• کاهش وزن ممکن است برای بسیاری از افراد یک هدف عالی باشد اما همه به دنبال کاهش وزن نیستند. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید وزن خود را با رژیم چاقی افزایش دهید!

  • امروزه افراد بیشتری نسبت به گذشته اضافه وزن دارند. در واقع، تقریبا 70 درصد آمریکایی های 20 ساله و بالاتر دارای اضافه وزن هستند.

  • چاقی اصطلاحی است که برای توصیف کسی که اضافه وزن بالا و مقدار زیادی چربی در بدن دارد بکار می رود. این یک مشکل شایع است و تخمین زده شده حدود یکی از هر چهار بزرگسال و حدود یک نفر از هر پنج کودک 10 - 11 ساله در انگلستان چاق هستند. آمار چاقی در کشور ما ایران نیز بالا است آمار چاقی یا اضافه وزن در شهرهای مختلف نیز متفاوت است به گونه‌ای که این آمار در تهران در جمعیت مردان به 60 درصد و در جمعیت زنان به 70 درصد رسیده است و باید برای حل مشکل چاقی برنامه ریزی داشته باشید.

  • پزشکان معمولاً افزایش وزن را به افرادی توصیه می کنند که به طور مداوم وزن بسیار کمی دارند و این می تواند طیف وسیعی از مشکلات سلامتی را ایجاد کند. مربیان بدن سازی و سایر ورزشکاران نیز ممکن است برای عضله امیدوار به افزایش وزن باشند.

  • چاقی نوعی بیماری است که با تجمع چربی غیر طبیعی یا بیش از حد ممکن است سلامت را مختل کند. براساس آمار سازمان بهداشت جهانی 2016، این بیماری همه گیر بهداشت جهانی است و بیش از 650 میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا هستند.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: ایمیل مارکتینگ

Search