خانه داری

بهترین بالش طبی – چگونه بهترین بالش را انتخاب کنیم؟

بهترین بالش طبی

عوامل متعددی وجود دارد که بر کیفیت خواب شما در شب تاثیر می گذارد. یکی از این عوامل بالش شماست. انتخاب بالش اشتباه می تواند سبب سردرد و کشش گردن و شانه شود در نظر گرفتن زمان برای تعیین آنچه که بهترین بالش برای شما بر اساس عادت های خواب و نیازهای شخصی شما است به شما اطمینان می دهد که از خواب بیدار شوید و روز خود را شروع کنید.

پیدا کردن موقعیت خواب مورد نظر

1. موقعیت مطلوب تر خواب خود را در نظر بگیرید. بعضی افراد عمدتاً به پشت می خوابند بعضی از آنها عمدتاً در یک سمت خواب می روند و بعضی ترجیح می دهند روی شکم خود بخوابند. شناختن موقعیتی که تمایل به خواب دارید برای انتخاب بالش صحیح مهم است.
2. در چند شب اقامتگاه مورد علاقه خود را کشف کنید. اگرچه ممکن است شما در حال حاضر در مورد موقعیت مورد نظر خود، یک ایده خوب داشته باشید بهتر است چندین شب را برای تأیید آن بگذرانید.
هنگام آماده شدن برای خوابیدن، چندین بار در پشت، در کنارتان و در شکمتان قرار بگیرید. ببینید کدام یک برای شما راحت تر است اگر نیم ساعت روی شکم صرف می کنید و خواب ندیده اید احتمالاً موقعیت مطلوب شما نیست.
سعی کنید از موقعیتی که در هنگام بیدار شدن در صبح دارید آگاهی داشته باشید. موقعیتی را که از خواب بیدار می شوید بنویسید تا بتوانید چند روز با هم مقایسه کنید.
3. موقعیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکنون که شما وقت صرف فکر کردن و کشف موقعیت خواب خود می کنید زمان تصمیم گیری است. این یک تصمیم مهم است زیرا شما بالش خودتان را پیدا خواهید کرد.
اگر شما به شکم می خوابید شما به یک بالشتک نرم، نسبتا صاف نیاز دارید یا ممکن است به هیچ وجه به هیچ بالش نیاز نداشته باشید. داشتن یک بالش نرم به گردن شما اجازه می دهد که بیشتر با ستون فقراتتان ارتباط برقرار کند.
اگر به پشت می خوابید یک بالش ضخیم متوسط را در نظر بگیرید. شما بالش خیلی ضخیم نمی خواهید شما همچنین آن را بیش از حد نرم نمی خواهید. در این مورد، شما ممکن است یک بالش که کمی ضخیم تر و سفت تر باشد نیاز دارید تا کمی از گردن خود پشتیبانی کنید.

