دریافت رژیم غذایی

ثبت نام در دوره رژیم غذایی

رژیم غذایی اینترنتیوب سایت رژیم سلامتی این امکان را برای هم وطنان ایجاد کرده است که بدون مراجعه حضوری، رژیم غذایی مناسب خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی دریافت کنند.

 

رژیم های غذایی اینترنتی که توسط پزشک تهیه می شود شامل رژیم های ( کاهش وزن، افزایش وزن، کلسترول خون بالا، تری گلیسرید بالا، پر فشاری خون، آترواسکلروز، استئوپروز ( پوکی استخوانکم خونی فقر آهن، شیردهی، بارداری، دیابت نوع دو، نقرص، آسم، درد قفسه سینه، دیسفاژی، کودکان 3 - 6 سال، کودکان 3 - 6 سال کم وزن، کودکان 6 - 9 سال، کودکان 6 - 9 سال کم وزن، کم خونی فقر آهن کودکان 6 - 9 سال، کودکان چاق 6 - 9 سال، زخم معده، سوء هاضمه، التهاب مری، کرون، سلیاک، کولیت اولسروز، کوشینگ، ادیسون، اسهال چرب، اسهال، یبوست، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، رژیم معمولی با پایه تخم مرغ و رژیم پر کالری ) می باشند.

برای درخواست رژیم غذایی می توانید از اینجا اقدام نمایید. قبل از آن پیشنهاد می شود این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

 نکات مهم:

• رژیم ارائه شده منحصرا برای شما، توسط پزشک تهیه شده است و از ارائه ی آن به دیگران خوداری نمایید.

• آدرس ایمیل خود را به صورت کامل و صحیح وارد نموده تا رژیم غذایی فقط برای شما ارسال گردد.

• شماره تلفن و همراه خود را صحیح وارد نمایید.

• این دستورات رژیمی برای یک ماه می باشد و برای ماه بعد دوباره فرم مشخصات را پس از اندازه گیری وزن و مشخصات جدید پر نمایید. اگر برای ماه های بعدی فرم را پر می نمایید کد پرونده که از طرف ما برای شما ارسال شده است را در قسمت کد پرونده در فرم درخواست رژیم غذایی وارد نمایید.

• دستورات دارویی و ورزشهایی را که در طول ماه برای شما ارسال می شود، به دقت انجام دهید.

• در صورت بروز هر گونه اشکال با تلفن تماس 03136515587 در ساعات کاری (16 - 20)، هر روز به جز ایام تعطیل 

یا با شماره همراه 09353097929 همه روزه در ساعات 10 صبح الی 9 شب تماس حاصل فرمایید.

• سوالات خود را می توانید را در انجمن سلامتی، تماس با پزشک یا از طریق گفتگوی آنلاین در سایت مطرح نمایید.

هزینه ثبت نام در دوره 1 ماهه رژیم غذایی

هزینه ی رژیم برای دوره ی یک ماهه 100 هزار تومان می باشد. و پس از پایان ماه می بایستی مجدداً خود را وزن کرده و فرم را مجدداً با وزن جدید پر نموده و ارسال نمایید

هزینه ثبت نام در دوره 3 ماهه رژیم غذایی

هزینه رژیم برای دوره 3 ماه با تخفیف 15 درصد، 255 هزار تومان می باشد. کاربرانی که رژیم غذایی 3 ماهه درخواست می نمایند لازم است در پایان هر ماه طبق راهنمای ارسالی مشخصات خود را ارسال نمایند و رژیم غذایی ویژه ی دو ماه بعد را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایند.

توجه: تا زمانی که برنامه غذایی بدست شما نرسد شما حق انصراف دارید و مبلغ پرداختی قابل عودت می باشد. پس از ارسال اولین رژیم غذایی مبلغ پرداختی قابل برگست نیست و شما در دوره برنامه غذایی سه ماهه قرار گرفته اید و باید برای دریافت رژیم غذایی ماه بعد مشخصات چدید خود را در فرم ارسالی که همراه با رژیم ماه قبل یرای شما ارسال شده است وارد نموده و ارسال نمایید تا رژیم غذایی ماه بعد شما توسط پزشک آماده و ارسال شود.

نحوه ی پرداخت هزینه

هزینه ی رژیم غذایی به صورت پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت صورت گرفته است که امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

برای اتصال به فرم درخواست رژیم غذایی کلیک نمایید.

متقاضیان درخواست رژیم غذایی در خارج از کشور اینجا را کلیک کنید.

