تغذیه

7 تا از بهترین سایت ها و برنامه های شمارش کالری

بهترین برنامه های شمارش کالری

آیا می خواهید لاغر شوید؟ آیا شما بدون مشاهده مقیاس بدون دیدن نتایج خسته شده اید؟ یا شما فقط کنجکاو هستید که بدانید که چگونه شما با عقل سالم رفتار می کنید؟ به هر دلیلی، گزینه های زیادی برای شمارنده های کالری وجود دارد.

و از آنجا که هر سایت و برنامه بسیار متفاوت است شما باید منابع زیادی برای کشف داشته باشید. همچنین، شما مجبور نیستید همیشه کالری خود را پیگیری کنید اگر شما در یک برنامه روزانه هستید برای مدتی به یک شغل بپردازید. شمارش کالری مهم است، اما جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه کرد. بنابراین پیش بروید و این شمارنده های کالری را بررسی کنید!  اما مهمترین چیز را به یاد داشته باشید - آنچه که برای شما بهترین است انجام دهید. ردیابی مصرف غذا و کالری شما، می تواند مهم باشد. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که کالری مصرف می کنند وزن بیشتری را از دست می دهند و در بلند مدت وزن را کاهش می دهند. این روزها شمارش کالری بسیار آسان است بسیاری از وبسایتها و برنامه های مفید برای کمک به وعده غذایی شما و پیگیری مصرف شما وجود دارد .این مقاله 7 تا از بهترین شمارنده کالری موجود در بازار امروز را بررسی می کند. همه آنها به صورت آنلاین در دسترس هستند و ثبت نام کمتر از یک دقیقه طول می کشد اکثر آنها برنامه های کاربردی برای iPhone ،iPad  و Android  را دارند.

MyFitnessPal .1

MyFitnessPal در حال حاضر یکی از محبوب ترین شمارنده های کالری است.
این وزن شما را محاسبه می کند و کالری مصرفی توصیه می شود همچنین شامل یک دفترچه یادداشت غذایی به خوبی طراحی شده و یک برنامه ورزشی است.
صفحه اصلی یک تصویر شفاف از مقدار کالری مصرف شده در طول روز را نشان می دهد علاوه بر این، میزان مصرف توصیه شده باقی مانده و تعداد کالری که از ورزش با آن سوزانده اید را نشان می دهد.
اگر از یک دستگاه ردیابی تناسب اندام استفاده می کنید MyFitnessPal به احتمال زیاد می تواند با آن همگام شود تا داده های آن را در لیست ورزش وارد کند.
این برنامه پیشرفت شما را به سمت اهداف خود هدایت می کند و انجمن های چت را با دیگر کاربران ارائه می دهد این انجمن شامل گفتگوها، دستورالعمل ها، راهنمایی ها و داستان های موفقیت شخصی است.
پایگاه داده تغذیه MyFitnessPal بسیار گسترده است حاوی بیش از 5 میلیون غذا است .شما همچنین می توانید دستور غذاها را از اینترنت دریافت کنید یا غذاهای سفارشی و مرسوم برای خود بسازید.
این برنامه حتی برای غذا خوردن مناسب، غذاهای مورد علاقه شما را ذخیره می کند.
علاوه بر این، اسکنر بارکد MyFitnessPal اجازه می دهد تا شما فورا وارد اطلاعات تغذیه ای از برخی از مواد غذایی بسته بندی شده شوید.
هر روز یک نمودار پایه ارائه می دهد و نشان می دهد که تجزیه شما از کربوهیدرات، پروتئین و چربی چقدر است شما همچنین می توانید یک یادداشت برای هر روز بنویسید و ضبط کنید که چه چیزی از دست داده اید و یا احساساتتان چگونه بوده است.
MyFitnessPal یک نسخه رایگان ارائه می دهد با این حال، برخی از ویژگی های آن تنها در نسخه با پرداخت هزینه قابل دسترسی است که 49.99 دلار در سال است.
طرفداران:
  MyFitnessPalدارای بزرگترین پایگاه داده موجود در ردیابی رژیم غذایی و شامل بسیاری از غذاهای رستورانی است.
این می تواند دستورالعمل ها را از اینترنت دانلود کند و محتوی کالری هر وعده را محاسبه کند.
اگر زمان اضافه کردن جزئیات در مورد یک وعده غذایی خاص را ندارید می توانید کالری سریع را اضافه کنید.
مضرات:
از آنجایی که اکثر غذاها توسط سایر کاربران آپلود می شوند تعداد کالری ممکن است کاملاً دقیق نباشد ورودی های چندگانه برای یک محصول ممکن است وجود داشته باشد.
ویرایش اندازه مصرف در پایگاه داده ممكن است سخت باشد در صورتی كه خدمت شما كوچكتر یا بزرگتر از فهرست ذكر شده باشد مشكل ایجاد می شود.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

