• شیرخشک سویا یک جایگزین به طور فزاینده ای محبوب برای شیرخشک شیر گاو است. برخی والدین آن را به دلایل اخلاقی یا محیطی ترجیح می دهند.

  • اولین غریزه هر والدین جدید انجام هر کاری برای محافظت از فرزند خود و فراهم آوردن بهترین چیزهای زندگی است. این یک غریزه قدیمی است. هیچ رازی نیست که راه نهایی برای تغذیه کودک شما شیر دادن است اما دلایل زیادی وجود دارد که این برای والدین گزینه مناسب نیست.

  • تغذیه با شیر مادر بهترین منبع تغذیه نوزاد است شیر مادر یک رژیم غذایی متعادل و ایده ال است که کودک را در برابر بیماریها محافظت می کند. ترکیبات آنزیمی شیر مادر سبب کاهش التهابات روده و افزایش مقاومت در برابر ویروس ها می شود. ولی وقتی به هر علتی ( شیمی درمانی، ایدز ) و یا مرگ مادر مجبور هستیم از شیرخشک استفاده کنیم.

  • پزشکان ترجیح می دهند مادران از شیر مادر تغذیه کنند و شیردهی بهترین است. اما اگر شما نمی توانید تمام وقت شیر دهید یا اصلاً شیر دهید پس از خرید فقط یک شیرخشک کافی برای یک یا دو هفته شروع کنید.

  • شیرخشک آپتامیلشیر مادر بهترین شیر برای نوزاد است اما در برخی شرایط مجبور می شویم از شیرخشک با فورمول های مشخص استفاده کنیم در این مقاله انواع شیرخشک آپتامیل و کاربرد آنها بیان می شود آپتامیل شامل ایمونوفورتیس می باشد یک ترکیب پره بیوتیک scGOS / lcFOS که عاملیت اولیگوساکاریدهای طبیعی شیر مادر را تقلید می کند که به گسترش سیستم ایمنی سالم کمک می نماید.

  • انتخاب شیرخشک بدون لاکتوز برای نوزاد. آلرژی واقعی به لاکتوز در نوزادان نادر است آلرژی به پروتئین شیر و شیر گاو بیشتر شایع است بعضی از والدین باید یک شیر خشک بدون لاکتوز برای نوزاد خود انتخاب کنند.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: ایمیل مارکتینگ

Search