رژیم غذایی

رژیم لاغری آنلاین، نرم افزار رژیم لاغری

رژيم آنلاین برای اولين بار توسط تيم فنی سايت رژيم سلامتی زير نظر دکتر فتحی افتتاح گرديد. و شما می توانید با وارد کردن مشخصات خود به صورت آنلاین رژیم غذایی دریافت نمایید این روزها شاهد تنوع گسترده ای از رژیم ها و برنامه های آنلاین هستیم که شما را در انتخاب برنامه غذایی مناسب گیج می کند! از سوی دیگر، برخی از رژیم های آنلاین غیر صادق و جذاب که توسط افراد غیرحرفه ای ارائه می شود که غیر استاندارد بوده و در طولانی مدت سبب عوارض می شوند. رژیم های آنلاین ما بر اساس آخرین روش های درمانی و علمی است که توسط دانشمندان باتجربه توصیه شده است. بنابراین همه رژیم های آنلاین منحصر به فرد هستند. با استفاده از این برنامه به صورت آنلاين و رایگان، شما می توانيد از کالری متابولیسم پایه، کالری روزانه مورد نياز برای ثابت نگهداشتن وزن، کالری کاهش وزن خود جهت دریافت رژیم با توجه به ( جنسيت، سن، قد، وزن و ميزان فعاليت بدنی ) آگاهی یافته و سپس برنامه رژیم آنلاین خود را دريافت نمائيد.

 

برنامه رژیم لاغری آنلاین (رایگان)

جنسیت خود را مشخص نمایید.
قد خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
سن خود را وارد نمایید.
وزن خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
میزان فعالیت خود را انتخاب کنید.
میزان کاهش وزن درخواستی برای شما مجاز نمی باشد. مقدار کاهش وزن درخواستی را کاهش دهید.
تعداد روز لازم جهت رسیدن به کاهش وزن وارد نگردیده است
شماره همراه صحیح نیست
نام ونام خانوادگی
0
برنامه رژیم لاغری رایگان می باشد و این هزینه صرف نگهداری، توسعه و پشتیبانی از برنامه می گردد. در حال حاضر هزینه پشتیبانی 1 ماهه، 50000 تومان است.
قابل پرداخت آنلاین با استفاده از کلیه کارت های بانکی
 

قبل از استفاده از برنامه راهنمای برنامه را مطالعه نمایید.

برنامه رژیم لاغری آنلاین

راهنمای برنامه

قبل از استفاده از برنامه رژیم انلاین لاغری، راهنمای زير را به دقت مطالعه نماييد و سپس فرم درخواست برنامه رژیم لاغری آنلاین را در بالا پر نمایید بعد از پر کردن فرم بالا و پرداخت هزینه پشتیبانی به صورت آنلاین بلافاصله (در صورت صحیح وارد کردن اطلاعات) رژیم غذایی به ایمیل شما ارسال می شود. توجه داشته باشید که نوشتن ایمیل یا شماره همراه در فرم درخواست رژیم لاغری الزامی است در صورتی که حداقل یکی از آنها را در فرم وارد نکنید رژیم برای شما ارسال نخواهد شد.

 • رژیم لاغری، کنترل آگاهانه یا محدود کردن برنامه غذایی برای از دست دادن وزن، سابقه ای طولانی و رنگارنگ دارد و اغلب افراد تمایل به پیروی از رژیم غذایی شخص دیگری بدون در نظر گرفتن نوع بدن، سلامت و سطح فعالیت خود دارند و کورکورانه از رژیم های لاغری بدون چربی، رژیم لاغری با پروتئین بالا، رژیم غذایی هوس گونه یا رژیم گیاهخواری پیروی می کنند حقیقت این است که نوع بدن افراد متفاوت است و رژیم غذایی یکسان و متناسب برای همه وجود ندارد. بسته به نوع بدن شما، برنامه رژیم غذایی نیز متفاوت خواهد بود سه دسته مختلف از نوع بدن شامل اکتومورف یا کمبود وزن، اندومورف یا اضافه وزن، مزومورف یا عضلانی می باشد بنابراین، با توجه به نوع بدن مصرف ریزمغذی ها تنظیم می شود. توجه داشته باشید که افراد بندرت داخل یکی از این دسته ها هستند و اغلب ترکیبی از این مشخصه ها را دارند مطالعات نشان می دهد که رژیم لاغری و محروم کردن خود از مواد غذایی خاص به احتمال زیاد سبب افزایش هورمون های استرس می شود بنابراین، شما سعی خواهید کرد با خوردن مواد غذایی آشغال جبران کنید. لذا یک رژیم غذایی ایده آل به نوع بدن، اهداف، سطح فعالیت های شما و چندین پارامتر دیگر بستگی دارد که ما در این برنامه رژیم لاغری همه این موارد را در نظر گرفته ایم.
 • آیا می دانید یک رژیم غذایی سالم بر روی مصرف ( میوه ها، سبزیجات، غلات سبوس دار، شیر کم چربی یا بدون چربی و سایر محصولات لبنی ) و همینطور مصرف ( گوشت بدون چربی، مرغ، ماهی، حبوبات، تخم مرغ و آجیل ) و کاهش مصرف ( چربی های اشباع، چربی ترانس، کلسترول، نمک (سدیم) و قندها ) تاکید دارد.
 • شاید اگر برای اولین بار در یک مسابقه تیر اندازی شرکت می کنید نتوانید گلوله را به هدف بزنید در مسیر زندگی هم برای رسیدن به هدف باید تلاش کرد با هر بار شکست تجربه می کنید که سریع یاد بگیرید سریع عمل کنید و منصرف نشوید که همیشه دیر است شما باید برای هدفتان برنامه ریزی کنید مثلاً اگر هدفتان این است که 15 کیلو از وزنتان را کم کنید ولی دلیلی برای کم کردن وزن ندارید هرگز موفق نمی شوید پس بهتر است دلیلتان این باشد که 6 ماه دیگر که عروسی دوستتان است خوش اندام باشید وقتی شما دلیل خوشایندی برای هدفتان داشته باشید می توانید موفق شوید. وقتی به عوارض چاقی مانند ( فشار خون، دیابت، بیماری های عروق کرونر، سکته مغزی، سایش مفاصل، کبد چرب، سرطان، سکته قلبی، فشارهای روحی ) فکر کنید و دلیلتان این باشد که به این بیماریها گرفتار نشوید مطمئن باشید که در برنامه لاغری موفق می شوید.
 • همه کالری ها برابر نیستند غذاهای مختلف با راه های متابولیکی مختلف در بدن شما عبور می کنند. آنها می توانند بر گرسنگی، هورمون ها و تعداد کالری هایی که می سوزانید تاثیرات متفاوتی داشته باشند. لذا اگر تصمیم به لاغر شدن دارید در انتخاب غذاها دقت لازم را داشته باشید
 • در برنامه رژیم لاغری آنلاین بیش از 2000 دستور غذایی قرار داده شده است که در نوع خود بی نظیر و با دقت بالا، برنامه ی غذایی شما را ارائه می دهد
 • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، یک کد رهگیری به ایمیل شما و همزمان لینک برنامه به همراه شما ارسال می شود این در صورتی است که اطلاعات درخواستی صحیح وارد شود اگر اطلاعات غلط وارد شود مدت 24 ساعت صبر نمایید مجددا پس از اصلاح اطلاعات توسط پزشک سایت رژیم غذایی ارسال می شود اگر ارسال نشد ممکن است ایمیل شما اشتباه وارد شده یک ایمیل بزنید تا رژیم به ایمیلتان ارسال شود توجه داشته باشید که وارد کردن حداقل ایمیل یا شماره همراه الزامی است.
 • قبل از استفاده از برنامه رژيم لاغری آنلاين، جهت اطلاع از وضعيت بدنی خود از برنامه آنتروپومتری ( تن سنجی ) که در پايين همین صفحه قرار دارد استفاده نموده و از وضعيت اضافه و يا کاهش وزن خود مطلع گرديد. در برنامه محاسبگر شاخص توده بدن علاوه بر محاسبه ی bmi ( شاخص توده بدن )، بازه وزنی مناسب شما را نيز محاسبه می نماييد.
 • در اين برنامه جهت کاهش وزن، شما مجاز به انتخاب حداکثر 0.5 - 1 کيلوگرم در هفته يا 2 - 4 کيلوگرم در ماه هستيد.
 • به هيچ عنوان مقدار کاهش وزن خود را بيشتر از 4 کيلوگرم در 30 روز قرار ندهيد. زيرا بدن شما با کمبود ويتامين و املاح مواجه شده و خطرات جبران ناپذيری دارد. توصيه ما اين است که مقدار کاهش وزن خود را کمتر از 4 کيلوگرم در ماه در نظر بگيريد.
 • در صورتی که میوه فصل مورد علاقه شما در برنامه رژیم لاغری آورده نشده است شما می توانید از قسمت محاسبگر تن سنجی- آنتروپومتری در قسمت پایین برنامه رژیم لاغری استفاده کرده و مقدار کالری مورد نیاز میان وعده ها را پیدا نمایید و به اندازه مقدار کالری ذکر شده از جدول کالری ها میوه مورد علاقه خود را پیدا کرده و در میان وعده ها استفاده نمایید.
 • روزانه 30 - 45 دقيقه پياده روی داشته باشيد.
 • برای تهيه دستور پخت غذاهای رژيمی از آشپزخانه من در سايت استفاده کنيد.
 • در صورتی که پس از محاسبه با هشدار مواجه شديد شما نمی توانيد از اين برنامه استفاده کنيد در صورت نياز به برنامه رژيم غذايی، فرم در خواست برنامه رژيم پزشک را در سايت پر نمائيد.
 • اين برنامه، برنامه ايی کامپيوتری و براي يک فرد سالم و بدون بيماری، افراد بالای 18 سال و زير 50 سال طراحی گرديده و ( عادات غلط غذايی، بيماری، سلايق غذايی و بسياری از مسائل ديگر ) در نظر گرفته نشده است جهت درخواست رژيم غذايی که توسط پزشک و منحصراً برای شما طراحی می گردد کليک نماييد.
 • اين رژيم غذایی براي مادران باردار و شيرده مناسب نيست
 • در رژيم غذايی آنلاين مصرف سبزيجات و سالاد بدون سس در وعده هاي غذايی توصيه می گردد.
 • در مورد تمام نان ها يک واحد نان مساوی يک کف دست ولی يک واحد نان لواش مساوی 4 کف دست مي باشد و منظور از کف دست سينه دست را می گويند و انگشتان دست را شامل نمی شود. يک واحد نان مساوی با 30 گرم نان است. شما اگر از نان لواش استفاده می کنيد به جای يک کف دست 30 گرم نان لواش مصرف کنيد. توصيه ما اينست که تا حد امکان از نان لواش مصرف نکنيد. در برنامه لاغری آنلاین اگر نوع نان مشخص نشده باشد شما می توانید از هر نانی استفاده نمایید.
 • در ايام ماه رمضان مي توانيد با پر کردن فرم در خواست رژيم توسط پزشک رژيم لاغری خود را دريافت نماييد.
 • از ماه دوم رژیم غذایی باید از مکمل های مولتی ویتامین و آهن و غیره استفاده کنید که می توانید با نسخه پزشک تهیه و مصرف نمایید البته اگر از میوه و سبزیجات تازه به اندازه کافی استفاده کنید نیازی به مکمل غذایی پیدا نمی کنید.
 • ایمیل خود را بدون www وارد کنید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود. توصیه ما این است که حتما ایمیل خود را وارد کنید اگر ایمیل ندارید در صورت نوشتن شماره همراه، کد رژیم غذایی برای شما پیامک خواهد شد.
 • برای کاربرانی که از سرویس gmail استفاده می کنند ممکن است رژیم غذایی به قسمت promotions یا اسپم spam ایمیل فرستاده شود لذا آن قسمت ها را نیز بررسی نمایید. اگر ایمیل در قسمت اسپم بود دکمه not spam را زده تا ایمیل شما از اسپم خارج شود.
 • کسانیکه با پرداخت حق پشتیبانی به هر دلیلی مثلاً ( وارد کردن اشتباه ایمیل، وارد کردن کاهش وزن بیش از مقدار مجاز ماهیانه، اشتباه در پر کردن فرم ) نتوانند رژیم لاغری آنلاین را دریافت کنند و یا توانایی پرداخت حق عضویت را ندارند می توانند در قسمت نظرات، تماس با ما و یا ایمیل ما مطرح نمایند تا رژیم غذایی آن ها بررسی و مجدداً ارسال شود به عنوان مثال اگر شما کاهش وزن بیشتر از 4 کیلوگرم در ماه درخواست کنید ممکن است کامپیوتر به شما برنامه غذایی ندهد لذا شما باید با ما تماس گرفته تا رژیم غذایی شما اصلاح و مجددا به شما ایمیل گردد پرداخت حق پشتیبانی جهت پاسخ دهی به سوالات و اصلاح رژیم غذایی شما عزیزان می باشد. ( نکته: همه ی رژیم های غذایی کاربران در مدت 24 ساعت بررسی و در صورت داشتن مشکل، اصلاح گردیده و مجدداً به ایمیل آنها ارسال می شود اگر بعد از مدت 24 ساعت اصلاح نشد در قسمت تماس با ما مطرح نموده تا بررسی و پاسخ داده شود )
 • از آنجايی که اين برنامه نرم افزاری می باشد لذا در ثبت اطلاعات در فرم دقت لازم را بنمایید تا در دریافت برنامه غذایی با مشکل مواجه نشوید. و در صورت بروز مشکل در دریافت برنامه رژیم لاغری، برای مدت ۲۴ ساعت منتظر بمانید برنامه ی شما اصلاح و مجدداً به ایمیلتان ارسال می گردد در صورت عدم دریافت رژیم انلاین پس از این مدت، در قسمت تماس با مطرح تا رژیم شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال گردد.
 • پس از 10 سال ارائه برنامه رژيم لاغری رايگان و استفاده بيش از یک میلیون نفر از کاربران، اکنون با توجه به افزايش هزينه های نگهداری و پشتیبانی سایت، این برنامه با پرداخت هزینه پشتیبانی ارائه می گردد. با این حال در صورتی که توانایی پرداخت حق پشتیبانی کاربران را ندارید می توانید در قسمت تماس با ما، پارامتر های ( سن، قد، وزن و میزان فعالیت ) را ارسال نموده تا برنامه لاغری آنلاین برای شما ارسال گردد.
 • اگر در برنامه غذايی خود مشکل تايپی يا غذای تکراری مشاهده کرديد در قست تماس با ما با ارسال کد رهگيری، عنوان مشکل و ذکر وعده ی غذايی اطلاع داده تا بررسی شود.
 • برنامه رژيم لاغری رايگان می باشد فقط مبلغ 50000 تومان پس از تکمیل فرم درخواست رژیم بابت حق پشتیبانی کاربران دریافت می شود.
 • توجه:
  ما معتقدیم کلید کاهش وزن پایدار در زندگی، تعهد شخصی قوی به زندگی سالم و پایه ای از انتخاب های غذایی مغذی است. بنابراین اگر زمان و انرژی برای یادگیری در مورد خوردن غذای دقیق تر داشته باشید و اگر انگیزه ای برای ایجاد و حفظ الگوی حرکت روزانه داشته باشید ممکن است این یک برنامه هوشمند برای شما باشد.
  هیچ رژیم لاغری یا برنامه کاهش وزن برای همه کار نمی کند. بنابراین قبل از اینکه شما تصمیم به سرمایه گذاری در یک برنامه تجاری کنید هوشمندانه ارزیابی کنید. سؤالات کلیدی در مورد شیوه زندگی، بودجه و سابقۀ رژیم لاغری گذشته خود را برای اطمینان از انتخاب برنامه ای که احتمالا برای شما مناسب است انتخاب کنید.
  به خاطر داشته باشید که برنامه رژیم لاغری شما ممکن است محبوب ترین برنامه یا برنامه ای که برای دوستان و اعضای خانواده شما کار کرده باشد نباشد. اما اگر یک برنامه غذا خوردن و شیوه زندگی است که با روش روزمره شما کار می کند بیشتر احتمال دارد که شما بتوانید مدت طولانی رعایت کنید تا نتایج را در مقیاس ببینید و سپس برنامه نگهداری را برای نگه داشتن وزن به خوبی رعایت کنید.