رژیم غذایی اینترنتی

از آنجایی که رژیم های غذایی توسط بستر اینترنت و غیر حضوری ( ایمیل و پشتیبانی آنلاین ) می باشد هزینه ها کاهش می یابد. هزینه ی دوره های درمانی حضوری معمولاً بسیار بالاتر از روش اینترنتی می باشد. که اگر هزینه رفت و آمد و وقت تلف شده را در نظر بگیریم بسیار بیشتر می شود ولی در روش اینترنتی با کاهش زمان صرف شده، هزینه ها کاهش می یابد. این در حالی است که در این روش این امکان فراهم شده که سوالات و مشکلات خود را به راحتی با پزشک مطرح نمایید. رفت و آمد ها به مطب پزشک و متخصصین تغذیه به نوعی هزینه برای مراجعان محسوب می شود. ولی در این روش کافیست به سایت ما مراجعه کرده و سوال خود را مطرح نمایید.

رژیم ما

دوره های درمانی به صورت 1 ماهه ارائه می شود که به ایمیل شما ارسال می گردد و در طول ماه نیز دستورات ورزشی و دارویی برای شما ارسال می گردد.  اگر ایمیل ندارید می توانید رژیم خود را در تلگرام دریافت نمایید ولی توصیه ما ارسال رژیم غذایی به ایمیل شما است زیرا ما می توانیم فایل های بیشتری را برای شما ارسال نماییم  همچنین شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در طول دوره درمان با ما در میان بگذارید. پشتیبانی به صورت ارتباط آنلاین در سایت، ارسال سوال به پزشک، مطرح کردن سوالات عمومی در انجمن، تماس تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری ... میسر می باشد.

برای کاهش وزن سه روش درمانی وجود دارد:

1. رژیم غذایی

2. ورزش

3. مصرف دارو

مصرف دارو، انجام ورزش و رژیم غذایی هیچ کدام به تنهایی امکان پذیر نیست بلکه تلفیقی از سه روش میتواند در درمان چاقی معجزه کند. لذا ما ترکیبی از روش های فوق را به کار خواهیم بست تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد. بر خلاف بسیاری از روش ها که معتقد به کاهش وزن سریع و زود گذر می باشند، ما لاغری سریعی که باعث آسیب های کلیوی، گوارشی و سردرد های عصبی و بدشکلی پوست و حتی آسیب های جبران ناپذیر روحی و جسمی شود را قبول نداریم. بد نیست بدانید بر اساس اطلاعاتی که برای ما ارسال می کنید. طبق فرمول های علمی مقدار کالری روزانه و شاخص توده ی بدنی شما را محاسبه کرده و وزن قابل قبول و ایده ال را برایتان محاسبه و گزارش می نماییم. در این رژیم عادت های غذایی، آلرژی غذایی، غذاهای مورد علاقه... در نظر گرفته می شود. با برنامه های غذایی، دارویی، تغییر فعالیت روزانه و توصیه های ورزشی روزانه که فقط مخصوص شماست در یک دوره ی یک ماه کاهش 5 درصد از اضافه وزن را برای شما پیش بینی کرده ایم. افرادی که اضافه وزن زیاد دارند بسته به مقدار وزن اضافی باید دوره ها را تمدید کنند که البته از یک دوره ی شش ماهه فراتر نخواهد رفت.

پس از آن وزن شما به حد نرمال خواهد رسید به شرطی که با برنامه ما همکاری کامل داشته و برنامه های غذایی روزانه خود را طبق برنامه ی ما تنظیم نمائید.

نکات:

 •  قبل از شروع درمان در یک روز و یک ساعت مشخص خود را وزن کنید سپس هر دو هفته یک بار، در همان روز و ساعت خود را وزن نموده و در دفترچه ایی یاداشت نمایید و در هنگام پر کردن فرم مجدد برای دریافت رژیم جدید مشخصات جدید را وارد نمایید.
 • خانم ها در سه روز قبل و سه روز اول دوره ی عادت ماهانه، خود را وزن نکنند زیرا در این 6 روز آب و مایعات در بدن تجمع یافته و اضافه وزن کاذب خواهند داشت .
 •  اشخاصی که در سابقه ی خود بیماری مشخصی را متذکر شده اند در بخش نظریه های پزشکی، توصیه های لازم برای آنها ایمیل خواهد شد.
 • در برنامه ی غذایی ارسال شده، برای رفع گرسنگی از سالاد فصل بدون سس، می توانید استفاده کنید.

