• گرچه کاهش وزن یک هدف بسیار رایج است بسیاری از مردم در واقع می خواهند وزن خود را افزایش دهند. بعضی از دلایل عمومی شامل بهبود عملکرد روزانه، ورزش عضلانی و بالا بردن ورزشکاری است. به طور معمول، کسانی که می خواهند وزن خود را افزایش دهند تمرکز بر افزایش عضله دارند.

  • رژیم غذایی خود را اندازه گیری کنید و پروتئین و چربی مصرف کنید. اگرچه اغلب افراد مبتلا به بیماری سلیاک در معرض وزن طبیعی یا اضافه وزن در هنگام تشخیص هستند حدود یک تا پنج نفر کمبود وزن دارند. برای آنها، به دست آوردن وزن به اندازه کافی می تواند گاهی اوقات یک چالش باشد.

  • امروزه نوجوانان در سن بلوغ و رشد سرشان شلوغتر ازگذشته است. صبح ها خانه را ترک می کنند و تا اواخر بعد از ظهر بر نمی گردنند. در این موقع هم یک میان وعده سریع می خورند و سپس مشغول تکالیف خانه می شوند. و گاه شب ها هم بیرون می روند بنابر این یافتن وقت مناسب برای تغذیه یک نو جوان فعال می تواند یک چالش واقعی باشد.

  • با ورزش از چاقی یائسگی جلوگیری می شودافزایش وزن در دوران یائسگی بسیار رایج است بسیاری از عوامل از جمله هورمون، پیری، شیوه زندگی و ژنتیک در آن نقش دارند با این حال، تجربه یائسگی بسیار منحصر به فرد است و از زنی به زن دیگر متفاوت است این مقاله بررسی می کند که چرا برخی از زنان در طول و یا پس از یائسگی افزایش وزن پیدا می کنند.

  • از لحاظ محدوده ای از عوامل مشارکتی، فرمول «یک اندازه برای همه» برای از دست دادن وزن وجود ندارد. وزن فعلی، سطح فعالیت و رژیم غذایی شما نقش مهمی را در رمزگشایی از چگونگی از دست دادن وزن و مدت زمان لازم دارد.

  • برای افزایش وزن سالم بشقاب بزرگ انتخاب نماییداکثر مردم دچار اضافه وزن یا چاق هستند با این حال، بسیاری از مردم نیز با مشکل لاغری بیش از حد مواجه هستند. این یک نگرانی است زیرا کمبود وزن نیز می تواند مانند چاقی برای سلامتی بد باشد علاوه بر این، بسیاری از افرادی که از نظر بالینی کمبود وزن ندارند هنوز هم دنبال به دست آوردن عضله هستند. این مقاله به دنبال تشریح یک استراتژی ساده برای افزایش وزن سریع و سالم است.

  • رژیم غذایی برای گیاهخوارانمشکلات تغذیه ای در گیاهخواران: بعضی از گیاهخواران مشکلی با افزایش وزن دارند و این اعتقاد بر این است که به دلیل رژیم گیاه خواری است. این می تواند همراه با مصرف پایین پروتئین و همچنین مصرف کالری کم باشد اما ممکن است عوامل دیگر در این بازی نیز وجود داشته باشد که در رژیم غذایی گیاهی نیستند.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: ایمیل مارکتینگ

Search