 • حفظ کاهش وزن مستلزم تعهد به یک سبک زندگی سالم است که در آن هیچ "تعطیلاتی" وجود ندارد. اگرچه مردم باید احساس راحتی کنند که از یک وعده غذایی ویژه، جشن تولد یا جشن تعطیلاتی شاد بدون احساس گناه لذت ببرند اما باید سعی کنند خیلی از مسیر غذا خوردن سالم و فعالیت های مکرر بدنی دور نشوند.
  توجه داشته باشید که به دست آوردن وزن از کاهش وزن آسان تر است.
  دستیابی و حفظ کاهش وزن در شرایطی امکان پذیر است که افراد در طولانی مدت تغییرات سبک زندگی را اتخاذ کنند.
  صرف نظر از هر روش خاصی که به کاهش وزن کمک می کند افرادی که از چگونگی و آنچه می خورند آگاهی دارند و به فعالیت های بدنی روزانه یا ورزش منظم مشغول هستند هم در از دست دادن و هم تثبیت وزن خود موفق می شوند.
  بسیاری از تمرینات می توانند به شما در کاهش وزن کمک کنند.
  برخی از گزینه های عالی برای سوزاندن کالری شامل پیاده روی، آهسته دویدن، دویدن، دوچرخه سواری، شنا، تمرین وزنه برداری، تمرین با فاصله، یوگا و پیلاتس است. بسیاری از تمرینات دیگر نیز می توانند به تقویت تلاشهای کاهش وزن کمک کنند.
  مهمترین انتخاب، ورزشی است که از انجام آن لذت می برید. این باعث می شود که شما طولانی مدت به آن متکی باشید و نتایج آن را مشاهده کنید.

رژیم لاغری رایگان

 • خوردن سالم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای پیشگیری و کنترل مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا، بیماری قلبی، دیابت نوع 2 و برخی از انواع سرطان انجام دهید. قبل از شروع رژیم لاغری، از رژیم لاغری رایگان 5 روزه ما که برای اصلاح الگوی مصرف در سایت برای شما آورده شده است استفاده نمایید و یاد بگیرید که هنگام انتخاب یک برنامه کاهش وزن باید به دنبال چه چیزی بگردید. و چگونه با برنامه کنار بیایید. واقعیت های صحیح و واقعی را نسبت با رژیم های غذایی ضعیف به دست آورید و برخی از استراتژی های کاهش وزن سالم را که واقعاً موثر است بیاموزید. دریابید که رژیمهای غذایی با پروتئین بالا چگونه به شما در کاهش وزن و احساس سیری کمک می کنند. و بهترین منابع پروتئینی را برای کاهش وزن پیدا کنید.
  هنگامی که به دنبال برنامه کاهش وزن هستید عاقلانه است که به دنبال برنامه ای باشید که نیازهای شما را برآورده کند و شما را برای موفقیت طولانی مدت راهنمایی کند.
  به طور کلی، به دنبال برنامه هایی باشید که بر کاهش وزن ثابت در حدود 1-2 پوند (0.5 - 1 کيلوگرم) در هفته متمرکز هستند
  اگر قصد استفاده از یک رژیم غذایی کم کالری را دارید قطعاً ابتدا رژیم را از پزشک دریافت کنید و در طول رژیم خود با وی تماس بگیرید.
 • نسخه برنامه رژيم لاغری آنلاين 2.3

کتابچه رژیم لاغری

مطالعه این کتابچه باعث افزایش اطلاعات شما برای تهیه یک برنامه غذایی می شود در صورت تمایل به افزایش اطلاعات، مطالعه آن توصیه می شود بیش از یک میلیارد نفر در جهان (20 سال یا بالاتر) دارای اضافه وزن هستند و به طور متوسط یک فرد در ایالات متحده آمریکا 3،766 کالری در روز مصرف می کند.
چاقی هر روز در حال رشد است و هزاران نفر از مردم در طول روز با یک سوال اصلی که چطور لاغر شوم؟ از وب سایت ما دیدن می کنند.
آیا می توانم چربی شکم را از دست بدهم؟ با توجه به این، ما یک رژیم غذایی ساده برای این مشکل ایجاد کرده ایم راه حل متعادل برای مسائل چربی شکم را نیز برای شما ارایه می دهیم.
علاوه بر کالری رژیم غذایی، ما راهنمایی های عملی و اطلاعات کاهش وزن را نیز آورده ایم که می تواند به شما کمک کند.
شما برای کاهش وزن خود تلاش می کنید و ما تجربه و تخصص خود را به این منظور برای شما جمع آوری کرده ایم. سایت رژیم سلامتی با گردآوری این مطلب تلاش دارد تا اطلاعات تغذیه مردم کشورمان را بالا برده و بتواند در پیشرفت سلامتی جامعه نقش موثری داشته باشد. در صورتی که قصد لاغر شدن داشته باشید این کتابچه رژیم لاغری می تواند کمک موثری برای شما باشد.

آیا برای چربی شکم نیاز به یک رژیم غذایی خاص دارم؟
از رژیم چه انتظاری دارید؟
خطرات رژیم لاغری چیست؟
راهنمای کاربر رژیم لاغری
اصول رژیم لاغری
لیست غذاها برای رژیم لاغری

چربی شکم چیست؟

شما فکر می کنید که چربی، چربی است و جایی که هست مهم نیست.
چربی مقداری از انرژی اضافی است که بدن در بافت ها و اندام ها برای استفاده بعدی ذخیره می کند. چربی نه تنها برای انرژی استفاده می شود.
بلکه برای بعضی از فرآیندها و برای عایق کردن بلوک ساختمانی در سلول ها، هورمون ها و غیره استفاده می شود.
بنابراین چربی یک جزء حیاتی برای زندگی است.
چربی را می توان به چربی سفید و چربی قهوه ای تقسیم کرد. چربی قهوه ای به طور کلی در بسیاری موارد یافت می شود و مقدار کمی در بدن انسان وجود دارد (برخی از تفاوت ها از فرد به فرد وجود دارد)
و برای فعالیت های متابولیک موثر است. چربی سفید به طور کلی چربی است که ما عمدتاً می شناسیم و می توان آن را به زیر جلدی و احشایی تقسیم کرد.
چربی زیر جلدی چربی ذخیره شده در سطح، به طور مستقیم زیر پوست است.
در مقایسه چربی احشایی خطرناک است نوعی که در حفره شکم و در داخل ارگان ها ذخیره می شود.
چربی احشایی که به صورت متابولیک فعال در نظر گرفته شده است و یک عضو غدد درون ریز است بدان معنی است که هورمون هایی که در متابولیسم انرژی و تنظیم اشتها دخیل هستند تولید می کند.
نوعی چربی احشایی، چربی شکم با تعدادی از بیماری ها مرتبط است. بعضی مثالها عبارتند از:
افزایش خطر ابتلا به سندرم متابولیک، مقاومت به انسولین و دیابت نوع 2
افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، بیماری های کبدی، التهاب، کلسترول، دیس ليپیدمی و غیره
به طور کلی با عوارض متابولیک چاقی همراه است.
لازم به ذکر است که شما نیازی به چاق بودن برای داشتن یک خطر بالا برای توسعه هر یک از موارد بیماری های بالا را ندارید. و ممکن است چاقی شما پنهان باشد.