مواد پر کننده بالش را انتخاب کنید

1. اطلاعات مربوط به انواع مختلف پرکننده های موجود را یاد بگیرید. انواع مختلفی از بالش وجود دارد و هر نوع چیزهای مختلفی برای ارائه دارد.
هر گونه مسائل پزشکی را که دارید مطرح کنید. اگر شما آسم، آلرژی و یا درد گردن مزمن دارید ممکن است نیاز به پرکننده خاص یا پوشش محافظ ضد گرد و غبار برای بالش داشته باشد.
هزینه را در نظر بگیرید. برخی از پرکننده های بالش گران تر از دیگران هستند.
2. یک بالش پر را در نظر بگیرید این بالش ها معمولاً از پرهای درونی غاز یا اردک ساخته می شوند و می توانند بر اساس اولویت شما پر شوند.
آنها می توانند تا 10 سال قابل ارتجاع باشند زیرا از مواد طبیعی ساخته شده اند.
آگاه باشید که بین یک بالش کرک و یک بالش پر اختلاف وجود دارد. کرک بسیار سبک و نرم است و معمولاً در زیر پرهای سخت تر و قوی تر قرار می گیرد که پرنده را از عناصر محافظت می کند. بالش پر به احتمال زیاد سخت تر خواهد بود و احتمال وجود دارد که برخی از خارهای پرنده، به ویژه در بالش پرهای ارزان تر، داخل ان پرتاب شود.
اگرچه هیچ شواهدی علمی وجود ندارد که بالش های کرک، آلرژی و آسم را تشدید می کنند بعضی افراد ترجیح می دهند از آنها اجتناب کنند.
شما ممکن است بخواهید از بالش های کرک یا پر به علت آسم یا آلرژی ها اجتناب کنید. در این مورد، انواع مصنوعی در دسترس وجود دارد.
2. بالش پنبه یا پشم را در نظر بگیرید. اگر از آلرژی شدید رنج می برید بالش های پشمی یا پنبه ای ممکن است برای شما مناسب باشد زیرا این بالش ها حساس به آلودگی های گرد و غبار یا قارچ نیستند.
توجه داشته باشید که این بالش ها کاملاً مستحکم هستند بنابراین ممکن است اغلب برای خواب بر روی شکم مناسب نباشد.
اگر شما بر روی شکم می خوابید اما شما همچنین یک بالش ضد حساسیت می خواهید ممکن است بتوانید از بالش پنبه یا پشم بسیار نازک استفاده کنید.
3. یک بالش لاتکس را در نظر بگیرید. این بالش ها از شیره درختان کائوچو ساخته می شود و آن را انعطاف پذیر و ارتجاعی می سازد.
این بالش برای افراد مبتلا به آلرژی خوب است زیرا آنها مقاوم به قارچ هستند.
آنها خنک تر از فوم می باشند و می توانند به شکل سر و گردن شما شکل مناسب بدهند.
بالش های لاتکس به تمام شکل ها و اندازه ها در می آیند. سازگاری نیز متفاوت است در بعضی از مواد خرد شده استفاده می شود در حالی که برخی از هسته های جامد ساخته شده اند.
آنها به اندازه یک بالش memory foam ارائه نمی شوند و می توانند بسیار سنگین و گران باشند.
5. یک بالش memory foam را در نظر بگیرید. این بالش از پلی اورتان ساخته شده است که سپس با مواد شیمیایی اضافی مخلوط می شود.
بالش های فوم حافظه به تمام شکل ها و اندازه ها از جمله نسخه S هستند.
آنها حمایت خوبی دارند به ویژه اگر دچار مشکلات گردن، فک و یا شانه شده باشید.
آنها طولانی مدت هستند و در شکل دادن به خطوط سر و گردن شما خوب هستند.
چگالی بالا بهترین راه برای جلوگیری از تجزیه مواد است.
توجه داشته باشید که این ماده می تواند شما را گرم کند.
اگر تمایل به حرکت زیادی دارید این بالش ممکن است ناخوشایند باشد زیرا زمان کمی برای شکل دادن به شکل های مختلف می باشد.
یک بالش فوم حافظه جدید ممکن است یک بوی ناخوشایند داشته باشد که پس از مدت کوتاهی از بین می رود.
6. بالشت های مخصوص را در نظر بگیرید. برخی عادت های خواب و شرایط سلامتی ممکن است به این معنی باشد که یک بالش طبیعی ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشد. با این حال، آگاه باشید که در حالی که یک بالش مخصوص ممکن است برای شما مفید باشد تحقیقات زیادی برای حمایت از ادعاهای تولید کننده ممکن نیست و آنها می توانند بسیار گران باشند.
بالش وضعیتی یک بالشتک n-shaped کوچک است که ادعا می کند برای کمک به افراد دارای آپنه خواب موثر است.
بالش گردن به منظور حمایت از گردن، در قسمت پایین قرار می گیرد. ادعا این است که این بالش به کاهش تنش گردن و سردرد کمک می کند اما تحقیق کافی برای حمایت از این ادعا نیست.
بالش ضد خروپف ادعا می کند که برای کمک به موقعیت سر، به طوری که راه های هوایی با بلند کردن چانه دور از قفسه سینه باز می شود.
بالش های سرد طراحی شده اند و حاوی پرکننده هایی هستند که گرما را جذب می کنند تا احساس خنکی کنند.
بالش اکسیژن برای ترویج گردش هوا طراحی شده است که به شما کمک می کند تا در هنگام خواب شما آزادانه و عمیق تر نفس بکشید. در حالی که بعضی ادعا می کنند این کمک کرده است که درد را کاهش دهد پزشکان مطمئن نیستند که این تکنولوژی واقعاً کار می کند یا خیر.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

بالش های مختلف را تست کنید

1. پیش از رفتن به خرید، بررسی آنلاین را بخوانید. پس از تعیین اینکه چه نوع بالش فکر می کنید ممکن است برای شما مناسب باشد به اطراف نگاه کنید. پیش از رفتن به خرید، برای بررسی بالش های مختلف، به خصوص اگر قصد خرید یک بالش مخصوص مانند بالش ضد خروپف یا خنک کننده را دارید که ممکن است گران باشد مطالعه کنید و ممکن است آنچه را که ادعا می کنید انجام ندهید.
2. درک قیمت همه چیز نیست. بهترین بالش برای شما گران ترین نیست. سعی کنید بالش های مختلف را در محدوده قیمت های مختلف امتحان کنید.
3. با بالش دراز بکشید بسیاری از فروشگاه هایی که بالش ها را به فروش می رسانند و همچنین تشک ها را به فروش می رسانند. اگر بتوانید، بالش بگیرید و چند دقیقه با آن دراز بکشید تا آن را امتحان کنید. این به شما یک ایده واقعی تر از این خواهد داد که آیا بالش برای شما مناسب است یا نه.
4. اگر شما نمیتوانید با یک بالش دراز بکشید نزدیک به دیوار ایستاده و سعی کنید در کنار یک دیوار در موقعیت خواب بالش مورد علاقه خود را تست کنید. بالش را در برابر دیوار قرار دهید. اگر بالش که شما آزمایش می کند برای بدن شما مناسب باشد گردن باید با ستون فقرات شما هماهنگ باشد.
اگر گردن شما هم تراز نشود ممکن است دشوار باشد که بالش را انتخاب کنید بنابراین از یک دوست برای کمک به خود استفاده کنید.
5. در مورد دوره های تست و تضمینات بازگشت پول بپرسید. برخی از فروشگاه ها، فرصتی را برای بازگشت بالش خود دارند اگر شما از آن خوشحال نیستید. می توانید برگشت دهید.

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (0)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search