با رژیم هایی که ما برای شما ارسال می کنیم مشکلی پیدا نخواهید کرد و در صورت رعایت کامل رژیم مقدار کاهش وزن در نظر گرفته شده را پیدا خواهید کرد ولی باید متذکر شویم که طی برنامه ی کاهش وزن، سه اختلال زیر ممکن است برای فرد رژیم گیرنده پیدا شود .

1. ریزش مو

2. پیوست مزاج

3. اختلال قاعدگی

که تمام این موارد را می توان با برخی از توصیه ها و دارو ها از بین برد که ما برای این مشکلات نیز چاره ای اندیشیده ایم شما می توانید مشکلات خود را در قسمت پشتیبانی آنلاین سایت که در آن با پزشک گفتگوی مستقیم دارید مطرح کرده و راهنمایی بگیرید یا با شماره تلفنی که در قسمت تماس با ما گذاشته شده تماس، و یا با مراجعه حضوری به مطب پاسخ خود را دریافت کنید.

توجه :

درمان چاقی= خود باوری و اعتماد به نفس بیشتر

درمان چاقی= درمان دیابت و فشارخون

درمان چاقی= درمان کمردرد و پا درد

درمان چاقی= ....

 

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (118)

رتبه 5 از 5 بر مبنای 3 رای

 1. پاک نژاد

سلام وقتتون بخیر. لطفا رژیم بنده را ارسال کنید جیمیل وارد نکرده بودم

ns. [email protected]

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    پاک نژاد
 1. 5 / 5

سلام
شما نام و فامیل خود را وارد نکرده اید و اطلاعات شما مشخص نیست لطفا وزن، قد، سال تولد و شماره مبایل خود را بفرستید تا بررسی شود

  پیوست ها
 

 1. مراجع کننده

سلام دکتر
برنامه غذایی هنوز واسم ایمیل نشده

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مراجع کننده
 1. 5 / 5

سلام رژیم غذایی شما به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. محمدسالخورده

سلام آقای دکتر
برنامه رژیم به ایمیل من ارسال نشده؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محمدسالخورده
 1. 5 / 5

سلام ایمیل خود را اشتباه نوشتید ایمیل شما اصلاح و رژیم غذایی ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. سارا

نمیشه بدون هزینه باشد

  پیوست ها
 

 1. یحیی

سلام
اقای دکتر بنده یک هفته ای هست به خارش مقعد دچار شدم.البته 1ماهی هست از هپاتید آرها شدم روی پوست مقعدم واطرافش اثری نیست فقط خیلی خارش داره البته حدود ی هفته پیش با پودر رویر طلایی اطراف مقعدمو تمیز کردم خاستم بدونم مال این پودراست یا چیز...

سلام
اقای دکتر بنده یک هفته ای هست به خارش مقعد دچار شدم.البته 1ماهی هست از هپاتید آرها شدم روی پوست مقعدم واطرافش اثری نیست فقط خیلی خارش داره البته حدود ی هفته پیش با پودر رویر طلایی اطراف مقعدمو تمیز کردم خاستم بدونم مال این پودراست یا چیز دیگه ای میتونه علتش باشه .ممنون.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. hasti

سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم تقریبا یک ساله که مفاصل زانو ،مچ پا،و مفصل رانم درد میکنه وقتی هم که درد میکنن راه رفتن سخت میشه برام بعضی وقتاهم که راه میرم پاشنه پام درد میگیره البته این درد ها مداوم نیستند به نظرتون مشکل چی هست

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    hasti

با سلام
شما باید نزد پزشک بروید تا تست های مخصوص روماتیسم را برایتان درخواست نمایند

  پیوست ها
 

 1. مصطفی

سلام آقای دکتر
همسرم در هفت ماهگی بارداری دچار پراگلامپسی شدند و مجبور به زایمان زودرس شدند و متاسفانه فرزندمون از دنیا رفت.
الان مجدد باردار هستند و تحت نظر پزشک، آیا با تهیه رژیم غذایی خاصی میشه از بروز مجدد این اتفاق ناگوار جلوگیری کرد؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مصطفی

با سلام رژیم غذایی موثر است در محل خود تحت نظر یک متخصص تغذیه باشند

  پیوست ها
 

 1. مریم

من وضعیتم خیلی خرابه با غذا و رژیم نمیشه.قبلا امتحان کردم

  پیوست ها
 

 1. اا

غده زیر بغل در اثر عفونت چه درمانی دارد

  پیوست ها
 

 1. مونامعماری

سلام ببخشید بعداز اینکه ثبت نام کردیم برای دریافت رژیم دوباره به سایت برگردیم یا رژیم به ایمیل فرستاده میشه؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مونامعماری