آیا برای چربی شکم نیاز به یک رژیم غذایی خاص دارم؟

در مواردی که چربی شکم به علت شرایط خاص سلامتی باشد ممکن است لازم باشد رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید
و مشکل را حل کنید. من همیشه توصیه می کنم برای پیشگیری از تغییرات با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.
از متخصصان واجد شرایط مناسب برای ارائه توصیه های رژیمی و درمان بیشتر استفاده کنید.
به طور کلی، پس از هر رژیم لاغری کاهش وزن که باعث کاهش وزن می شود باید چربی شکم را از دست بدهید.
هنوز هم یک پزشک حرفه ای برای اطمینان از رژیم لاغری مناسب لازم است.
به دنبال یک رژیم متعادل که متناسب با سبک و ترجیحات شما است همیشه بهترین راه گرفتن رژیم است.
برای بهترین نتایج در مورد چربی شکم و سلامت، سعی کنید هر رژیم لاغری را با ورزش همراه کنید.

چه چیزی در مورد این رژیم متفاوت است؟

این رژیم لاغری قصد دارد یک راه حل رژیمی انعطاف پذیر ارائه دهد. این طراحی شده است تا افراد بتوانند رژیمی را انتخاب کنید.
آنچه برای هر وعده غذایی از لیست غذا داده می شود. با اطلاعات تغذیه ای که ارائه می شود آن را آسان می کند.
در محدوده ی کالری قرار می گیرید و به هر فرد اجازه می دهد کاهش وزن پیدا کند.
علاوه بر این، رژیم انعطاف پذیر بر اساس الگوی غذایی رژیم مدیترانه ای با متوسط مغذی های (کربوهیدرات، پروتئین و چربی) است.
این سبک رژیم لاغری با کاهش وزن و نتایج مثبت سلامت ارتباط دارد. یکی از
عناصر اصلی الگوی غذای مدیترانه، مصرف زیاد غذاهای حاصل از گیاهان است
مانند میوه و سبزیجات. غذاهای گیاهی داراي فیبر، ویتامین های مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و پلی فنل ها هستند.
که می تواند منجر به تعدادی از مزایای سلامت شود. مطالعات نشان می دهد که چنین عناصری نقش محافظتی در برابر سرطان و CHD (بیماری های قلبی عروقی) دارند.
بسیاری از ویژگی های غذاها، مشتق شده از گیاهان مصرف شده، در الگوی رژیم غذایی مدیترانه مانند آجیل، میوه ها، سبزیجات، سیر، گیاهان دارای مقدار زیادی ترکیبات زیستی فعال هستند. این می تواند به طور جمعی مزایای سلامتی قابل توجهی را ارائه دهد. به عنوان مثال، آجیل، غنی از فنل، فلاونوئیدها و فیتوسترول هستند.
میوه ها و سبزیجات حاوی فلاونوئیدها، کاروتنوئید، اسید فولیک و فیبر هستند که در کاهش خطر بیماری قلبی عروقی بسیار مهم هستند.

از رژیم چه انتظاری دارید؟

اگر شما می خواهید به نتایج کاهش وزن قابل اندازه گیری دسترسی پیدا نمایید شما باید به دنبال رژیم لاغری مناسب باشید. ‍‍‍
حداقل 2 هفته.
در هفته اول رژیم لاغری، (با هر رژیم غذایی)، کاهش وزن معمولاً ترکیبی از آب، گلیکوژن (شکر ذخیره شده در داخل ماهیچه و کبد) و مقداری از پروتئین و مقداری از چربی است. با این حال، مقدار چربی از دست داده به طور قابل توجه قابل اندازه گیری نیست. علاوه بر این، به طور متوسط بدن برای سازگار شدن با تغییرات متابولیک به طور کامل نیاز به 2 هفته زمان دارد.
و هر گونه مزایایی احتمالاً قبل از آن دوره قابل مشاهده نیست.
رژیم غذایی مناسب باعث انعطاف پذیری در مقدار کالری در هر روز می شود که هر فرد می تواند مصرف کند.
مقدار وزنی که هر شخص از دست خواهد داد بستگی به میزان کالری مصرفی آنها دارد.
در بخش «راهنمایی» ما نکاتی را درباره چگونگی محاسبه میزان کالری به شما ارائه می دهیم.
که تقریبا همراه با محدوده توصیه شده است.
به غیر از مقدار کالری مصرفی فرد، تعدادی از عوامل دیگر نیز وجود دارد که می توانند بر روی رژیم تاثیر بگذارند که عبارتند از: تفاوت های فردی، وضعیت سلامتی، سطح فعالیت های جسمانی و غیره.
در نهایت، چربی شکم با افزایش خطر متابولیک و ابتلا به مقاومت به انسولین همراه است.
همانطور که قبلاً ذکر شد رژیم لاغری بر اساس یک طراحی سبک مدیترانه ای از رژیم لاغری است که باعث مصرف متوسط پروتئین، کربوهیدرات و چربی می شود. این سبک غذا خوردن با نتایج مثبت مقاومت به انسولین (بهبود حساسیت به انسولین) و کاهش آن مرتبط است.

خطر ابتلا به دیابت، التهاب و سایر شرایط.

همانطور که متوجه می شوید در رژیم غذای سالم، کربوهیدرات ها از لحاظ بار گلیسمی (GL) اندازه گیری می شوند.
به جای مقدار کربوهیدرات در گرم. بار Glycemic گلیسمی با پاسخ انسولین در خون متصل است.
غذاهایی که GL پایین دارند با پاسخ انسولین پایین به این غذاها ارتباط دارد.

نقش GL و انسولین چیست؟

بار (Glycemic (GL ترکیبی از شاخص گلیسمی یک غذا با مقدار کلی کربوهیدرات (در گرم) است. به عبارت ساده، شاخص گلیسمی برای رتبه بندی غذاها به ترتیب به میزان هضم، جذب و ظاهر شدن آنها در جریان خون می باشد (پاسخ گلیسمی).
"کربوهیدراتهای ساده" که به نظر می رسد دارای GI بالا هستند تمایل به شکستن و جذب سریع دارند و میزان گلوکز خون را به سرعت افزایش می دهند. هنگامی که قند خون در خون افزایش می یابد بدن یک هورمون به نام انسولین ترشح می کند که یکی از نقش های آن برای ذخیره سازی قند در بافت ها است.
پاسخ گلیسمیک بدن برای غذا، بستگی به نوع کربوهیدرات و مقدار محتوای مواد غذایی دارد.
به همین دلیل بار Glycemic GL نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
بار گلیسمیک و شاخص گلیسمی با محدودیت های آنها همراه است. یکی از محدودیت های GL تفاوت های فردی در متابولیسم مواد غذایی و مواد مغذی است.
GL فقط در هنگام رتبه بندی کیفیت غذا استفاده نمی شود بلکه همانند سایر موارد مورد استفاده است.
ترکیب با عناصر دیگر.
اهمیت حفظ قند خون و سطوح انسولین، پایدار و یا نسبتاً ثابت است نه تنها برای اهداف از دست دادن وزن، بلکه به دلایل سلامت است و به طور کلی، می تواند منجر به نوسانات سریع قند در خون شود.
احساس گرسنگی بین وعده های غذایی، می تواند بر خلق و خو اثر گذاشته و همچنین استفاده از چربی برای سوخت را مهار کند.
نمودار زیر چرخه مصرف غذا، گلوکز و انسولین را در بدن توضیح می دهد.
نوسانات سریع در گلوکز و انسولین وجود دارد.
پیشنهاد شده است که به مقاومت با انسولین ارتباط داشته باشد یک پیشرونده برای ایجاد شرایطی مانند دیابت، سندرم متابولیک و حتی احتمالاً بیماری قلبی است.
رژیم های کم GL / GI به عنوان یک راه برای تأثیر مثبت بر پارامترهای مورد استفاده به عنوان مارکرها تعدادی از شرایط سلامتی (یعنی چاقی و بیماری قلبی عروقی) پیشنهاد شده است.

خطرات رژیم لاغری چیست؟

محتویات کتابچه فقط پیشنهادات است و مانند هر رژیم توصیه می شود که با پزشک مشورت کنید.
اگر شما هر گونه بیماری یا شرایط متابولیک دارید باردار یا مادر شیرده هستید لذا این رژیم لاغری برای شما مناسب نیست بنابراین بسیار مهم است که شما با متخصصان پزشکی مناسب مشورت کنید و از توصیه های آنها پیروی کنید. علاوه بر این، با توجه به مقدار زیادی از مصرف پروتئین در رژیم لاغری، ممکن است برای کسانی که مبتلا به بیماری کلیوی هستند مناسب نباشد.
در نهایت، از طریق این رژیم لاغری توصیه می شود تا مقدار زیادی آب مصرف کنید و بدن خود را به خوبی آب بندی کنید.

راهنمای کاربر رژیم لاغری

در این بخش ما شامل همه چیزهایی هستیم که باید بدانید تا بتوانید از رژیم لاغری استفاده کنید. ما با در نظر گرفتن اصول اصلی رژیم لاغری، بر مبنی کالری آغاز می کنیم. پس از آن گام به گام پیش می رویم.
این راهنمایی توضیح می دهد که چگونه می توانید از این رژیم غذایی پیروی کنید آنچه شما مجاز به انجام آن هستید و آنچه که باید اجتناب کنید.

اصول رژیم لاغری

1. اصل اصلی این رژیم لاغری، انعطاف پذیری در هر دو انتخاب غذا و کالری در روز است.
2. بعضی از اصول، الگوی غذای مدیترانه ای را دنبال می کند. این به معنای مصرف مقدار زیادی از سبزیجات و سالاد، مقادیر متوسط میوه ها، زیتون و روغن زیتون به جای روغن های گیاهی و مارگارین است.
3. این رژیم اجازه می دهد مصرف متوسط کربوهیدرات، پروتئین و چربی داشته باشید. هر منبع پروتئینی شامل (ماهی، گوشت قرمز، پنیر، تخم مرغ) است، هرچند توصیه می شود از مقدار کم چربی یا بدون چربی استفاده شود. این شامل چربی هایی مانند امگا 9 و چربی ها از ماهی های چرب است. علاوه بر این، کربوهیدرات با GL پایین توصیه می شود.
۴. صبحانه، ناهار و شام بر پایه پروتئین و در صورت تمایل با مقدار کمی کربوهیدرات هستند.

