ثبت نام در دوره رژیم غذایی

رژیم غذایی اینترنتیوب سایت رژیم سلامتی این امکان را برای هم وطنان ایجاد کرده است که بدون مراجعه حضوری، رژیم غذایی مناسب خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند.

 

رژیم های غذایی که توسط پزشک تهیه می شود شامل رژیم های ( کاهش وزن، افزایش وزن، کلسترول خون بالا، تری گلیسرید بالا، پر فشاری خون، آترواسکلروز، استئوپروز ( پوکی استخوانکم خونی فقر آهن، شیردهی، بارداری، دیابت نوع دو، نقرص، آسم، درد قفسه سینه، دیسفاژی، کودکان 3 - 6 سال، کودکان 3 - 6 سال کم وزن، کودکان 6 - 9 سال، کودکان 6 - 9 سال کم وزن ، کم خونی فقر آهن کودکان 6 - 9 سال، کودکان چاق 6 - 9 سال، زخم معده، سوء هاضمه، التهاب مری، کرون، سلیاک، کولیت اولسروز، کوشینگ، ادیسون، اسهال چرب، اسهال، یبوست، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، رژیم معمولی با پایه تخم مرغ و رژیم پر کالری ) می باشند.

برای درخواست رژیم غذایی می توانید از اینجا اقدام نمایید. قبل از آن پیشنهاد می شود این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

 نکات مهم:

• رژیم ارائه شده منحصرا برای شما، توسط پزشک تهیه شده است و از ارائه ی آن به دیگران خوداری نمایید.

• آدرس ایمیل خود را به صورت کامل و صحیح وارد نموده تا رژیم غذایی فقط برای شما ارسال گردد.

• شماره تلفن و همراه خود را صحیح وارد نمایید.

• این دستورات رژیمی برای یک ماه می باشد و برای ماه بعد دوباره فرم مشخصات را پس از اندازه گیری وزن و مشخصات جدید پر نمایید. اگر برای ماه های بعدی فرم را پر می نمایید کد پرونده که از طرف ما برای شما ارسال شده است را در قسمت کد پرونده در فرم درخواست رژیم غذایی وارد نمایید..

• دستورات دارویی و ورزشهایی را که در طول ماه برای شما ارسال می شود، به دقت انجام دهید.

• در صورت بروز هر گونه اشکال با ما تماس بگیرید. تلفن تماس 03136515587 ساعات کاری هر روز به جز جمعه ها 16-21

• سوالات خود را می توانید را در انجمن سلامتی، تماس با پزشک یا از طریق گفتگوی آنلاین در سایت مطرح نمایید.

هزینه ثبت نام در دوره 1 ماهه رژیم غذایی

هزینه ی رژیم برای دوره ی یک ماهه 35 هزار تومان می باشد. و پس از پایان ماه می بایستی مجدداً خود را وزن کرده و فرم را مجدداً با وزن جدید پر نموده و ارسال نمایید

هزینه ثبت نام در دوره 3 ماهه رژیم غذایی

هزینه رژیم برای دوره 3 ماه با تخفیف 20 درصد، 84 هزار تومان می باشد. کاربرانی که رژیم غذایی 3 ماهه درخواست می نمایند لازم است در پایان هر ماه طبق راهنمای ارسالی مشخصات خود را ارسال نمایند و رژیم غذایی ویژه ی دو ماه بعد را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایند.

توجه: تا زمانی که برنامه غذایی بدست شما نرسد شما حق انصراف دارید و مبلغ پرداختی قابل عودت می باشد. پس از ارسال اولین رژیم غذایی مبلغ پرداختی قابل برگست نیست و شما در دوره برنامه غذایی سه ماهه قرار گرفته اید و باید برای دریافت رژیم غذایی ماه بعد مشخصات چدید خود را در فرم ارسالی که همراه با رژیم ماه قبل یرای شما ارسال شده است وارد نموده و ارسال نمایید تا رژیم غذایی ماه بعد شما توسط پزشک آماده و ارسال شود.

