دریافت رژیم غذایی

ثبت نام در دوره رژیم غذایی

رژیم غذایی اینترنتیوب سایت رژیم سلامتی این امکان را برای هم وطنان ایجاد کرده است که بدون مراجعه حضوری، رژیم غذایی مناسب خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند.

 

رژیم های غذایی که توسط پزشک تهیه می شود شامل رژیم های ( کاهش وزن، افزایش وزن، کلسترول خون بالا، تری گلیسرید بالا، پر فشاری خون، آترواسکلروز، استئوپروز ( پوکی استخوانکم خونی فقر آهن، شیردهی، بارداری، دیابت نوع دو، نقرص، آسم، درد قفسه سینه، دیسفاژی، کودکان 3 - 6 سال، کودکان 3 - 6 سال کم وزن، کودکان 6 - 9 سال، کودکان 6 - 9 سال کم وزن ، کم خونی فقر آهن کودکان 6 - 9 سال، کودکان چاق 6 - 9 سال، زخم معده، سوء هاضمه، التهاب مری، کرون، سلیاک، کولیت اولسروز، کوشینگ، ادیسون، اسهال چرب، اسهال، یبوست، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، رژیم معمولی با پایه تخم مرغ و رژیم پر کالری ) می باشند.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

برای درخواست رژیم غذایی می توانید از اینجا اقدام نمایید. قبل از آن پیشنهاد می شود این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

 نکات مهم:

• رژیم ارائه شده منحصرا برای شما، توسط پزشک تهیه شده است و از ارائه ی آن به دیگران خوداری نمایید.

• آدرس ایمیل خود را به صورت کامل و صحیح وارد نموده تا رژیم غذایی فقط برای شما ارسال گردد.

• شماره تلفن و همراه خود را صحیح وارد نمایید.

• این دستورات رژیمی برای یک ماه می باشد و برای ماه بعد دوباره فرم مشخصات را پس از اندازه گیری وزن و مشخصات جدید پر نمایید. اگر برای ماه های بعدی فرم را پر می نمایید کد پرونده که از طرف ما برای شما ارسال شده است را در قسمت کد پرونده در فرم درخواست رژیم غذایی وارد نمایید..

• دستورات دارویی و ورزشهایی را که در طول ماه برای شما ارسال می شود، به دقت انجام دهید.

• در صورت بروز هر گونه اشکال با ما تماس بگیرید. تلفن تماس 03136515587 ساعات کاری هر روز به جز جمعه ها 16-21

• سوالات خود را می توانید را در انجمن سلامتی، تماس با پزشک یا از طریق گفتگوی آنلاین در سایت مطرح نمایید.

هزینه ثبت نام در دوره 1 ماهه رژیم غذایی

هزینه ی رژیم برای دوره ی یک ماهه 35 هزار تومان می باشد. و پس از پایان ماه می بایستی مجدداً خود را وزن کرده و فرم را مجدداً با وزن جدید پر نموده و ارسال نمایید

هزینه ثبت نام در دوره 3 ماهه رژیم غذایی

هزینه رژیم برای دوره 3 ماه با تخفیف 20 درصد، 84 هزار تومان می باشد. کاربرانی که رژیم غذایی 3 ماهه درخواست می نمایند لازم است در پایان هر ماه طبق راهنمای ارسالی مشخصات خود را ارسال نمایند و رژیم غذایی ویژه ی دو ماه بعد را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایند.

توجه: تا زمانی که برنامه غذایی بدست شما نرسد شما حق انصراف دارید و مبلغ پرداختی قابل عودت می باشد. پس از ارسال اولین رژیم غذایی مبلغ پرداختی قابل برگست نیست و شما در دوره برنامه غذایی سه ماهه قرار گرفته اید و باید برای دریافت رژیم غذایی ماه بعد مشخصات چدید خود را در فرم ارسالی که همراه با رژیم ماه قبل یرای شما ارسال شده است وارد نموده و ارسال نمایید تا رژیم غذایی ماه بعد شما توسط پزشک آماده و ارسال شود.

نحوه ی پرداخت هزینه

هزینه ی رژیم غذایی به صورت پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت صورت گرفته است که امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

برای اتصال به فرم درخواست رژیم غذایی کلیک نمایید.

متقاضیان درخواست رژیم غذایی در خارج از کشور اینجا را کلیک کنید.