راهنمای گام به گام کاربر

این رژیم لاغری، طراحی شده است بنابراین رژیم های لاغری انعطاف پذیری برای انتخاب و آنچه که می خواهید بخورید را فراهم می کند رژیم غذایی شامل 2 غذای اصلی طبق "جداول غذا" هستند.
دو جدول اصلی شامل 1 جدول برای صبحانه و 1 جدول برای ناهار و شام است. علاوه بر این 2 جدول اصلی جداول اضافی برای گزینه های صبحانه، ناهار یا شام و جدول با تنقلات اضافه شده است. در اینجا چند مرحله برای کمک به رژیم لاغری شما وجود دارد:
از ۲ جدول اصلی به عنوان ستون اصلی برای 3 وعده غذایی اصلی صبحانه، ناهار و شام استفاده شود.
مثال:

ناهار مخلوط لوبیا (تقریبا 150 گرم)    

153

کیلو کالری

شام

1 فیله ای از ماهی کاد (پخته یا سرخ کرده در یک قاشق مرباخوری روغن زیتون) با سس جعفری ۲ قاشق چای خوری      

سپس از جداول "اضافی" استفاده کنید و هر چیز دیگری که می خواهید با غذای اصلی بخورید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید 2 کراکر چاودار و یا یک قهوه را به صبحانه خود اضافه کنید یا ممکن است بخواهید سالاد را به ناهار و برنج را به شام خود اضافه کنید. فقط بر روی وعده های غذایی بسته به طعم و ترجیحات خود اضافه کنید.
✓ در همین حالت از لیست میان وعده استفاده کنید و میان وعده را به آن اضافه کنید.
مثال:

صبحانه 2 تخم مرغ پخته شده (حدودا 50 گرم هر کدام) + 2 برش گوشت ران بدون چربی پخته شده 2 کراکر چاودار

1 قهوه سیاه

206 کیلوکالری +(2 کراکر) 64 کیلوکالری + (قهوه) 5 کیلوکالری  = 275 کیلوکالری
ناهار لوبیا مخلوط (حدود 150 گرم)     153 کیلوکالری + 13 (سالاد) = 166 کیلوکالری
شام 1 فیله ماهی کاد (پخته یا سرخ شده در 1 قاشق مرباخوری زیتون روغن) با سس جعفری (2 قاشق چای خوری). 180 گرم فیله     390 کیلوکالری + 111 (برنج) + 26 (2 قسمت سالاد) = 527 کیلوکالری
میان وعده زیتون و پنیر یک فنجان چای سبز    ۵۹ کیلوکالری+ 2=  61 kcal
  جمع کل کالری مصرفی 1029 کیلوکالری

✓ جدول فوق تنها نمونه ای از چگونگی ترکیب غذاها از طریق رژیم لاغری است.

در این رژیم شما می توانید:

 1. مقدار سهم وعده های غذای اصلی را افزایش دهید (به عنوان مثال 200 گرم لوبیا به جای 150 گرم). اطمینان حاصل کنید هنگام تغییر در سهم (افزایش یا کاهش) مقدار درست کالری را محاسبه کنید.
 2. هر یک از گزینه های غذایی را حتی از وعده های غذایی اصلی ترکیب کنید. به عنوان مثال اگر میخواهید ماهی آزاد و تخم مرغ را برای صبحانه درست کنید فقط به یاد داشته باشید که محاسبه کالری درست باشد.
 3. در هدفتان محدوده کالری را تنظیم کنید نه یک کالری دقیق روزانه. شما می توانید در هر روز کمی منحرف شوید اما محدوده کالری خود را نگه دارید. نتایج مربوط به سیکل کالری (به عنوان مثال یک روز کالری کم و یک روز کالری بالا مصرف کنید اما یک انحراف کوچک در حدود 100 تا 200 کیلوکالری غیر محتمل است.

روش محاسبه طیف وسیعی از کالری که باید برای کاهش وزن بدست آورید.

 1. حداکثر دو روز میان وعده را داشته باشید. گزینه ها کاملاً به هر فرد بستگی دارد. اگر دوست ندارید تنقلات را مجبوری نخورید.
 2. مقدار زیادی از سالاد و سبزیجات داشته باشید.
 3. مقدار زیادی آب بنوشید انتخاب غذا حاوی مقادیر مناسب پروتئین است که می تواند منجر به از دست رفتن آب بیشتری از بدن شود. به طور کلی، توصیه می شود به طور متوسط ​​2 لیتر آب در روز مصرف کنید. من ترجیح می دهم بگویم اطمینان حاصل کنید که هیدراته هستید به خصوص اگر ورزش می کنید و یا در آب و هوای گرم هستید.

در رژیم لاغری از غذاهای زیر اجتناب کنید:

 1. نوشیدنی های گازدار مانند کوکاکولا و لیموناد. شما می توانید از نوشیدنی های بدون قند مانند کک صفر استفاده کنید آگاه باشید که برخی از شیرینی ها ممکن است اثرات منفی سلامتی داشته باشند. به طور کلی بهتر است بیش از 2 لیوان در روز برای اهداف این رژیم مصرف نشود.
 2. آب میوه ها. آنها مقدار زیادی قند و کالری دارند.
 3. الکل را ترک کنید. الکل می تواند مقدار زیادی قند و کالری داشته باشد. علاوه بر این، نوشیدنی هایی مانند آبجو با افزایش چربی شکم مرتبط است.
 4. اگر شما برنج را به عنوان یک سهم "اضافی" دارید با کراکر چاودار و یا کراکر برنج ترکیب نکنید. این بدان معنی است که GL کلسترول را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
 5. سس ها و میوه ها مانند سس مایونز، سس گوجه فرنگی و مارگارین.

لیست غذاها برای رژیم لاغری

لیست غذا برای صبحانه

برای صبحانه، هر یک از موارد زیر را انتخاب کنید

 GI

۱تا ۱۰۰

پروتپین گرم چربی گرم کالری kg توجهات 

½ آووکادو (تقریبا 100 گرم)، + 2

توت فرنگی (متوسط تقریبا 12 گرم) +

1 قاشق غذاخوری از آجیل مخلوط (هر کدام از انتخاب ها حدود 12 گرم)

۲ ۵ ۲۲ ۲۵۲  
2 تخم مرغ آب پز (هرکدام تقریبا 50 گرم) ) + 2 برش گوشت بدون چربی پخته شده ۲ 17 (12+10)

12

(10+2)

206

(154+52)

منبع خوبی از پروتئین، آهن و ویتامین D است

3 برش یا نیم فیله ماهی سالمون دودی

(حدود 124 گرم)

0

32

۵

۱۸۵

منبع خوب اسید چرب امگا 3 ضروری است.

2 تخم مرغ املت با 15 گرم شکر

و یک قاشق غذا خوری 18 گرم از پنیر ریکوتا (حدود 100 گرم کل)

۲

۱۰

۹

۱۴۰

ارزش های تغذیه می توانند

بسته به مارک و  یا نوع پنیر متفاوت است.

1 قوطی تن ماهی (165 گرم، ترجیحا در محلول نمک یا آب) + 1 قاشق چایخوری روغن زیتون + 1 قاشق

پودر لیمو (اختیاری)

0

42

6 233

ممکن است ضد التهابی داشته باشد

برای خواص می توانید ½ پیاز و جعفری خرد شده را به سلیقه اضافه کنید

 

یکی از گزینه های اضافی صبحانه را انتخاب کنید تا با گزینه های غذایی لیست صبحانه اصلی ترکیب کنید

اطلاعات تغذیه ای

 

GI

 ۱- ۱۰۰

پروتپین گرم

چربی گرم

 کالری kg

کراکر چاودار یا نان ترد (تا 4 مجاز)

(مقادیر برای 1 10 گرم ویفر نمایش داده می شود و می تواند کمی برای هر یک متفاوت باشد

برای هر برند تجاری)

هر کدام ۴

۱

۰

۳۲

 

نان برنج (تا 4 مجاز)

(غلیظ نشده، ترجیحا برنج قهوه ای یا چاودار است. ارزش برای 9 گرم

کراکر نان برنج که می تواند کمی برای هر نام تجاری متفاوت باشد)

 

 

۵

۱

۰

۳۵

 

1 فنجان قهوه (حدود 1 قاشق چایخوری 227 میلی لیتر )

 

۰

۰

 

۵

 

(شیر اجازه داده شده، مقادیر برای قهوه سیاه فوری با

30 گرم شیر خامه ای)

۱

با شیر

۱

با شیر

۰

با شیر

۱۶

با شیر

 

1 فنجان چای بدون قند (1 قاشق چایخوری حدود 227 میلی لیتر)

۰

۰

 

۲

 

(شیر اجازه داده شده، مقادیر برای چای سیاه دم کرده و ۳۰ گرم شیر خامه گرفته)

۱

با شیر

۱

با شیر

۰

با شیر

۱۳

با شیر

 

1 چای سبز یا چای گیاهی

(بدون شکر، حدود 227ml)

 

 

 

 

 

 

یکی از موارد زیر را برای میان وعده صبحانه یا بعدازظهر، انتخاب کنید

اطلاعات تغذیه ای

GI

۱- ۱۰۰

پروتپین گرم

چربی گرم

کالری kg

 

آجیل خشک شده 28 گرم. تقریبا (یک مشت)

بو داده یا نپخته بدون نمک، از آنها که در در روغن های گیاهی پخته شده اجتناب کنید)

۰

۵

۱۴

۱۶۶

 

1 میوه (مثال: سیب، گلابی، موز)

اطلاعات تغذیه برای هر میوه ممکن است متفاوت باشد. سیب متوسط می تواند حدوداً 77 kcal باشد گلابی 86 kcal در حالی که موز می تواند 105 kcal باشد.

 

زیتون و پنیر

ارزش ها برای زیتون 12 گرم (حدود 8 زیتون های متوسط) و پنیر فتا 17 گرم (1 مکعب)

۱

۳

۵

۵۹

 

شما همچنین می توانید از لیست اضافی صبحانه برای تنقلات را انتخاب کنید

لیست غذا برای ناهار و شام

از لیست زیر ناهار یا شام را انتخاب کنید. تنظیم کنید

اگر بخواهید ناهار یا شام را انتخاب کنید، قسمتهای مربوطه را انتخاب کنید

اطلاعات تغذیه ای

GI

۱- ۱۰۰

پروتپین گرم

چربی گرم

کالری kg

 

2 کباب برگر گوشت بدون چربی (حدود 3

اونس یا 85 گرم ) هر مقدار 80٪ گوشت 20٪ چربی نمایش داده می شود)

۰

۴۲

۳۰

۴۲۵

مقادیر ممکن است بسته به درصد چربی و برش گوشت مورد استفاده متفاوت باشد.