2.  Lose It

Lose It !یکی دیگر از ردیاب های سلامتی است که شامل دفتر خاطرات آسان برای استفاده از غذا و فعالیت های ورزشی است شما همچنین می توانید یک گام شمار یا دستگاه تناسب اندام دیگر را وصل کنید.
بر اساس وزن، قد، سن و اهداف خود، Lose It !توصیه شخصی برای مصرف کالری را فراهم می کند سپس کالری شما را در صفحه اصلی دنبال می کند.
این یک پایگاه داده جامع مواد غذایی و نماد نمایندگی هر ورود غذا است دفتر یاداشت غذایی ساده و کاربر پسند است اضافه کردن غذاهای جدید پیچیده نیست.
علاوه بر این، این برنامه دارای اسکنر بارکد برای غذاهای بسته بندی شده است و غذاهای رایج برای ورود سریع بعداً ذخیره می شوند.
Lose It ! ارائه تغییرات وزن در یک گراف، دسترسی به یک انجمن چت فعال و نگه داشتن روزانه و در کل هفته را دارد.
یک tab به نام "چالش ها" دارد که به شما اجازه می دهد که در چالش های رژیم شرکت کنید و یا چالش های خود را به اشتراک بگذارید.
با عضویت در هزینه پرداخت 39.99 دلار در سال می توانید اهداف بیشتری را تعیین کنید اطلاعات اضافی را وارد کنید و برخی از ویژگی های اضافی را دریافت کنید.
طرفداران:
این برنامه دارای پایگاه داده غذا با رستوران های محبوب، فروشگاه های مواد غذایی و غذاهای با نام تجاری، که توسط تیم متخصصان آنها تأیید شده است تهیه شده است.
این برنامه به شما اجازه می دهد تا یادآوری ها را برای ورود وعده های غذایی و تنقلات خود تنظیم کنید.
مضرات:
خوردن غذاهای خانگی یا محاسبه ارزش غذایی سخت است.
این برنامه مواد مغذی را ردیابی نمی کند.

3. FatSecret

یک شمارنده کالری رایگان است این شامل یک دفتر یاداشت غذایی، پایگاه تغذیه، دستورالعمل های سالم، برنامه ورزشی، جدول وزن و ژورنال است.
اسکنر بارکد کمک می کند تا غذاهای بسته بندی شده را دنبال کنید.
صفحه اصلی مصرف کل کالری و همچنین تجزیه کربوهیدرات، پروتئین و چربی برای هر روز و برای هر وعده غذایی نشان می دهد.
FatSecret یک نمایه ماهانه ارائه می دهد که کل کالری مصرفی هر روز و میانگین برای هر ماه را نشان می دهد این ویژگی ممکن است برای ردیابی پیشرفت کلی شما مناسب باشد.
این شمارنده کالری بسیار کاربر پسند است این همچنین شامل یک اجتماع چت است که کاربران می توانند داستان های موفقیت را به اشتراک بگذارند و راهنمایی ها، دستورالعمل ها و موارد دیگر را دریافت کنند.
FatSecret یک ویژگی به نام "چالش ها" ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند در یک گروه افراد در معرض چالش های رژیم غذایی شرکت کنند.
وب سایت آنها پر از اطلاعات و نکات و همچنین مقالات در مورد موضوعات مختلف است.
طرفداران:
پایگاه داده غذا جامع است از جمله بسیاری از سوپر مارکت ها و غذاهای رستوران.
غذاهایی که توسط سایر کاربران ارائه شده است برجسته می شوند تا کاربران بتوانند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات دقیق است
FatSecret می تواند کربوهیدرات های خالصی را ارائه دهد که ممکن است برای افرادی که دارای رژیم کم کربوهیدرات هستند مفید باشد.
مضرات:
رابط کاربری درهم ریخته و گیج کننده است.