با سلام رژیم به ایمیل شما ارسال می گردد

  پیوست ها
 

 1. هادی قریشی

سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم من که داروهای زیر رو مصرف می کنم می تونم از رژیم آنلاین شما استفاده کنم؟
من مبتلا به بیماری ocd iهستم و داروهای بوپروپیون ،پرپرانول و کلومیپرامین رو مصرف میکنم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    هادی قریشی

با سلام
اگر سن بالای 18 سال دارید می توانید استفاده کنید

  پیوست ها
 

 1. محمود

سلام من العان چند وقته که بدنم هی عرق میکنه رفتم دکتر برام ازمایش نوشت جوابمو ک گرفتم انزیمهای کبدم خیلی بالا بودن تقریبا سه برابر.به نظر شما من ازچه رڗیم غذایی استفاده کنم.خیلی استرس دارم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محمود

با سلام
این مقاله را بخوانید

  پیوست ها
 

 1. ندا

سلام میشه فقط با دارو لاغر بشم.من همیشه لاغر میکنم با ورزش ولی توی چند روز ورزش نکردن برمیگرده.

  پیوست ها
 

 1. غزل

سلام من یک برنامه رژیم کتوژنیک میخوام چطور میتونم اقدام کنم که طبق اون برنامه پیش برم؟

  پیوست ها
 

 1. نسرین

سلام آقای دکتر من سی و دو سالمه 165قدم و هشتاد کیلو وزنمه برای وزن کم کردن خیلی عجولم می خواستم به رژیم سه ماهه ثبت نام کنم آیا تو این سه ماه من به شصت و نه کیلو می رسم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    نسرین

همان رژیم غذایی را رعایت کنید فقط در نظر داشته باشید که برخی از مواد غذایی شامل ترکیباتی می باشند که عملکرد تیروئید کاهش می دهند بهتر است افراد مبتلا به کم کاری تیروئید خوردن غذاهایی مانند خانواده کلم مانند (بروکلی، جوانه‌های بروکسل، کلم، گل‌کلم،...

همان رژیم غذایی را رعایت کنید فقط در نظر داشته باشید که برخی از مواد غذایی شامل ترکیباتی می باشند که عملکرد تیروئید کاهش می دهند بهتر است افراد مبتلا به کم کاری تیروئید خوردن غذاهایی مانند خانواده کلم مانند (بروکلی، جوانه‌های بروکسل، کلم، گل‌کلم، کلم‌پیچ، شلغم و بوکچوی)، سویا، سیب زمینی شیرین و ... را در رژیم غذایی محدود کنند.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    نسرین

با سلام با این رژیم غذایی ماهیانه 4 کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت در صورتی که اصلاح الگوی مصرف و ورزش پیاده روی به همراه رژیم غذایی داشته باشید

  پیوست ها
 

 1. فرح پور

با سلام خدمت شما .آقای دکتر بنده یک رژیم سلامتی دریافت کردم ولی فراموش کردم که در فرم قید کنم که کم کاری تیرویید دارم. و یک رژیم با کالری دریافتی 1335 گرفتم که تازه شروع کردم.. میخواستم بپرسم آیا رژیم عادی با رژیم افراد تیروییدی خیلی فرق میکند...

با سلام خدمت شما .آقای دکتر بنده یک رژیم سلامتی دریافت کردم ولی فراموش کردم که در فرم قید کنم که کم کاری تیرویید دارم. و یک رژیم با کالری دریافتی 1335 گرفتم که تازه شروع کردم.. میخواستم بپرسم آیا رژیم عادی با رژیم افراد تیروییدی خیلی فرق میکند ؟باید چه کنم؟؟؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. ziba

سلام من برنامه رژیم لاغری میخواستم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ziba

با سلام
فرم درخواست را پر نمایید تا برنامه غذایی آماده و به ایمیلتان ارسال شود

  پیوست ها
 

 1. زهرا

من برای دیابت و کم کاری تیروئید در سه ماهه دوم بارداری رژیم میخواستم که متاسفانه جز گزینه های شما چند گزینه ایی وجود نداره