لوبیا مخلوط

(حدود 150 گرم)

۱۱

۹

۱

۱۵۳

 

استیک گوشت گاو کبابی

(تقریبا 168 گرم گوشت راسته بدون چربی)

۰

۴۹

۸

۲۸۲

مقادیر تغذیه ای می تواند با توجه به برش استیک متفاوت باشد

1 فیله سینه مرغ پخته شده یا کباب شده

(حدود 140 گرم بدون پوست)

۰

۴۳

۵

۲۳۱

می توانید از یک سینه بزرگ یا یک سینه از یک مرغ کامل کبابی داشته باشید

سوپ سبزیجات

( 536 گرم)

۱۹

۸

۸

۲۷۵

ارزش ها می توانند بسته به نوع مارک و یا خانگی متفاوت باشد

میگو در لیمو سیر و گیاهان

۱

۴۲

۱۶

۳۲۳

(کبابی یا سرخ شده در 1 قاشق چایخوری روغن زیتون، مقدار برای 200 گرم نمایش داده می شود)

املت ترکیبی گیاهی (3 تخم مرغ)

مقادیر تخمین زده برای مخلوط ½ کدو سبز کوچک، ½ فلفل قرمز، ¼ پیاز و 2 تکه قارچ

۲

۲۰

۲۵

۳۱۹

 

 

برای ناهار یا شام هر یک از موارد زیر را انتخاب کنید

 

اطلاعات تغذیه ای

 

گلایسمیک ایندکس

۱- ۱۰۰

پروتپین گرم

چربی گرم

 کالری kg

2 قاشق سوپخوری فلفل و / یا گوجه فرنگی با گوشت قیمه بدون چربی و برنج قهوه ای.

(بیش از 1 قاشق غذاخوری برنج در هر

سبزیجات پر شده نباشد)

۴

۱۰

۱۷

۲۲

همچنین می توانید کدوسبز و بادمجان ها را استفاده کنید در کنار     سبزیجات گوشت قیمه بدون چربی و برنج مخلوط شود

ماهی قزل آلا با سیر (1 گل میخک) آب لیمو و آجیل کاج

(سرخ شده در 1 قاشق چای خوری روغن زیتون، مقدار

62 گرم)

۱

۱۷

۱۲

۱۸۷

اضافه کردن سیر و لیمو و گیاهان بر اساس ترجیح شخصی ماهی قزل آلا دارای ویتامین D و روغن های امگا 3 است

1 فیله کاد (پخته یا سررخ شده در

1 قاشق چای خوری روغن زیتون) با سس جعفری (2 قاشق جدول).

ارزش ها برای 180 گرم فیله نمایش داده می شود

 

۵

۴۳

۲۱

۳۹۰

 

2 گوشت کبابی در

در لیمو و 1 قاشق سوپخوری

سس خردل

ارزش ها برای 150 گرم گوشت گاو نمایش داده می شود

 

۱

۳۳

۵

۱۷۹

 

1 سینه بوقلمون (210 گرم) کبابی در

1 قاشق غذاخوری ماست یوگارت و

سیر (1 میخک) ماریناد

۱

۶۳

 

۴۷۲

سیر را به ترجیح خودتان اضافه کنید


ناهار و شام اضافی

یکی از موارد زیر را انتخاب و با گزینه های اصلی ناهار و شام لیست ترکیب کنید.

اطلاعات تغذیه ای

 

گلایسمیک ایندکس

۱- ۱۰۰

پروتپین گرم

چربی گرم

 کالری kg

1 فنجان کوچک برنج قهوه ای

* تنها 1 بار در روز انتخاب کنید ارزش ها برای 100 گرم نمایش داده می شود

۱۱

۳

۱

۱۱۱

 

سالاد مخلوط سبز

سالاد حاوی کاهو، خیار،

فلفل، و پیاز باست و ارزش ها برای 70g نمایش داده می شود.

* تا آنجا که دوست دارید انتخاب کنید

۱

۱

۰

۱۳

 

سبزیجات سبز مختلط

ارزش ها برای بروکلی، هویج و نخود (130 گرم) نمایش داده می شود.

* همانطور که دوست دارید انتخاب کنید.

۴

۳

۰

۵۹

 

پنیرکوتاژ یا ریکوتا

 

۱

۳

۱

۲۴

 

مقادیر برای مصرف 28 گرم کوتاژ (2٪) کم چربی نمایش داده می شود ۲۸ گرم پنیر ریکوتا کم چربی انتخاب نمایید.

۱

۳

۲

۳۹

 

کراکر چاودار یا نان ترد (تا 2 بار برای هر وعده) (ارزش برای یک ویفر 10 گرم نمایش داده می شود)

* با برنج ترکیب نکنید.

۴

۱

۰

۳۲

 

نان برنج (تا 2 بار در هر وعده)

(نمک نزده، برنج قهوه ای یا چاودار. حجمی که نمایش داده می شود برای ۹ گرم کراکر نان برنج و می تواند کمی برای هر نام تجاری متفاوت باشد)

* با برنج ترکیب نشود.

۵

۱

۰

۳۵

 


سس ها و دسر ها

روغن زیتون و سرکه بالزامیک

1 قاشق سوپخوری روغن زیتون و 1 قاشق سوپخوری سرکه بالزامیک (ترکیب سرکه Balsamic به سلیقه شما)

* می توانید گیاهان مانند نعناع، جعفری و غیره را اضافه کنید

ارجح.

۰

۰

۵

۴۴

 


چقدر کالری باید در روز مصرف کنم؟

خوب این سوال 1 میلیون دلاری است. چنین چیزی به عنوان پاسخ "یکی برای همه آنها" وجود ندارد. مصرف روزانه کالری مصرفی 1500 تا 2000 کیلوکالری برای زنان و 2000 تا 2500 کیلوکالری برای مردان است. برای اکثریت میانگین تفاوت زیادی در میزان متابولیسم وجود ندارد. با این حال، عواملی وجود دارد که می تواند در میزان متابولیسم تفاوت ایجاد کند. برخی از این موارد در زیر خلاصه شده است:
1. شرایط سلامت / وضعیت سلامت / بیماری
تعدادی از شرایط مختلف وجود دارد و این می تواند به نحوی آنها را تحت تاثیر قرار دهد متابولیسم و میزان متابولیسم. به عنوان مثال، در طی بیماری، میزان متابولیسم ما افزایش می یابد زیرا بدن برای مبارزه با بیماری از انرژی استفاده می کند. علاوه بر این، اختلال عملکرد تیروئید می تواند منجر به افزایش یا کاهش میزان متابولیسم شود.
2. ساختمان بدن و سایز بدن می تواند میزان استفاده از کالری را تغییر دهد. به طور کلی افراد بزرگتر و افراد چاق دارای میزان متابولیسمی بالاتری هستند.
3. توده عضلانی یا چربی بدن
در کلمات بسیار ساده بیشتر عضله ما بالاتر از نرخ متابولیسم کار می کنند و بالعکس.
4. مصرف بسیار کم کالری
این می تواند شامل رژیم های کم کالری، روزه داری برای اهداف مذهبی یا غیره و در اختلالاتی نظیر انقباض عضلانی و غيره باشد. متابوليسم، به منظور حفظ انرژی و ذخيره سازی در بدن شما، کاهش می يابد. همچنین توده عضلانی می تواند از بین برود که باعث کاهش میزان متابولیسم می شود.
5.Quantity و یا کیفیت خواب
کمبود مزمن خواب به طور مستقیم متابولیسم را کاهش نمی دهد. این بر تولید برخی از محصولات مانند هورمون هایی که در تنظیم متابولیسم و اشتها دخیل هستند تاثیر می گذارد.
۶. استرس بر تولید هورمون تاثیر می گذارد که به طور غیر مستقیم بر میزان متابولیسم تاثیر می گذارد. استرس می تواند اثر دوگانه داشته باشد. برای بعضی افراد به طور غیر مستقیم میزان متابولیسم را افزایش می دهد و برای برخی از آنها کاهش می دهد.
7. هوا / دما
دما می تواند میزان متابولیسم را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال آب و هوای سردتر میزان متابولیسم را افزایش می دهد همچنان بدن برای گرم نگه داشتن سخت تر کار می کند.
8. یائسگی. در دوران یائسگی تعدادی تغییرات هورمونی رخ می دهد که بعضی از آنها متابولیسم را تحت تاثیر قرار می دهد. یائسگی با هزینه کم انرژی در ورزش و استراحت همراه است و میزان ذخیره سازی چربی و انسولین ناشتا افزایش می یابد.
9. سن. میزان متابولیسم با سن کاهش می یابد. بعضی از دانشمندان استدلال می کنند که کاهش میزان متابولیسم از 25 سالگی آغاز می شود. یکی از دلایل تغییرات متابولیسم، کاهش توده عضلانی با سن است.
10. ورزش. میزان متابولیسم در طول ورزش افزایش می یابد بدن از انرژی برای سوخت فعالیت استفاده می کند. علاوه بر این، بدن از انرژی پس از ورزش برای اصلاح عضلات و ساخت عضلات استفاده می کند.
برای بازگشت به سوال اصلی؛ هنگام تصمیم گیری درباره میزان کالری که ممکن است لازم باشد، باید توجه داشته باشید که چه شیوه زندگی و چه عوامل ممکن است بر نیازهای انرژی شما تأثیر بگذارد.
✓ نکته: یک گام برای شروع، کشف میانگین میزان کالری است که شما قبلاً مصرف کرده اید. قبل از شروع به رژیم غذایی، برای یک هفته یک غذا و نوشیدنی بخورید.
✓ نکته: علاوه بر دفتر خاطرات غذا و نوشیدنی ها، دفترچه فعالیت را برای پیدا کردن میانگین کالری که برای یک هفته استفاده می کنید، نگه دارید. به عنوان مثال، اگر شما تمرین یا راه رفتن برای کار را انجام دهید یا اگر کار دستی داشته باشید برای همه کالری مصرف می کنید.
به زبان ساده، از دست دادن وزن به معنای آن است که کالری مصرفی بیشتر از دریافتی باشد. این می تواند به وسیله کاهش میزان کالری مصرفی و یا افزایش مصرف کالری انجام شود (یعنی با ورزش) یا هر دو با هم باشد.
در شرایط ساده ریاضی، 1 پوند چربی به 3500 کیلوکالری تبدیل می شود. بنابراین برای از دست دادن 1 کیلوگرم چربی در هفته، شما باید 500 کیلو کالری در روز کمتر مصرف کنید (3500 کیلوکالری / 7 روز = 500 کیلوکالری در روز). به طور کلی توصیه می شود که بیش از 1 - 1.5 کیلوگرم در هفته کاهش وزن نداشته باشید و کمتر از 1000 کیلوکالری در روز مصرف نکنید.
! آگاه باشید که هنگام از دست دادن وزن، فقط چربی خالص را از دست نمی دهید. شما مقداری از آب، مقداری از گلیکوژن را نیز از دست می دهید.
بنابراین همه چیز را در عمل قرار دهید:
1. اگر برای مثال شما حدود 3000 کیلوکالری در روز مصرف می کنید و نیازهای انرژی شما 2000 کیلو کالری باشد شما مقدار 1000 کیلوکالری اضافی که باعث افزایش وزن شما می شود را کم کنید.
2. مصرف غذا حداقل 2000 کیلو کالری برای داشتن تعادل انرژی و وزن نیست بلکه نقطه شروع کاهش وزن است.
3. اگر می خواهید وزن کم کنید نیاز به مصرف کمتر از آنچه استفاده می کنید می باشد بنابراین شما نیاز به مصرف کمتر از 2000 کیلوکالری در روز دارید.
4. بنابراین اگر رژیم غذایی خود را دنبال کنید تا میزان 1500 کیلوکالری در روز را به دست آورید به طور متوسط 1 کیلوگرم چربی در هفته از دست خواهید داد (همانطور که در بالا ذکر شد، متوجه می شوید که در واقع شما فقط چربی خالص را از دست نمی دهید).
5. راه های توصیه شده برای پیروی از این رژیم غذایی، یک برنامه ریزی بر روی کالری است که باید دنبال کنید. برای مثال فوق می گویند که شما بین 1300 کیلوکالری و 1600 کیلوکالری در روز برنامه ریزی کنید. چند روز ممکن است انتخاب های شما روزانه حدود 1400 کیلو کالری باشد همچنین ممکن است در حدود 1600 کیلوکالری باشد. به این ترتیب شما بیشتر، رژیم غذایی آرام تر خواهید داشت انتخاب هایی را که می خواهید بدون نگرانی در کنار کالری ها قرار دهید و همچنین آن را فراهم کنید.
یک نوسان برای بدن شما. اگر چه شواهد علمی قوی برای سیکل کالری وجود ندارد به طور کلی اعتقاد بر این است که نوسانات کالری ممکن است در اجتناب از کاهش متابولیسم مفید باشد.
توجه: همیشه آگاه باشید که هر فرد دارای متابولیسم متفاوتی است و همانطور که در بالا ذکر شد در واقع شما چربی خالص را از دست نمی دهید. هر فرد ممکن است وزن خود را با سرعت متفاوت از دست بدهد زیرا کاهش وزن به عوامل بسیاری وابسته است.

