خانه داری

چگونه از مورچه ها خلاص شویم (7 راه طبیعی، غیر سمی و ارزان قیمت)

مانند دیگر موجودات، مورچه ها بیشتر وقت خود را صرف تلاش برای زنده ماندن می کنند. آنها به طرف محیط هایی که باعث زنده ماندن آنها می شوند جذب می شوند.

مورچه ها محل چسبناک، مواد شیرین را دوست دارند بنابراین اگر آب میوه، شکلات یا نوشابه را ریختید مراقب باشید آن را به خوبی و فوراً تمیز کنید. شما خطوط طولانی از سربازان پیاده روی کوچک که خرده های نان، کریستال های شکر یا گندم را از آشپزخانه شما به تونل های پنهان خود حمل می کنند می بینید؟ شیشه عسل از مورچه ها پوشیده شده است و بسیاری در داخل ظروف چسبنده گیر کرده اند؟ نه نه نه! این باید متوقف شود.
شما در کف آشپزخانه روی آنها پایکوبی می کنید یا مواد ضدعفونی کننده شیمیایی روی آنها اسپری می کنید اما آنها باز می گردند. به نظر نمی رسد موثر باشد.
به هر حال، شما نمی توانید روی کوکی ها مواد شیمیایی اسپری کنید تا آنها را در برابر مورچه ها محافظت کنید آیا می توانید؟ همچنین نگران نباشید که محلول های شیمیایی سمی هستند و ممکن است بر سلامت بچه ها یا حیوانات خانگی شما تأثیر بگذارد. شما احساس ناامیدی می کنید و نمی دانید چه باید بکنید.
لطفا کسی، به من بگوید چگونه از شر مورچه ها خلاص شوم زیرا دیگر نمی توانم آنها را تحمل کنم می توانم بشنوم که شما با صدای بلند گریه می کنید.
من اینجا هستم تا به شما اطمینان بدهم که مورچه ها می توانند با استفاده از داروهای طبیعی خانگی دفع شوند و هرگز در خانه شما دوباره برنگردند. من این را با موفقیت انجام دادم و دیگران آن را انجام داده اند. شما فقط نیاز به مواد ساده، طبیعی، ارزان، ایمن و غیر سمی برای خانواده، حیوانات خانگی و محیط زیست خود دارید.

5 حقیقت در مورد مورچه ها

چندین نوع مورچه وجود دارد: مورچه نجار، مورچه های حرارت، مورچه های شکارچی، مورچه های پیاده رو، مورچه های آکروبات، مورچه های فرعون و غیره.
مورچه ها در مستعمرات بزرگ زندگی می کنند و سلسله مراتب خوبی دارند.
آنها در تابستان و به ویژه زمانی که باران می آیند ظاهر می شوند.
آنها به غذا، خانه (چوب، دیوار)، گیاهان شما در باغ حمله می کنند و حتی نیش های دردناک روی پوست شما می گذارند.
آنها می توانند با مواد طبیعی از آشپزخانه شما دفع شوند.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

7 درمان طبیعی خانگی برای از بین بردن مورچه ها

پودر بمب

مورچه ها شما را در لبه ناامیدی قرار دادند و شما احساس می کنید که یک بمب را در خانه خود بگذارید تا آنها را بکشید؟ خبر خوب، شما مجبور نیستید انفجاری را در خانه خود قرار دهید. درون مورچه ها چطور؟ استفاده از جوش شیرین و شکر صدای خطرناکی ندارد.
با این حال، هنگامی که مورچه ها قند را (که یک شیرینی شیرین برای مورچه ها است) پودر جوش شیرین همراه با آن می خورند اسید در سیستم گوارش آنها، با جوش شیرین واکنش نشان می دهند و آنها را منفجر می کند. و این جا باید بگویم متاسفم، مورچه خودت خواستی.
بم! بم! مورچه ها خداحافظ

پودر قتل عام مورچه

شما می خواهید از اسید بوریک استفاده کنید اما آیا می دانید که برای بچه ها و حیوانات خانگی بسیار سمی است؟ و (مانند جوش شیرین) آنها را منفجر نمی کند اما آنها را از طریق لایه بیرونی خود برش داده و آنها را می کشد. همچنین توجه داشته باشید که اسید بوریک تنها بر روی انواع خاصی از مورچه ها کار می کند بنابراین اگر شما از اسید بوریک استفاده می کنید ممکن است که اسید بوریک روی آنها اثر نداشته باشد.
خاک دیاتومه یک ماده طبیعی است که از پلانکتون فسیلی ساخته شده است و برای بچه ها، حیوانات خانگی و محیط زیست ایمن است؟ ریختن این پودر در اطراف خانه و جایی که مورچه ها هستند لایه خارجی مورچه را از بین برده و آنها را می کشد.

تماس با گچ یا آرد

این گچ ساده و طبیعی است (ساخته شده از کربنات کلسیم) و بی ضرر است. با این حال به عنوان یک بازدارنده مورچه قدرتمند است.
گچ را پودر کرده و پودر را در امتداد دیوارها، نزدیک به مخفیگاه مورچه ها، اطراف مبلمان بپاشید. مورچه ها از آن دور خواهند ماند.
شما حتی می توانید آن را در باغ بپاشید. برای گیاهان نیز ایمن است.
شما می توانید خطوط گچ را در سراسر خانه خود بکشید جایی که می خواهید مانع از مورچه ها شوید. آرد نیز همان خواص را دارد.