رژیم غذایی اینترنتی

از آنجایی که رژیم های غذایی توسط بستر اینترنت و غیر حضوری ( ایمیل، تلگرام و پشتیبانی آنلاین ) می باشد هزینه ها کاهش می یابد. هزینه ی دوره های درمانی حضوری معمولاً بسیار بالاتر از روش اینترنتی می باشد. که اگر هزینه رفت و آمد و وقت تلف شده را در نظر بگیریم بسیار بیشتر می شود ولی در روش اینترنتی با کاهش زمان صرف شده، هزینه ها کاهش می یابد. این در حالی است که در این روش این امکان فراهم شده که سوالات و مشکلات خود را به راحتی با پزشک مطرح نمایید. رفت و آمد ها به مطب پزشک و متخصصین تغذیه به نوعی هزینه برای مراجعان محصوب می شود. ولی در این روش کافیست به سایت ما مراجعه کرده و سوال خود را مطرح نمایید.

رژیم ما

دوره های درمانی به صورت 1 ماهه ارائه می شود که به ایمیل شما ارسال می گردد و در طول ماه نیز دستورات ورزشی و دارویی برای شما ارسال می گردد.  اگر ایمیل ندارید می توانید رژیم خود را در تلگرام دریافت نمایید ولی توصیه ما ارسال رژیم غذایی به ایمیل شما است زیرا ما می توانیم فایل های بیشتری را برای شما ارسال نماییم  همچنین شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در طول دوره درمان با ما در میان بگذارید. پشتیبانی به صورت ارتباط آنلاین در سایت، ارسال سوال به پزشک، مطرح کردن سوالات عمومی در انجمن، تماس تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری ... میسر می باشد.

برای کاهش وزن سه روش درمانی وجود دارد:

1. رژیم غذایی

2. ورزش

3. مصرف دارو

مصرف دارو، انجام ورزش و رژیم غذایی هیچ کدام به تنهایی امکان پذیر نیست بلکه تلفیقی از سه روش میتواند در درمان چاقی معجزه کند. لذا ما ترکیبی از روش های فوق را به کار خواهیم بست تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد. بر خلاف بسیاری از روش ها که معتقد به کاهش وزن سریع و زود گذر می باشند، ما لاغری سریعی که باعث آسیب های کلیوی، گوارشی و سردرد های عصبی و بدشکلی پوست و حتی آسیب های جبران ناپذیر روحی و جسمی شود را قبول نداریم. بد نیست بدانید بر اساس اطلاعاتی که برای ما ارسال می کنید. طبق فرمول های علمی مقدار کالری روزانه و شاخص توده ی بدنی شما را محاسبه کرده و وزن قابل قبول و ایده ال را برایتان محاسبه و گزارش می نماییم. در این رژیم عادت های غذایی، آلرژی غذایی، غذاهای مورد علاقه... در نظر گرفته می شود. با برنامه های غذایی، دارویی، تغییر فعالیت روزانه و توصیه های ورزشی روزانه که فقط مخصوص شماست در یک دوره ی یک ماه کاهش 5 درصد از اضافه وزن را برای شما پیش بینی کرده ایم. افرادی که اضافه وزن زیاد دارند بسته به مقدار وزن اضافی باید دوره ها را تمدید کنند که البته از یک دوره ی شش ماهه فراتر نخواهد رفت.

پس از آن وزن شما به حد نرمال خواهد رسید به شرطی که با برنامه ما همکاری کامل داشته و برنامه های غذایی روزانه خود را طبق برنامه ی ما تنظیم نمائید.

نکات:

 •  قبل از شروع درمان در یک روز و یک ساعت مشخص خود را وزن کنید سپس هر دو هفته یک بار، در همان روز و ساعت خود را وزن نموده و در دفترچه ایی یاداشت نمایید و در هنگام پر کردن فرم مجدد برای دریافت رژیم جدید مشخصات جدید را وارد نمایید.
 • خانم ها در سه روز قبل و سه روز اول دوره ی عادت ماهانه، خود را وزن نکنند زیرا در این 6 روز آب و مایعات در بدن تجمع یافته و اضافه وزن کاذب خواهند داشت .
 •  اشخاصی که در سابقه ی خود بیماری مشخصی را متذکر شده اند در بخش نظریه های پزشکی، توصیه های لازم برای آنها ایمیل خواهد شد.
 • در برنامه ی غذایی ارسال شده، برای رفع گرسنگی از سالاد فصل بدون سس، می توانید استفاده کنید.

البته باید متذکر شد که طی برنامه ی کاهش وزن، سه اختلال وجود دارد .

1. ریزش مو

2. پیوست مزاج

3. اختلال قاعدگی

که تمام این موارد را می توان با برخی از دارو ها از بین برد که ما برای این مشکلات نیز چاره ای اندیشیده ایم شما می توانید مشکلات خود را در قسمت پشتیبانی آنلاین سایت که در آن با پزشک گفتگوی مستقیم دارید مطرح کرده و راهنمایی بگیرید یا با شماره تلفنی که در قسمت تماس با ما گذاشته شده تماس، و یا با مراجعه حضوری به مطب پاسخ خود را دریافت کنید.