آیا باید همه مواد غذایی را برای رژیم غذایی وزن کنیم؟

زیبایی این رژیم، انعطاف پذیری آن است. اکثر غذاها اطلاعات بسته بندی را در اختیار دارند.
خوب، ممکن است وزن دقیق غذا را از شما بخواهند اما فقط از یک میانگین استفاده کنید.
این یک دلیل دیگر برای داشتن طیف وسیعی از کالری است که بعد از رژیم غذایی به جای یک قاعده کالری شدید در هر روز است.
بنابراین برای مثال اگر شما یک بسته گوشت گوسفند خریداری کنید که 200 گرم است اما فقط 150 گرم می خواهید و سپس قطعه ای را انتخاب می کنید. اگر آن 145 گرم یا 160 گرم باشد رژیم غذایی شما مشکلی پیدا نمی کند به من اعتماد کنید.
تا زمانی که شما به طور متوسط و در محدوده مصرف کنید به همان خوبی است. هدف از رژیم غذایی این است که زندگی شما را سخت تر نمی کند اما به شما یک راه حل انعطاف پذیر آرام برای حذف چربی شکم ارائه می دهد.

چقدر وزن باید از دست بدهم؟

مقدار وزنی که هر شخص باید از دست بدهد بخشی از انتخاب شخصی است. بنابراین در اکثر موارد، هدف، از دست دادن وزن است.
شما می خواهید وزن از دست بدهید برای بعضی از افراد ممکن است از دست دادن وزن برای ۲ پوند باشد و برای برخی دیگران ممکن باشد خیلی بیشتر باشد. اگر شما یک هدف شخصی ندارید و مطمئن نیستید که چقدر از دست دادن وزن را هدف قرار دهید راه هایی برای پیدا کردن ان وجود دارد.
در زیر برخی از روش های معمول برای طبقه بندی افراد با توجه به وزن و شرایط خاص وجود دارد.
اندازه گیری ها می توانند در تعیین میزان کاهش وزن هر فرد کمک کند. شما می توانید از یکی از آنها یا ترکیبی از آنها استفاده کنید.
به عنوان مثال، شما می توانید از طبقه بندی BMI استفاده کنید و دریابید که شما در محدوده سالم هستید اما می توانید آن را با اندازه گیری دور کمر ترکیب کنید که ممکن است نشان دهد که شما باید دور کمر خود را کاهش دهید.
به طور کلی، توصیه می شود که هدف نهایی از دست دادن وزن بیش از 1 - 1.5 کیلوگرم در هفته نباشد و همچنین وزن خیلی زیاد که برای سلامت مناسب نیست از دست ندهید. همیشه به یاد داشته باشید که سلامت شما بسیار مهم است به طوری که به شدت توصیه می شود که از آن مراقبت کنید.
نکات زیر برای کمک به تعیین اهداف کاهش وزن شما می باشد:
1. شاخص توده بدنی (BMI) یک روش ساده برای طبقه بندی افراد در محدوده با توجه به وزن و قد است. شاخص توده بدن در واقع نمی تواند دقیقاً میزان چربی را از توده غیر چربی اندازه گیری کند. در بعضی موارد، مانند ورزشکاران خاص، BMI آنها ممکن است نشان دهنده این باشد که آنها در محدوده "اضافه وزن" هستند، اما این موضوع نیست.
این مورد به دلیل توده عضلانی آنها است. علاوه بر این، برخی افراد ممکن است در محدوده BMI سالم باشند اما ممکن است بیش از حد چربی شکم خود را حمل کنند و بنابراین در معرض خطر ابتلا به بیماری های شغلی باشند.
شما می توانید BMI را به صورت زیر محاسبه کنید:
BMI = وزن تقسیم بر (قد x قد)
به عنوان مثال: اگر وزن شما 60 کیلوگرم باشد و قد شما 1.70 متر باشد
(1.70 * 1.70÷ 60  
20.76 = 2.89 ÷ 60   
پس: BMI شما = 20.76 است
2. محدوده دور کمر اغلب برای تعیین خطرات کلی سلامت در ارتباط با دور کمر فرد استفاده می شود. افزایش چربی شکم با افزایش خطر ابتلا به برخی از بیماری ها مرتبط است. محدوده دور کمر را می توان برای افرادی که ممکن است در محدوده سالم با استفاده از اندازه گیری BMI طبقه بندی می شوند توصیه شود که ممکن است بر روی شکم خود چربی بیش از حد داشته باشند.
از اندازه گیری نوار برای پیدا کردن دور کمر خود استفاده کنید. استخوان هیپ فوقانی خود را پیدا کنید و نوار را در اطراف شکم (شکم) قرار دهید. و دور کمر را اندازه گیری نمایید جدول زیر، اندازه گیری دور کمر را در ارتباط با خطرات کلی سلامت فراهم می کند.
3. نسبت دور کمر به هیپ (WHR) یکی دیگر از راه هایی است که اغلب برای تعیین خطر کلی سلامت استفاده می شود. WHR یکی دیگر از روش های ساده طبقه بندی خطر سلامتی افراد با توجه به دور کمر و هیپ است. این می تواند در ترکیب با محاسبات BMI استفاده شود.
این محاسبه شده است:
WHR = تقسیم دور کمر به دور هیپ
برای اندازه گیری دور کمر در پایین ترین دنده و برای دور باسن از وسیع ترین نقطه باسن استفاده کنید.

مرد

زن

ریسک سلامتی تنها بر اساس WHR است

0.95 یا پایین

0.80 یا پایین

ریسک کم

0.96 – 1.0

0.81 – 0.85

ریسک متوسط

1.0 +

0.85 +

ریسک بالا

 خلاصه :
✓ حدود یک هفته قبل از شروع رژیم غذایی دفترچه غذا و نوشیدنی را آماده نمایید.
✓ اهداف کاهش وزن خود و اهداف کالری روزانه خود را بر اساس آن تنظیم کنید.
✓ روز شروع رژیم لاغری را تنظیم کنید. بهتر است در روز شنبه آغاز شود که آغاز هفته است. همچنین دوره ای را انتخاب کنید که در آن هیچ گونه تعهد اجتماعی مانند مهمانی های شام، عروسی و غیره وجود نداشته باشد که ممکن است از روی رژیم غذایی خارج شوید.
✓ برنامه غذایی سالم در هفته ایجاد کنید. برنامه هفته خود را در آشپزخانه نصب و یک کپی را در کیف خود نگه دارید. تا هر زمان که بخواهید یادآوری کنید در دسترس باشد.
✓ لیست خریدی از آنچه شما برای رژیم لاغری نیاز دارید تهیه کنید. این رژیم لاغری بر اساس کالری، ممکن است در انتخاب غذا ،انعطاف پذیر باشد با این حال، هنگامی که شما شروع به کار می کنید نمی خواهید روزی غذا بخورید و یا روزی را بخاطر اینکه آماده نیستید از وعده های غذایی خود استفاده نکنید.
قبل از اینکه شروع کنید دور کمر و وزن خود را اندازه گیری کنید تا نقطه شروع را بدانید و پیشرفت خود را پیگیری کنید.

نمونه رژیم لاغری یک هفته ای

 

شنبه

ماهی آزاد دودی

2 کراکر چاودار +

1 قهوه سیاه

سوپ سبزیجات

1 قسمت از سالاد +

2 کراکر چاودار

3 تیکه گوشت کبابی

1 قسمت از برنج و 1 قسمت از سبزیجات

روغن زیتون و پنیر (AM)

آجیل گردویی + 1 چای گیاهی (PM)

کل کالری = ۱۲۷۲

کل کالری: 254

کل کالری: 352

کل کالری: 439

کل کالری: 227

 

یک شنبه

تون ماهی و سس لیمو

2 نان برنج + چای سبز

میگو در سیر 

½ قسمت از سالاد + 1 قسمت از برنج

سینه مرغ کبابی

1 قسمت از سالاد 1 قسمت از سبزیجات + پنیر ریکوتا

1 قهوه + 1 موز (AM)

2 کراکر چاودار + زیتون با پنیر (PM)

کل کالری = 1324

کل کالری: 308

کل کالری: 441

کل کالری: 342

کل کالری: 233

 

دو شنبه

2 تخم مرغ آب پز +

2 تکه گوشت ران پخته شده بدون چربی 

2 کراکر چاودار + 1 قهوه شیر

لوبیای مخلوط

سالاد سبز مختلط (2 قسمت) + 1 قاشق سس سرکه + 2 کراکر برنج

1 قسمت فیله ماهی کاد (پخته یا سوپ دریک قاشق روغن زیتون) با

سس جعفری (2 قاشق طبق جدول). 