سرکه یا سرکه سیب

مورچه ها بوی سرکه را دوست ندارند
1 فنجان سرکه و 1 فنجان آب را مخلوط کنید سپس محلول را در یک بطری اسپری اضافه کنید. برای قوی تر کردن ان ممکن است 10 قطره روغن نارگیل، روغن سدر یا روغن لیمو اضافه کنید. و در امتداد دیوارها، در اطراف پنجره ها و درها، در اطراف پایه ها و غیره اسپری کنید.
حجم بیشتری تهیه و کف و کاشی را با آن پاک نمایید.

روغن های ضروری

برای کسانی که نمی دانند مورچه ها احساس بوی خوبی دارند. هنگامی که آنها غذای مورد علاقه خود را پیدا می کنند آنها مسیرهای فرومون را می گذرانند که به آنها کمک می کند راه بازگشت را پیدا کنند.
با این حال، مواد اسفنجی وجود دارد که می تواند با این مسیرهای فرومون مواجه شود. مورچه ها بعضی از بوی ها را نفرین می کنند و در نتیجه از آنها اجتناب می کنند. از چه بویی مورچه ها نفرت دارد؟
مورچه ها توسط لیمو، نعناع، دارچین، درخت چای، روغن گل میخک و بسیاری دیگر دفع می شوند. بیایید ببینیم چگونه می توان از این روغن های اساسی برای مورچه ها استفاده کرد.
خطر لیمو
لیمو دافع حشرات شناخته شده (و روغن اسانس لیمو) به طور موثر مورچه ها را در خانه شما دفع خواهد کرد و در عین حال باعث بوجود آمدن آن می شود.
شما می توانید از لیمو تازه یا روغن اسانس یا هر دو استفاده کنید. در اینجا برای شما 5 دستور لیمو برای مقابله با مورچه ها دارید:
آب لیمو - 2-3 لیمو را در پردازنده مواد غذایی با 2-3 فنجان آب اضافه کنید. فرایند را تا زمانی که همه مخلوط شده باشد ادامه دهید سپس آن را فشار دهید.
مایع حاصل را در یک بطری اسپری قرار دهید و آن را در داخل ترکهای کوچک که مورچه ها وجود دارد در کنار دیوارها، در اطراف مبلمان خود در آشپزخانه، بر روی کاشی ها و در هر جایی که مورچه ها را دیده اید اسپری نمایید.
نکته: با افزودن 10-20 قطره اسانس لیمو، قدرت دفع لیمو را افزایش دهید.
اسپری روغن لیمو - به سادگی 2 فنجان آب و 20 قطره اسانس را در یک بطری اسپری اضافه کنید و همین کار را بکنید.
پاک کردن با آب لیمو - شما همچنین می توانید کف و کاشی را با آن تمیز کنید.
توپ لیمو - دو قطره روغن لیمو را بر روی توپ پنبه قرار دهید و آنها را در داخل کمد و زیر آنها قرار دهید تا مناطق را از مورچه ها محافظت کنید.
پوست لیمو - پوست لیمو را در نقاط استراتژیک قرار دهید تا مورچه ها را از بین ببرد.

پاهای آنها را سرد کنید

نعناع روغن اسانس سردی است. و اگر بر روی مورچه اسپری کنید به آنها پاهای سرد می دهد. و آنها در خانه شما دوباره نمی آیند تضمین همیشه.
یک دقیقه صبر کنید آیا روغن ضروری نعناع مورچه ها را دفع می کند؟ شما شرط می بندید؟.
مورچه ها با اسپری روغن نعناع خنک می شوند - 20 قطره روغن نعناع را در 2 فنجان آب ریخته و به اسپری اضافه کنید. از این روغن نعناع برای مورچه ها به ویژه در نقاط ورودی و حتی روی میز استفاده کنید.
توپ های نعناع - توپ های پنبه ای با روغن نعناع حاوی روغن نعناع در داخل کابینت خود، در امتداد دیوارها قرار داده و حتی در ترک هایی که در آن مورچه ها پنهان شده اند می توانید آنها را مخفی کنید. این روغن نعناع فوق العاده برای مورچه ها کمک خواهد کرد و شما را در چند روز از این آفت آزار دهنده خلاص می کند.

ادویه که مورچه ها را می ترساند

دارچین یک ادویه خوش طعم است که در کیک سیب و کیک در چای زمستانی استفاده می شود و همچنین دارای خواص ضد میکروبی، ضد باکتری و ضد عفونی کننده است.
به سادگی در نقاط ورودی (پنجره ها، دیوارها، درها) گسترش دهید و ببینید که مورچه ها از کجا می آیند. آنها قادر به عبور از آن نیستند.

 

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (2)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای

  1. منصوره

یک راه حل که برای اینکه مورچه ها را از بین برد

  پیوست ها
 

  1. منصوره

یک راه حل بهتر می خواهم

  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search