توجه :

درمان چاقی= خود باوری و اعتماد به نفس بیشتر

درمان چاقی= درمان دیابت و فشارخون

درمان چاقی= درمان کمردرد و پا درد

درمان چاقی= ....

 

 

 

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.


کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (111)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
 1. یحیی

سلام
اقای دکتر بنده یک هفته ای هست به خارش مقعد دچار شدم.البته 1ماهی هست از هپاتید آرها شدم روی پوست مقعدم واطرافش اثری نیست فقط خیلی خارش داره البته حدود ی هفته پیش با پودر رویر طلایی اطراف مقعدمو تمیز کردم خاستم بدونم مال این پودراست یا چیز...

سلام
اقای دکتر بنده یک هفته ای هست به خارش مقعد دچار شدم.البته 1ماهی هست از هپاتید آرها شدم روی پوست مقعدم واطرافش اثری نیست فقط خیلی خارش داره البته حدود ی هفته پیش با پودر رویر طلایی اطراف مقعدمو تمیز کردم خاستم بدونم مال این پودراست یا چیز دیگه ای میتونه علتش باشه .ممنون.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. hasti

سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم تقریبا یک ساله که مفاصل زانو ،مچ پا،و مفصل رانم درد میکنه وقتی هم که درد میکنن راه رفتن سخت میشه برام بعضی وقتاهم که راه میرم پاشنه پام درد میگیره البته این درد ها مداوم نیستند به نظرتون مشکل چی هست

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    hasti

با سلام
شما باید نزد پزشک بروید تا تست های مخصوص روماتیسم را برایتان درخواست نمایند

  پیوست ها
 
 1. مصطفی

سلام آقای دکتر
همسرم در هفت ماهگی بارداری دچار پراگلامپسی شدند و مجبور به زایمان زودرس شدند و متاسفانه فرزندمون از دنیا رفت.
الان مجدد باردار هستند و تحت نظر پزشک، آیا با تهیه رژیم غذایی خاصی میشه از بروز مجدد این اتفاق ناگوار جلوگیری کرد؟

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    مصطفی

با سلام رژیم غذایی موثر است در محل خود تحت نظر یک متخصص تغذیه باشند

  پیوست ها
 
 1. مریم

من وضعیتم خیلی خرابه با غذا و رژیم نمیشه.قبلا امتحان کردم

  پیوست ها
 
 1. اا

غده زیر بغل در اثر عفونت چه درمانی دارد

  پیوست ها
 
 1. مونامعماری

سلام ببخشید بعداز اینکه ثبت نام کردیم برای دریافت رژیم دوباره به سایت برگردیم یا رژیم به ایمیل فرستاده میشه؟

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    مونامعماری

با سلام رژیم به ایمیل شما ارسال می گردد

  پیوست ها
 
 1. هادی قریشی

سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم من که داروهای زیر رو مصرف می کنم می تونم از رژیم آنلاین شما استفاده کنم؟
من مبتلا به بیماری ocd iهستم و داروهای بوپروپیون ،پرپرانول و کلومیپرامین رو مصرف میکنم

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    هادی قریشی

با سلام
اگر سن بالای 18 سال دارید می توانید استفاده کنید

  پیوست ها
 
 1. محمود

سلام من العان چند وقته که بدنم هی عرق میکنه رفتم دکتر برام ازمایش نوشت جوابمو ک گرفتم انزیمهای کبدم خیلی بالا بودن تقریبا سه برابر.به نظر شما من ازچه رڗیم غذایی استفاده کنم.خیلی استرس دارم

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    محمود

با سلام
این مقاله را بخوانید

  پیوست ها
 
 1. ندا

سلام میشه فقط با دارو لاغر بشم.من همیشه لاغر میکنم با ورزش ولی توی چند روز ورزش نکردن برمیگرده.

  پیوست ها
 
 1. غزل

سلام من یک برنامه رژیم کتوژنیک میخوام چطور میتونم اقدام کنم که طبق اون برنامه پیش برم؟

  پیوست ها
 
 1. نسرین

سلام آقای دکتر من سی و دو سالمه 165قدم و هشتاد کیلو وزنمه برای وزن کم کردن خیلی عجولم می خواستم به رژیم سه ماهه ثبت نام کنم آیا تو این سه ماه من به شصت و نه کیلو می رسم

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    نسرین

همان رژیم غذایی را رعایت کنید فقط در نظر داشته باشید که برخی از مواد غذایی شامل ترکیباتی می باشند که عملکرد تیروئید کاهش می دهند بهتر است افراد مبتلا به کم کاری تیروئید خوردن غذاهایی مانند خانواده کلم مانند (بروکلی، جوانه‌های بروکسل، کلم، گل‌کلم،...