مخلوط سبزیجات پخته + 1 فنجان کوچک برنج قهوه ای

1 قسمت آجیل مخلوط (AM)

1 موز، 1 چای گیاهی (PM)

کل کالری = 1362

کل کالری: 286

کل کالری: 243

کل کالری: 560

کل کالری: 273

 

سه شنبه

½ آووکادو + 2 توت فرنگی + 1 قاشق غذاخوری آجیل مخلوط

1 چای سبز

املت سبزیجات مخلوط (3 تخم مرغ) 

2 کراکر چاودار + 1 چای سبز

استیک گوشت گاو کبابی

1 قسمت از برنج +1 بخش سبزیجات

1 سیب + 1 قهوه (AM)

2 کراکر برنج (PM)

کل کالری = 1240

کل کالری: 254

کل کالری: 385

کل کالری: 452

کل کالری: 149

 

چهار شنبه

املت تخم مرغ + پنیر ریکوتا

2 نان برنج + 1 قهوه با شیر

2 همبرگر

1 قسمت از مخلوط

سبزیجات

1 سینه بوقلمون در ماریانا

2 قسمت از سالاد + 2 کراکر چاودار

1 گلابی (AM)

 

1 گلابی (PM)

کل کالری = 1455

کل کالری: 216

کل کالری: 491

کل کالری: 562

کل کالری: 186

 

پنج شنبه

تن ماهی با ترشی لیمو 

2 کراکر چاودار + 1 چای سبز

2 گوشت گاو کباب شده ½ قسمت از سالاد + 1 قسمت پنیر ریکوتا + 2 کراکر چاودار ماهی قزل آلا با لیمو سیر و آجیل کاج. 1 قسمت از برنج + 1 قسمت از سبزیجات

زیتون و پنیر (AM)

۱ قسمت آجیل مخلوط (PM)

کل کالری = 1165

کل کالری: 294

کل کالری: 289

کل کالری: 357

کل کالری: 225

 

جمعه املت تخم مرغ و پنیر ریکوتا 2 کراکر برنج 1 فلفل پر شده 1 گوجه فرنگی پر شده ½ بخش سالاد 2 همبرگر 1 قسمت سبزیجات + 1 قسمت پنیرکوتاژ 2 کراکر چاودار. 1 سیب (AM) 2 کراکر چاودار (PM) کل کالری = 1174
کل کالری: 204 کل کالری: 229 کل کالری: 600 کل کالری: 141

 

محاسبگر تن سنجی - آنتروپومتری

با استفاده از برنامه پايين مي توانيد بازه وزنی مناسب، مقدار شاخص توده بدن (bmi)، ميزان متابوليسم پايه (BMR) يا مقدار کالری که بدن روزانه در حالت استراحت نياز دارد و ميزان چربی بدن خود را محاسبه نماييد.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (942)

رتبه 5 از 5 بر مبنای 134 رای

 1. پاک نژاد

سلام و وقت بخیر
بنده واریزی داشتمو رژیمم رو دریافت نکردم. ممنون میشم رژیم رو برام ارسال کنید

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 سال قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد دکتر فتحی

 1. دکتر فتحی    پاک نژاد
 1. 4.5 / 5

سلام شما هیچ مشخصاتی وارد نکردید ایمیل، نام و قد و وزن و میزان فعالیت خود را به شماره موجود در سایت اس ام اس نمایید تا رژیم مناسب برایتان ارسال گردد

  پیوست ها
 

 1. سحر

رژیم برای من ارسال نشده، من شماره تماسم رو گذاتشم و پرداخت هم کردم ، شماره پیگیری هم بهم دادن

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سحر
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد شما ایمیل خود را وارد نکرده بودید ایمیل شما وارد و رژیم غذایی ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. سما

سلام خسته نباشید
همسر من ۳۲ سالشه و سندروم روده تحریک پذیر داره و دردهای خیلی خیلی شدیدی داره که اصلا قابل تحمل نیست براش، رعایت غذایی خیلی شدیدی داره ولی با این حال درداش زیاده.قرص هیوسین و بیسموت و دی گس میخوره و اصلا هیچ فایده ای نداره.اقای...

سلام خسته نباشید
همسر من ۳۲ سالشه و سندروم روده تحریک پذیر داره و دردهای خیلی خیلی شدیدی داره که اصلا قابل تحمل نیست براش، رعایت غذایی خیلی شدیدی داره ولی با این حال درداش زیاده.قرص هیوسین و بیسموت و دی گس میخوره و اصلا هیچ فایده ای نداره.اقای دکتر باید چیکار کرد؟ همسر من واقعا داره اذیت میشه از این درد و اصلا براش قابل تحمل نیست, لازمه که رژیم بگیره با اینکه از نظر غذایی همه چیز رو رعایت میکنه؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سما
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی فود مپ منفی خوب است ولی باید داروهای سندرم روده تحریک پذیر را را نیز دریافت نماید نزد متخصص گوارش بروید

  پیوست ها
 

 1. مینا

سلام من ۲۱ سالمه قدم ۱۶۳ استخون بندیم درشته ۶۰ کیلوام بعد اضافه وزن دارم یا نه؟؟؟؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مینا
 1. 5 / 5

سلام شما 5 کیلوگرم اضافه وزن دارید

  پیوست ها
 

 1. صدیقه

سلام وقت بخیر، ایمیل رژیم غذایی واسه من ارسال شده اما هیچ کدام از گزینه ها فعال نیستن و با فیلترشکن هم باز نمیشه. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    صدیقه
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی شما ارسال شده است مجددا نیز ارسال شد اگر مشکلی داشتید با شماره مبایل سایت تماس بگیرید

  پیوست ها
 

 1. Fatemeh

سلام من دخترم ۱۶۵ قدم ۶۷ بزنم چند کیلو اضافه وزن دارم؟؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    Fatemeh
 1. 5 / 5

سلام اگر سن او بالای 18 سال باشد 7 کیلوگرم اضافه وزن دارد

  پیوست ها
 

 1. حمید
 1. 5 / 5

سلام خسته نباشید من حق عضویت هم پرداخت کردم کاهش وزن ودرطول چندوقت اشتباه فرستادم برام چیزی نیمود اگه امکان داره اصلاح کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    حمید
 1. 5 / 5

سلام رژیم شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد اگر ارسال نشده است ایمیل جدید بدهید تا به آن ایمیل ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. Faeze

سلام وقت بخیر
من هزینه را پرداخت کردم و ایمیلی که دریافت کردم برنامه ی رژیم غذاییم نیست، اگه میشه بررسیش کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    Faeze
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد رژیم شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد این برنامه دارای یک وعده جایگرین برای هر وعده غذایی نیز دارد و برای دو هفته است و دو هفته بعد را هم می توانید تکراری استفاده کنید و در پایان ماه مجددا فرم درخواست را پر نمایید نا رژیم غذایی جدید...

سلام بررسی شد رژیم شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد این برنامه دارای یک وعده جایگرین برای هر وعده غذایی نیز دارد و برای دو هفته است و دو هفته بعد را هم می توانید تکراری استفاده کنید و در پایان ماه مجددا فرم درخواست را پر نمایید نا رژیم غذایی جدید ارسال شود

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. فاطمه

سلام، من رژیم یک ماهه ثبت نام کردم، هزینه را پرداخت کردم ولی برنامه رژیمی برای نیاومد.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    فاطمه
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی شما به ایمیلتان ارسال شده است مجددا نیز ارسال شد اگر ارسال نشده است ایمیل دیگری بدهید تا به آن ایمیل ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. بهناز

ایمیل برای من ارسال شده ولی رژیم نمایش داده نمیشود ممنون میشم رسیدگی بفرمایید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    بهناز
 1. 4.5 / 5

سلام بررسی شد رژیم غذایی شما مشکل خاصی ندارد مجددا نیز ارسال شد اگر مشکلی بود با تلفن سایت تماس بگیرید

  پیوست ها
 

 1. محبوبه

با سلام و وقت بخیر لینکی که برای من فرستادید باز نمیشه. چه کار باید کرد؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محبوبه
 1. 5 / 5

با سلام بررسی شد مشکلی وجود نداشت اگر مشکل دارید ایمیل بدهید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. لطفعلی

سلام من برای رژيم لاغری ثبت نام کردم وهزینه مربوطه را پرداختم ولی با وجود اینکه ایمیل و شماره تلفنم را نوشته بودم ولی پیغام اینکه شما ایمیل خود را وارد نکرده اید را بعد از واریز مبلغ مربوطه دریافت کردم لطفا رسیدگی نمایید . کد پیگیری من...

سلام من برای رژيم لاغری ثبت نام کردم وهزینه مربوطه را پرداختم ولی با وجود اینکه ایمیل و شماره تلفنم را نوشته بودم ولی پیغام اینکه شما ایمیل خود را وارد نکرده اید را بعد از واریز مبلغ مربوطه دریافت کردم لطفا رسیدگی نمایید . کد پیگیری من 723353511464 میباشد متشکرم.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    لطفعلی
 1. 5 / 5

سلام بررسی شداز طرف شما فرمی در سایت ما پر نشده است حساب خود را چک کنید واگر از حساب شما مبلغی برای ما ارسال شده است مقدار وزن، قد و میزان فعالیت خود را به ما ایمیل کنید تا رژیم غذایی به ایمیل شما ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. مژگان

سلام. وقت بخیر. ایمیل یا پیامک حاوی لسنک برام نیومده. پرداخت هم کردم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مژگان
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد رژیم شما ارسال شده است اگر ارسال نشده ایمیل شما اشتباه است ایمیل جدید بدهید تا ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. محمد

سلام. ایمیل رژیم برام. نیومده، پرداخت هم کردم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محمد
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شده است مجددا نیز ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. رها

سلام من رژیم رو ثبت نام کردم ولی ایمیلی برام ارسال نشد کد رهگیری رو هم دارم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    رها
 1. 4.5 / 5

سلام شما فرم درخواست را پر نمودید ولی هزینه پشتیبانی را پرداخت نکردید فرم درخواست رژیم غذایی را مجددا پر نمایید

  پیوست ها
 

 1. اشكان

سلام من نيتم كم كردن وزن نيست و ورزش حرفه اي انجام ميدم مي خوام وزن بيارم بالاتر اگر شماره اي هست براي مشاوره بفرماييد تماس بگيرم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    اشكان
 1. 5 / 5

سلام برای افزایش وزن فرم درخواست رژیم غذایی را در سایت پر نمایید تا رژیم مناسب برایتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. فریده

سلام من رژیم رو ثبت نام کردم ولی ایمیل برام فرستاده نشده،کد رهگیری پرداخت هم دارم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    فریده
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد ایمیل شما اشتباه وارد شده بود ایمیل شما اصلاح و رژیم غذایی ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. یاسین

سلام پسری هستم ۱۵ ساله قدم ۱۶۸ و وزنم ۶۴ توی BMI خوبم ولی چربی داره شکمم اگه میتونین برنامه رو به ایمیلم ارسال کنید واقعا معذرت می‌خوام امکان پرداخت آنلاین رو ندارم

  پیوست ها
 

 1. راضیه

سلام ببخشید لینک رژیم من باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    راضیه
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد مشکلی نبود اگر مشکل باقی است از فیلترشکن استفاده کنید و یا ایمیل بدهید تا به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد دکتر فتحی

 1. راضیه آرمان

سلام من شب گدشته ثبت نام کردم و لینک رژیمم ارساد شده ولی باز نمیشه لطفا راهنماییم کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    راضیه آرمان
 1. 4.5 / 5

سلام بررسی شد مشکلی نبود اگر مشکل باقی است از فیلترشکن استفاده کنید و یا ایمیل بدهید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد دکتر فتحی

 1. علیرضا

سلام ببخشید ایمیل رژیم برای من اومده ولی هیچ کدوم از گزینه های مشاهده رژیم و اینجا کلیک کنید های صفحه کار نمیکنه
میشه ی بار دیگ ارسال کنید فکر کنم مشکلی داره

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    علیرضا
 1. 5 / 5

سلام رژیم شما مجددا ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. فروزش

سلام و وقت به خیر برای من دائما میزنه حد وزن کم کردن مجاز نمیباشد و قبول پرداخت آنلاین نمی کند. چه کاری باید انجام بدم؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    فروزش
 1. 5 / 5

سلام کاهش وزن خود را بیشتر از 4 کیلوگرم در ماه قرار ندهید

  پیوست ها
 

 1. nika

سلام . من 12 سال دارم و قد 168و وزن 70 کیلو گرم
لطفا به من یک رژیم مناسب بدید ...ممنونم ازلطفتون

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    nika
 1. 5 / 5

سلام فرم درخواست رژیم غذایی پزشک را در سایت را پر نمایید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    nika
 1. 4.5 / 5

سلام برای دریافت رژیم غذایی لازم است فرم درخواست رژیم غذایی را در سایت پر نمایید

  پیوست ها
 

 1. حامد

سلام من قسمت کم کردن وزن رو اشتباه پر کردم اگه میشه اصلاحش کنید ?

