آشپزخانه من

پایگاه آشپزی، آشپزخانه من افتتاح شد.

آشپزخانه من 

آشپزخانه من. این بخش از سایت جهت ارائه دستورهای غذایی به کاربران و هموطنان عزیز طراحی گردید . این قسمت کاملا تعاملی طراحی گردید به گونه ایی که کاربران به آسانی می توانند نظرات خود را درج نموده و دستور غذایی  خود را ارسال نمایند.

راهنمایی ارسال دستور غذایی و همکاری با آشپزخانه من 

مایونز ترافل

مایونز ترافل

سس مایونز خانگی اصلی

سس مایونز خانگی اصلی

سس مایونز خانگی سالم

سس مایونز خانگی سالم

تمام مواد را به دمای اطاق برسانید
  • امتیاز:

ترخینه

این غذا بسیار خوشمزه است و برای خطه لرستان- بروجرد- اراک - ملایر -کرمانشاه می باشد و خشک شده ترخینه را می توان از بازار تجریش خریداری نمود
اسموتی پ ب ب
  • امتیاز:

اسموتی پ ب ب

به یاد داشته باشید مخلوط یک نوشیدنی نیست آنها جایگزین وعده غذایی هستید پس حقایق تغذیه را در ذهن خود نگه دارید به طور کلی از ترکیب کلاسیک، کره بادام زمینی و موزهای مورد علاقه دوران کودکی یک اسموتی با مزه عالی تهیه کنید.
اسموتی کلادا موز
  • امتیاز:
  • زمان تهیه: 5 دقیقه

اسموتی کلادا موز

به یاد داشته باشید که اسموتی یک نوشیدنی نیست آنها جایگزین وعده غذایی هستند پس حقایق تغذیه را در ذهن خود نگه دارید به طور کلی این اسموتی بدون الکل و طعم مناطق استوایی دارد یک موز بسیار رسیده و شیرین را برای این اسموتی انتخاب کنید.
موز  -هویج و کلوچه گردویی

موز -هویج و کلوچه گردویی

این دستور العمل موز -هویج و کلوچه گردویی مناسب برای دیابت است و برای صبحانه استفاده می شود این غذا دارای کربوهیدرات پایین است در شروع روز در تمام طول هفته می توانید استفاده نمایید ارزش غذایی 270کالری: کالری از چربی: 120. مجموع چربی: 14 گرم. چربی اشباع شده: 1.4 گرم. کلسترول: 30 میلی گرم. سدیم: 360 میلی گرم. مجموع کربوهیدرات: 34 گرم. فیبر غذایی: 3 گرم. قندها: 17 گرم. پروتئین: 5 گرم

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com