همان رژیم غذایی را رعایت کنید فقط در نظر داشته باشید که برخی از مواد غذایی شامل ترکیباتی می باشند که عملکرد تیروئید کاهش می دهند بهتر است افراد مبتلا به کم کاری تیروئید خوردن غذاهایی مانند خانواده کلم مانند (بروکلی، جوانه‌های بروکسل، کلم، گل‌کلم، کلم‌پیچ، شلغم و بوکچوی)، سویا، سیب زمینی شیرین و ... را در رژیم غذایی محدود کنند.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    نسرین

با سلام با این رژیم غذایی ماهیانه 4 کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت در صورتی که اصلاح الگوی مصرف و ورزش پیاده روی به همراه رژیم غذایی داشته باشید

  پیوست ها
 
 1. فرح پور

با سلام خدمت شما .آقای دکتر بنده یک رژیم سلامتی دریافت کردم ولی فراموش کردم که در فرم قید کنم که کم کاری تیرویید دارم. و یک رژیم با کالری دریافتی 1335 گرفتم که تازه شروع کردم.. میخواستم بپرسم آیا رژیم عادی با رژیم افراد تیروییدی خیلی فرق میکند...

با سلام خدمت شما .آقای دکتر بنده یک رژیم سلامتی دریافت کردم ولی فراموش کردم که در فرم قید کنم که کم کاری تیرویید دارم. و یک رژیم با کالری دریافتی 1335 گرفتم که تازه شروع کردم.. میخواستم بپرسم آیا رژیم عادی با رژیم افراد تیروییدی خیلی فرق میکند ؟باید چه کنم؟؟؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ziba

سلام من برنامه رژیم لاغری میخواستم

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    ziba

با سلام
فرم درخواست را پر نمایید تا برنامه غذایی آماده و به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
 
 1. زهرا

من برای دیابت و کم کاری تیروئید در سه ماهه دوم بارداری رژیم میخواستم که متاسفانه جز گزینه های شما چند گزینه ایی وجود نداره

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    زهرا

برای دیابت و بارداری باید حضوری به مطب پزشک تغذیه مراجعه نماید

  پیوست ها
 
 1. حسین

با سلام خدمت جناب دکتر فتحی
بنده وزنم زیاد هست و میخواهم رژیم بگیرم
امروز کرفس و هویج گرفتم میخوام اب هر دو را مخلوط کنم
فقط ی سوال دارم از خدمت شما

فواید و مضرات مخلوط آب کرفس و آب هویج چطور هست؟

با تشکر

  پیوست ها
 
 1. مهری کیخا

می خاهم کاهش وزن داشته باشم قدم 152ووزنم 67 لطفا راهنماییم کنید

  پیوست ها
 
 1. رقیه

با سلام و خسته نباشید .آقای دکتر برای من امکان پرداخت حق عضویت وجود نداره ممکنه رژیم غذایی مناسبی برای بنده ارسال کنید
من ۳۱ساله هستم و۲ماهه باردارم ۱۴۸قدمه ۸۲ کیلو وزنم خیلی چاق شدم و بارداری سختی دارم
در ناحیه شکم و پهلو ها اضافه وزن دارم ...

با سلام و خسته نباشید .آقای دکتر برای من امکان پرداخت حق عضویت وجود نداره ممکنه رژیم غذایی مناسبی برای بنده ارسال کنید
من ۳۱ساله هستم و۲ماهه باردارم ۱۴۸قدمه ۸۲ کیلو وزنم خیلی چاق شدم و بارداری سختی دارم
در ناحیه شکم و پهلو ها اضافه وزن دارم فعالبت بدنی کمی دارم لطفا راهنماییم کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    رقیه

با سلام
رژیم غذایی آنلاین برای بارداری مناسب نیست شما می توانید از لینک درخواست رژیم غذایی اقدام نمایید

  پیوست ها
 
 1. حسین

سلام خوبی من به سایت مراجعه کردم خیلی عالیه

  پیوست ها
 
 1. یاسمن

ممنونم که یه برنامه لاغری رایگان وجود داره

  پیوست ها
 
 1. محمد کشاني

باسلام وعرض ادب
باستحضار ميرساند ، اينجانب براي دومين بار پيوند کليه شده ام . درحال حاضر تنها مشکل من دفع پروتين ميباشد. خواهشمند است راهنمايي لازم بفرمائيد . بخصوص رژيم غذاي مناسب باتشکر

  پیوست ها
 
 1. دکتر فتحی    محمد کشاني

با سلام
شما باید در شهر خود به یک متخصص تغذیه به صورت حضوری مراجعه نمایید

  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به صورت مهمان ثبت نام or ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است.

Search