4.Cron-o-meter

Cron-o-meter به شما اجازه می دهد به راحتی رژیم غذایی، تمرینات و وزن بدن خود را پیگیری کنید.
این برنامه اندازه دقیق مصرف را ارائه می دهد و پایگاه داده ورزشی قوی دارد. اگر باردار یا شیرده باشید می توانید یک پروفایل سفارشی را بر اساس نیازهای کالری بیشتری انتخاب کنید.
شما همچنین می توانید Cron-o-meter را در صورت رژیم خاصی مانند رژیم پائولو، رژیم کم کربوهیدرات یا رژیم غذایی گیاهی کم چربی دارید رعایت کنید. این برنامه توصیه های مغذی را تغییر می دهد.
فتر یاداشت غذایی بسیار ساده و کاربر پسند است. در زیر آن، یک نمودار نواری نشان می دهد که تجزیه کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین در آن روز همراه با کل کالری مصرف شده است.
Cron-o-meter به ویژه برای ردیابی مواد مغذی مانند ویتامین ها و مواد معدنی مفید است.
این یک ارتقاء طلایی را با کمتر از 3 دلار در هر ماه ارائه می دهد که تبلیغات را حذف می کند تحلیل پیشرفته ارائه می دهد و برخی ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.
طرفداران:
برای استفاده آسان است.
شما می توانید داده ها را از دستگاه های سلامتی به برنامه همگام سازی کنید وزن، درصد چربی بدن، داده های خواب و فعالیت ها را وارد کنید.
این تمام مواد مغذی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب را می سازد.
مضرات:
Cron-o-meter دفتر یاداشت غذا را به وعده های غذایی تقسیم نمی کند.
شما فقط می توانید یک دستور غذای خانگی را در وب سایت اضافه کنید نه app. با این حال، وعده بعد از آن در app در دسترس خواهد بود.
این شبکه اجتماعی برای کاربران ندارد.
اگر چه این وبسایت رایگان است هزینه برنامه 2.99 دلار دارد.

SparkPeople .5

SparkPeople یکی دیگر از ابزارهای شمارش کالری است که مواد غذایی، فعالیت ها، اهداف و پیشرفت را دنبال می کند.
دفتر یاداشت غذایی آن نسبتاً ساده است اگرچه اغلب غذا یک دفعه می خورید می توانید آن را به چندین روز تقسیم کنید
در پایین ورود هر روز، شما می توانید کل کالری، کربوهیدرات، چربی ها و پروتئین را مشاهده کنید شما همچنین می توانید داده ها را به عنوان نمودار دایره ای مشاهده کنید.
دستور العمل ها برای اضافه کردن بسیار آسان است و app با اسکنر بارکد مجهز است بنابراین شما می توانید در غذاهای بسته بندی ثبت نام کنید.
سایت SparkPeople دارای یک جامعه عظیم است منابع آن عبارتند از دستور العمل ها، اخبار سلامتی، تمرین های دمو و مقالات توسط متخصصان سلامت ارائه می شود.
نسخه رایگان یکی از بزرگترین پایگاه های داده های غذایی و تغذیه آنلاین است اما شما باید حساب خود را برای دسترسی به بسیاری از ویژگی های دیگر ارتقاء دهید.
طرفداران:
وب سایت پر از منابع در موضوعات مختلف است.
مضرات:
این سایت ممکن است برای کاربران جدید گسترده باشد زیرا حاوی اطلاعات زیادی است.
محتوا بر روی چندین app برنامه بر اساس انجمن های مختلف پخش می شود به عنوان مثال، یک app برای زنان باردار و دیگری برای دستور العمل وجود دارد.
کاربران گاهی اوقات با وارد کردن غذا در برنامه مشکل دارند.