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    حامد
 1. 4.5 / 5

سلام رژیم شما اصلاح و مجددا ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. الهه

سلام آقای دکتر خسته نباشید ممنون بابت زحماتتون
آقای دکتر مصرف مولتی ویتامین و آهن رو از چه زمانی و چه مقدار باید شروع کنیم ممنون میشم پاسخ بدید

  پیوست ها
 

 1. المیرا

سلام چرا من هرچی سوال میکنم پاسخ نمیدین. برنامه‌من ارسال نشده

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    المیرا
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد رژیم شما ارسال شده است قسمت اسپم ایمیل خود را نیز پک کنید اگر موجود نبود مشکل از ایمیل شما است ایمیل جدید بفرستید

  پیوست ها
 

 1. الهه

سلام خسته نباشید من ثبت نام کردم و پول هم با موفقیت واریز شد ولی در نهایت اعلام خطای کرد که شماره خطا چهار رقمی با دو رقم اول 15 بود حالا چطور میشه؟؟؟؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    الهه
 1. 4.5 / 5

سلام بررسی شد رژیم غذایی شما مجددا نیز ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. فروغ
 1. 5 / 5

سلام خسته نباشید . چقدر زمان میبره تا رژیم رو دریافت کنم؟

  پیوست ها
 

 1. شبنم

سلام وقت بخير من هزينه رو پرداخت كردم ولي برنامه برام ارسال نشده

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    شبنم
 1. 5 / 5

سلام این رژیم غذایی آنلاین است و همان موقع به ایمیلتان ارسال شده است

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    شبنم
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد رژیم شما مجددا نیز ارسال شد قسمت اسپم ایمیل خود را نیز چک نمایید اگر ارسال نشده بود ایمیل جدید بدهید تا مجددا ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. R.e

سلام خانمی هستم 31ساله قد167وزن 80میخوام ان شالله تاسه ماه وده روز دیگه 12کیلووزن کم کنم ممنون میشم برنامه رایگان روبه ایمیلم ارسال کنیدببخشیدتوانایی پرداخت هزینه روندارم.

  پیوست ها
 

 1. z.a

سلام اقای دکتر خسته نباشید من قدم 165 و وزنم 79 هستش رژیم برا لاغری میخوام ممنون میشم رژیم یک ماهه برای من بنویسید و ارسال کنین که تهیه موارد خوراکیش چندان سخت نباشه و گرون نباشه واقعا نیاز دارم و از لحاظ مالی مشکل دارم با عرض معذرت نمیتونم واریز...

سلام اقای دکتر خسته نباشید من قدم 165 و وزنم 79 هستش رژیم برا لاغری میخوام ممنون میشم رژیم یک ماهه برای من بنویسید و ارسال کنین که تهیه موارد خوراکیش چندان سخت نباشه و گرون نباشه واقعا نیاز دارم و از لحاظ مالی مشکل دارم با عرض معذرت نمیتونم واریز کنم هزینه رو

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    z.a
 1. 5 / 5

سلام رژیم انلاین هزینه بالایی ندارد فرم درخواست این رژیم را در سایت پر نمایید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. نفیسه

سلام،من پریروز واریز کردم ولی رژیم رو نفرستادین برام

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    نفیسه
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی شما مجددا نیز ارسال شد قسمت اسپم ایمیل خود را نیز چک نمایید

  پیوست ها
 

 1. کوروش

سلام من اصلا گوشتخوار نیستم(به غیر از کباب کوبیده) آیا رژیم بدون گوشت می تونم داشته باشم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    کوروش
 1. 5 / 5

سلام کباب کوبیده هم از گوشت است رژیم بدون گوشت نیاز به مراقبت پزشکی دارد

  پیوست ها
 

 1. حامد

با سلام و خسته نباشيد
لطفاً رژيم غذايي مجدد برايم ايميل نمائيد.
وجه پرداخت گرديده است.
ممنون

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    حامد
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی مجددا ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. حقانی

سلام .هزینه واریز شده ولی ایمیلی نیومده نه در باکس و نه اسپم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    حقانی
 1. 5 / 5

سلام بررسی شد شما gmail را با j نوشتید ایمیل شما اصلاح و رژیم غذایی مجدد برایتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. حامد

با سلام لينك پيامك در دسترس نمي باشد
لطفاً رژيم غذايي را ايميل بفرماييد
ممنون

  پیوست ها
 

 1. محمد جواد
 1. 5 / 5

سلام قدم ۱۷۰ وزنم ۷۵ سنم ۱۶ لطفااا برنامه غذایی لاغری برام بفرستید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محمد جواد
 1. 5 / 5

سلام این برنامه برای افراد بالای 18 سال است شما می توانید فرم درخواست رژیم پزشک را پر نمایید تا رژیم غذایی مناسب برایتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. ستایش

سلام
ببخشید من ی رژیم رایگان می خواستم
قد ۱۶۸ وزن ۷۸ و سن ۱۵ می خوام در هر مدت زمانی که باشه تا ۱۲ کیلو کم کنم مدتش برام مهم نیست
من هر چی رژیم امتحان کردم روم اثر نذاشته

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ستایش
 1. 4.5 / 5

سلام برای دریافت رژیم غذایی نیاز به پر کردن فرم رژیم غذایی و ثبت ایمیل می باشد

  پیوست ها
 

 1. zahra

سلام میشه برای منم برنامه رژیم رایگان بدین؟ وزنم69 قدم 152 سنم 23

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    zahra
 1. 5 / 5

سلام برنامه به رایگان برایتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. Z
 1. 5 / 5

میشه بهم ی رژیم غذایی بگید؟؟؟

  پیوست ها
 

 1. شادی

23 ساله و مجرد هستم

  پیوست ها
 

 1. شادی

سلام خسته نباشیذ من توانایی پرداخت هزینه ندارم لطفا رایگان به ایمیلم ارسال کنید. ممنون/قد160 وزن 53 چربی بافت سینه ام زیاده و راضی نیستم 5 کیلو هم میخوام لاغر شم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    شادی
 1. 5 / 5

سلام وزن شما با توجه به قدتان مناسب است و نیازی به کاهش وزن ندارید

  پیوست ها
 

 1. Narges

سلام آقای دکتر من توانایی پرداخت رو ندارم . و می‌خوام از طرح رایگان استفاده کنم . امکان داره رژیم لاغری رو برام ایمیل کنید ؟ دختر ۱۵ ساله قد ۱۴۵ وزن ۵۵ . می‌خوام طی یک ماه ۷ الی ۸ کیلو کم کنم . و چربی های اضافه شکمم آب بشن . ورزش زیادی ندارم . و...

سلام آقای دکتر من توانایی پرداخت رو ندارم . و می‌خوام از طرح رایگان استفاده کنم . امکان داره رژیم لاغری رو برام ایمیل کنید ؟ دختر ۱۵ ساله قد ۱۴۵ وزن ۵۵ . می‌خوام طی یک ماه ۷ الی ۸ کیلو کم کنم . و چربی های اضافه شکمم آب بشن . ورزش زیادی ندارم . و تحرکم نسبتا کم هست اما با برنامه های مختلف سازگاری دارم و بدنم زود عادت می‌کند

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    Narges
 1. 5 / 5

سلام این برنامه برای شما مناسب نیست این مقاله را بخوانید و طبق آن عمل نمایید به وزن مطلوب می رسید

  پیوست ها
 

 1. Razieh

سلام آقای دکتر من خانمی ۲۹ ساله هستم یک دختر ۴ ساله دارم و پسر یک ساله که شیر خودم رو بهش میدم..‌خیلی گرفتار کار منزل و بچه ها هستم که وقت ورزش ندارم...احساس میکنم خیلی دارم چاق میشم چون شیرم کمه و به شدت احساس ضعف میکنم و سیر هم نمیشم..پر خوری...

سلام آقای دکتر من خانمی ۲۹ ساله هستم یک دختر ۴ ساله دارم و پسر یک ساله که شیر خودم رو بهش میدم..‌خیلی گرفتار کار منزل و بچه ها هستم که وقت ورزش ندارم...احساس میکنم خیلی دارم چاق میشم چون شیرم کمه و به شدت احساس ضعف میکنم و سیر هم نمیشم..پر خوری عصبی هم دارم.اگه امکانش هست راهنمایم کنید.ممنون

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    Razieh
 1. 5 / 5

سلام فرم درخواست رژیم غذایی برای لاغری شدن را در سایت پر نمایید تا رژیم غذایی مناسب برایتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. ملیحه

اقای دکتر برا ایمیل من جیزی ارسال نشده میشه مجددا ارسال کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ملیحه
 1. 5 / 5

سلام شما ایمیل خود را اشتباه وارد کردید ایمیل شما اصلاح و رژیم غذایی برایتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. ملیحه

سلام‌برا من از طریق پیامک‌یه لینگ‌اومده‌باز نمیشه.ایمیل چیزی نفرستادین.چکار کنم.خواهشن جواب بدین?

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ملیحه
 1. 5 / 5

سلام شما ایمیل خود را اشتباه وارد کردید ایمیل شما اصلاح و رژیم غذایی مجددا به ایمیلتان ارسال شد با تشکر.

  پیوست ها
 

 1. فاطمه

سلام روزبخیر. اگر ممکن هست میخواستم از طرح رایگان رژیم استفاده کنم. 43 سالم هست با قد 160 و وزن 88. میخوام انشاالله 20 کیلو در4 الی5 ماه کنم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    فاطمه
 1. 5 / 5

سلام رژیم برای شما ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. فاطمه زمانی

سلام. اگر ممکن هست میخواستم از طرح رایگان رژیم استفاده کنم. 43 سالم هست با قد 160 و وزن 88. میخوام انشاالله 20 کیلو در4 الی5 ماه کنم.واینکه اگر ممکنه برنامه من رو در واتساپ بفرستید.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    فاطمه زمانی
 1. 5 / 5

سلام برنامه قابل ارسال به واتساپ نیست باید ایمیل ارسال کنید

  پیوست ها
 

 1. سمیرا

سلام من هزینه رژیم رو پرداخت کردم ولی رژیم ارسال نشده

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سمیرا
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. Shima Azarian

سلام من اطلاعات رو اشتباه وارد کردم‌
واسه اصلاح چکار باید انجام بدم؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    Shima Azarian
 1. 4.5 / 5

با سلام اطلاعات شما طبق ایمیل ارسالی اصلاح شد

  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search