نحوه ی پرداخت هزینه

هزینه ی رژیم غذایی به صورت پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت صورت گرفته است که امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

برای اتصال به فرم درخواست رژیم غذایی کلیک نمایید.

متقاضیان درخواست رژیم غذایی در خارج از کشور اینجا را کلیک کنید.

رژیم غذایی اینترنتی

از آنجایی که رژیم های غذایی توسط بستر اینترنت و غیر حضوری ( ایمیل، تلگرام و پشتیبانی آنلاین ) می باشد هزینه ها کاهش می یابد. هزینه ی دوره های درمانی حضوری معمولاً بسیار بالاتر از روش اینترنتی می باشد. که اگر هزینه رفت و آمد و وقت تلف شده را در نظر بگیریم بسیار بیشتر می شود ولی در روش اینترنتی با کاهش زمان صرف شده، هزینه ها کاهش می یابد. این در حالی است که در این روش این امکان فراهم شده که سوالات و مشکلات خود را به راحتی با پزشک مطرح نمایید. رفت و آمد ها به مطب پزشک و متخصصین تغذیه به نوعی هزینه برای مراجعان محصوب می شود. ولی در این روش کافیست به سایت ما مراجعه کرده و سوال خود را مطرح نمایید.

رژیم ما

دوره های درمانی به صورت 1 ماهه ارائه می شود که به ایمیل شما ارسال می گردد و در طول ماه نیز دستورات ورزشی و دارویی برای شما ارسال می گردد.  اگر ایمیل ندارید می توانید رژیم خود را در تلگرام دریافت نمایید ولی توصیه ما ارسال رژیم غذایی به ایمیل شما است زیرا ما می توانیم فایل های بیشتری را برای شما ارسال نماییم  همچنین شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در طول دوره درمان با ما در میان بگذارید. پشتیبانی به صورت ارتباط آنلاین در سایت، ارسال سوال به پزشک، مطرح کردن سوالات عمومی در انجمن، تماس تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری ... میسر می باشد.

برای کاهش وزن سه روش درمانی وجود دارد:

1. رژیم غذایی

2. ورزش

3. مصرف دارو

مصرف دارو، انجام ورزش و رژیم غذایی هیچ کدام به تنهایی امکان پذیر نیست بلکه تلفیقی از سه روش میتواند در درمان چاقی معجزه کند. لذا ما ترکیبی از روش های فوق را به کار خواهیم بست تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد. بر خلاف بسیاری از روش ها که معتقد به کاهش وزن سریع و زود گذر می باشند، ما لاغری سریعی که باعث آسیب های کلیوی، گوارشی و سردرد های عصبی و بدشکلی پوست و حتی آسیب های جبران ناپذیر روحی و جسمی شود را قبول نداریم. بد نیست بدانید بر اساس اطلاعاتی که برای ما ارسال می کنید. طبق فرمول های علمی مقدار کالری روزانه و شاخص توده ی بدنی شما را محاسبه کرده و وزن قابل قبول و ایده ال را برایتان محاسبه و گزارش می نماییم. در این رژیم عادت های غذایی، آلرژی غذایی، غذاهای مورد علاقه... در نظر گرفته می شود. با برنامه های غذایی، دارویی، تغییر فعالیت روزانه و توصیه های ورزشی روزانه که فقط مخصوص شماست در یک دوره ی یک ماه کاهش 5 درصد از اضافه وزن را برای شما پیش بینی کرده ایم. افرادی که اضافه وزن زیاد دارند بسته به مقدار وزن اضافی باید دوره ها را تمدید کنند که البته از یک دوره ی شش ماهه فراتر نخواهد رفت.

پس از آن وزن شما به حد نرمال خواهد رسید به شرطی که با برنامه ما همکاری کامل داشته و برنامه های غذایی روزانه خود را طبق برنامه ی ما تنظیم نمائید.

