نیز اصلاح و مجددا ارسال شده است

 • مهمان (معصومه)

  با سلام خدمت شما...من یک دختر ۱۴ ساله دارم با ۱۷۵ سانت قد و ۸۶ کیلو وزن...چند دکتر تغذیه بردمش ولی یک تا دو کیلو وزن کم میکنه...بعد تو سن رشد خب یع چیزایی بدنش نیاز داره...خیلی هم به خاطر چاقیش ناراحته...دیگه کم کم داره گوشه گیر میشه...من از این بابت خیلی نگرانم...میشه لطف کنید یه رژیم برای دخترم بفرستید...هزینه اش هم میپردازم....یا پیشنهاد دیگه ای دارید لطف کنید به من بگید...دخترم فوق العاده زیباست ولی این چاقی داره مارو و خودش اذیت میکنه.در ضمن ازمایشات لازم رو بردم که از لحاظ هورمونی یه وقت مشکل نداشته باشه...که خوشبختانه مشکلی نبود...

 • سلام
  1. روزانه 30 دقیقه ورزش پیاده روی را در برنامه او قرار دهید
  2 . پروتئین غذای او را بیشتر کنید مثلا یک روز در میان یک عدد تخم مرغ صبحانه مصرف کند
  3. کلیه غذاهای بی ارزش هله هوله ها ( چیپس، پفک ....) از برنامه او حذف کنید
  4. مصرف سیرینی جات او را محدود کنید
  5. در میان وعده ها از میوه و یا آحیل استفاده کند
  6. فرم درخواست رژیم غذایی را در سایت پر نمایید

  آخرین بار در تاریخ حدود 2 هفته قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد
 • مهمان (نجیبه قلیزاده)

  باسلام,من57سالم هست وفشارخون دارم ولووتیروکسین هم مصرف میکنم باقد158ووزن62,دلم میخواد مقداری وزن کم کنم, لطفا راهنمایی بفرمایید

 • با سلام
  فرم درخواست رژیم غذایی توسط پزشک را در سایت پر نمایید تا رژیم غذایی مناسب شما ارسال شود

بارگذاری بیشتر ...
سخن روز
سردرد هاي تنشي هم به شکل پراکنده و نامنظم بروز مي کنند و هم به شکل مزمن و حاد گريبان افراد را مي گيرد.
سرد و گرم کردن پيشاني به کمک يک حوله يا ماساژ آرام شقيقه و گيجگاه مي تواند تاثير بسزايي در تسکين درد هاي تنشي داشته باشد.
ميوه تمشک براي تقويت حافظه مفيد است.
اگر استفاده از کرم هاي ضد چروک بعد از 25 سالگي شروع شود اکسيداسيون ها کمتر سبب چروک پوست مي شوند.
گوجه فرنگي در پيشگيري از سرطان بسيار موثر است و حاوي سه آنتي اکسيدان مهم بتاکاروتن، ليکوپن و ويتامين C
سودا، قهوه، چاي و غذاهاي شيرين باعث تغيير رنگ و لکه دار کردن دندان ها مي شوند.
بهترين زمان براي خواب، از ساعت 10 شب تا 6 صبح است.
مصرف شير پيش از خواب به دليل دارا بودن سروتونين براي آرامش اعصاب توصيه مي گردد.
مصرف کاهو براي پيشگيري از انواع سرطان ها مفيد است.