6. رژیم غذایی روزانه Calorie Counter

این برنامه اجازه می دهد تا شما پیگیر تغذیه ، وزن و ورزش خودب اشید.
چگونه کار می کند
برنامه را به صورت رایگان در تلفن هوشمند، رایانه لوحی یا iPad خود می توانید دانلود کنید.
این معمولاً به عنوان یک برنامه کاربردی است.
اما اگر به صورت رایگان ثبت نام می کنید و می توانید به انجمن و ردیاب روزانه دسترسی پیدا کنید.
طرفداران
انجمن. این انجمن قطعاً برای پاسخ دادن به سوالات و ارائه پشتیبانی مفید است.
ابزارهای سلامتی. این برنامه ابزارهایی برای اهداف مختلف ارائه می دهد به عنوان مثال، گزینه هایی برای زنان باردار، دیابتی ها و (البته) رژیم های غذایی وجود دارد.
مضرات
بر روی وب سایت محسابه نمی کنید وب سایت شما را به طور مستقیم به Calorie and Food Tracker نمی برد بنابراین یک فرد تنها نگران شمارش کالری و ردیابی تغذیه است app بهترین گزینه است.

7. برنامه رژیم لاغری آنلاین

این برنامه توسط تیم فنی سایت رژیم سلامتی آماده شده است و اکنون به مدت 6 سال است که کاربران به رایگان از آن استفاده می کنند با این برنامه رژیم لاغری شما می توانید به رایگان از مقدار وزن اضافی، میزان کالری مورد نیاز، میزان کالری مورد نیاز برای کاهش وزن، مقدار پروتئین، کربوهیدرات، چربی مورد نیاز برای کاهش وزن و تثبیت وزن را بدست آورید و برای دریافت رژیم غذایی بیش از 2000 هزار مجموعه غذایی در برنامه قرار داده شده است که شما می توانید با پرداخت هزینه پشتیبانی کمتر از 1 دلار دریافت نمایید این سایت برای کاربران مقالات بسیار مفیدی همچون کتابچه لاغری را قرار داده است که کاربرانی می توانند خودشان براحتی برنامه غذایی برای خود آماده نمایند همچنین سایت برای کاربرانی که برنامه غذایی با توجه به الگوی مصرف و صلایق غذایی و بیماریهای خاص به برنامه نیاز دارند با پر کردن فرم مخصوص می توانند رژیم غذایی مناسب خود را تهیه نمایند.
طرفداران:
استفاده از آن آسان است
گیج کننده نیست
مقالات بسیار مفیدی دارد
پشتیبانی پزشک دارد
انجمن رژیم سلامتی. این انجمن قطعاً برای پاسخ دادن به سوالات و ارائه پشتیبانی مفید است.
ابزارهای رژیم سلامتی. این برنامه ابزارهایی برای اهداف مختلف ارائه می دهد به عنوان مثال، گزینه هایی منحنی رشد قد، محاسبگر تن سنجی و غیره وجود دارد.
مضرات:
نداشتن برنامه برای چاق شدن که آن را هم می توانید از فرم درخواست برنامه پزشک دریافت نمایید
به اختیار نبودن نوع غذا
نداشتن برنامه برای اندروید

نتیجه:
اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن، حفظ و یا حتی افزایش وزن هستید شمارنده های کالری و ردیاب های مواد مغذی فوق العاده مفید هستند.
آنها همچنین می توانند به تغییرات خاصی در رژیم غذایی شما کمک کنند مثلا پروتئین بیشتری یا کربوهیدرات کمتر مصرف کنید.
گاهی اوقات برای چند روز یا چند هفته آن را امتحان کنید تا نکات دقیقی از رژیم غذایی خود داشته باشید.
به این ترتیب، شما دقیقاً می دانید که برای تنظیم اهداف خود، تنظیمات لازم را انجام دهید.
سایت رژیم سلامتی

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (0)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search