نکات:

 •  قبل از شروع درمان در یک روز و یک ساعت مشخص خود را وزن کنید سپس هر دو هفته یک بار، در همان روز و ساعت خود را وزن نموده و در دفترچه ایی یاداشت نمایید و در هنگام پر کردن فرم مجدد برای دریافت رژیم جدید مشخصات جدید را وارد نمایید.
 • خانم ها در سه روز قبل و سه روز اول دوره ی عادت ماهانه، خود را وزن نکنند زیرا در این 6 روز آب و مایعات در بدن تجمع یافته و اضافه وزن کاذب خواهند داشت .
 •  اشخاصی که در سابقه ی خود بیماری مشخصی را متذکر شده اند در بخش نظریه های پزشکی، توصیه های لازم برای آنها ایمیل خواهد شد.
 • در برنامه ی غذایی ارسال شده، برای رفع گرسنگی از سالاد فصل بدون سس، می توانید استفاده کنید.

البته باید متذکر شد که طی برنامه ی کاهش وزن، سه اختلال وجود دارد .

1. ریزش مو

2. پیوست مزاج

3. اختلال قاعدگی

که تمام این موارد را می توان با برخی از دارو ها از بین برد که ما برای این مشکلات نیز چاره ای اندیشیده ایم شما می توانید مشکلات خود را در قسمت پشتیبانی آنلاین سایت که در آن با پزشک گفتگوی مستقیم دارید مطرح کرده و راهنمایی بگیرید یا با شماره تلفنی که در قسمت تماس با ما گذاشته شده تماس، و یا با مراجعه حضوری به مطب پاسخ خود را دریافت کنید.

توجه :

درمان چاقی= خود باوری و اعتماد به نفس بیشتر

درمان چاقی= درمان دیابت و فشارخون

درمان چاقی= درمان کمردرد و پا درد

درمان چاقی= ....

 

 

 

  تبليغات

دکتر فتحی
نويسنده: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود.سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید.

برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.

جهت درخواست رژیم غذایی کلیک کنید.


نظر خود را اضافه کنید.

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (مریم)

  من وضعیتم خیلی خرابه با غذا و رژیم نمیشه.قبلا امتحان کردم

 • مهمان (اا)

  غده زیر بغل در اثر عفونت چه درمانی دارد

 • مهمان (مونامعماری)

  سلام ببخشید بعداز اینکه ثبت نام کردیم برای دریافت رژیم دوباره به سایت برگردیم یا رژیم به ایمیل فرستاده میشه؟

 • با سلام رژیم به ایمیل شما ارسال می گردد

 • مهمان (هادی قریشی)

  سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم من که داروهای زیر رو مصرف می کنم می تونم از رژیم آنلاین شما استفاده کنم؟
  من مبتلا به بیماری ocd iهستم و داروهای بوپروپیون ،پرپرانول و کلومیپرامین رو مصرف میکنم

 • با سلام
  اگر سن بالای 18 سال دارید می توانید استفاده کنید

 • مهمان (محمود)

  سلام من العان چند وقته که بدنم هی عرق میکنه رفتم دکتر برام ازمایش نوشت جوابمو ک گرفتم انزیمهای کبدم خیلی بالا بودن تقریبا سه برابر.به نظر شما من ازچه رڗیم غذایی استفاده کنم.خیلی استرس دارم

 • با سلام
  این مقاله را بخوانید

 • مهمان (ندا)

  سلام میشه فقط با دارو لاغر بشم.من همیشه لاغر میکنم با ورزش ولی توی چند روز ورزش نکردن برمیگرده.

 • مهمان (غزل)

  سلام من یک برنامه رژیم کتوژنیک میخوام چطور میتونم اقدام کنم که طبق اون برنامه پیش برم؟

بارگذاری بیشتر ...

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com