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    زهرا

برای دیابت و بارداری باید حضوری به مطب پزشک تغذیه مراجعه نماید

  پیوست ها
 

 1. حسین

با سلام خدمت جناب دکتر فتحی
بنده وزنم زیاد هست و میخواهم رژیم بگیرم
امروز کرفس و هویج گرفتم میخوام اب هر دو را مخلوط کنم
فقط ی سوال دارم از خدمت شما

فواید و مضرات مخلوط آب کرفس و آب هویج چطور هست؟

با تشکر

  پیوست ها
 

 1. مهری کیخا

می خاهم کاهش وزن داشته باشم قدم 152ووزنم 67 لطفا راهنماییم کنید

  پیوست ها
 

 1. رقیه

با سلام و خسته نباشید .آقای دکتر برای من امکان پرداخت حق عضویت وجود نداره ممکنه رژیم غذایی مناسبی برای بنده ارسال کنید
من ۳۱ساله هستم و۲ماهه باردارم ۱۴۸قدمه ۸۲ کیلو وزنم خیلی چاق شدم و بارداری سختی دارم
در ناحیه شکم و پهلو ها اضافه وزن دارم ...

با سلام و خسته نباشید .آقای دکتر برای من امکان پرداخت حق عضویت وجود نداره ممکنه رژیم غذایی مناسبی برای بنده ارسال کنید
من ۳۱ساله هستم و۲ماهه باردارم ۱۴۸قدمه ۸۲ کیلو وزنم خیلی چاق شدم و بارداری سختی دارم
در ناحیه شکم و پهلو ها اضافه وزن دارم فعالبت بدنی کمی دارم لطفا راهنماییم کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    رقیه

با سلام
رژیم غذایی آنلاین برای بارداری مناسب نیست شما می توانید از لینک درخواست رژیم غذایی اقدام نمایید

  پیوست ها
 

 1. حسین

سلام خوبی من به سایت مراجعه کردم خیلی عالیه

  پیوست ها
 

 1. یاسمن

ممنونم که یه برنامه لاغری رایگان وجود داره

  پیوست ها
 

 1. محمد کشاني

باسلام وعرض ادب
باستحضار ميرساند ، اينجانب براي دومين بار پيوند کليه شده ام . درحال حاضر تنها مشکل من دفع پروتين ميباشد. خواهشمند است راهنمايي لازم بفرمائيد . بخصوص رژيم غذاي مناسب باتشکر

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    محمد کشاني

با سلام
شما باید در شهر خود به یک متخصص تغذیه به صورت حضوری مراجعه نمایید

  پیوست ها
 

 1. نگین

سلام ببخشید قبل ثبت نام در رژیم میخواستم ببینم ماهیانه چند کیلو میتونم کم کنم ایا میتونم ماهی 5 کیلو در دو ماه اول کم کنم ؟؟؟؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    نگین

با سلام
بیش از 4 کیلوگرم در ماه مجاز نیست

  پیوست ها
 

 1. هدیه

سلام اقای دکتر من توانایی پرداخت حق عضویت ندارم میشه یه رژیم غذایی واسم ارسال کپید من ۲۰سالمه وزنم۹۰قد۱۷۰میهچخام تو ۳۰روز15کیلو کم کنم .ممنونم

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    هدیه

با سلام
چنین رژیمی با این مقدار کاهش وزن امکان پذیر نیست

  پیوست ها
 

 1. مهدی زمانی

سلام دکتر جان
عرض ادب
خدا بهتون خیر دنیا وآخرت را بدهد
کاش منم میتونستم مثل جنابعالی واسه خلایق خادم باشم
خدمت به خلق سعادت میخواد
مهدی زمانی از فارس
خدا را شکر که هنوز در دنیای مادی ما آدم خیر خواه پیدا میشه

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 8 سال قبل توسط دکتر فتحی ویرایش شد دکتر فتحی

 1. علی

من ی سوال دارم من حدود 35 کیلو لاغر کردم ولی هنوز پهلو دارم دیگه خسته شدم کم اوردم قدم 190 وزنم شده 70 اصلا شکم رون بازم ندارم فقط پهلو دیگه خسته شدم روشی هست من بدون جراحی ببرم یا نور لیزر

  پیوست ها
 

 1. سحر

با سلام خدمت اقای دکتر میخواستم رژیم غذایی درمورد گاستریت و زخم اثنی اعشر بدونم لطفآ راهنماییم کنید باتشکر.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سحر

با سلام
مقاله ای تحت همین نام در سایت وجود دارد مطالعه نمایید

  پیوست ها
 

 1. فاطمه

با سلام واحترام خدمت دکتر فتحی

  پیوست ها
 

 1. خلیل پور

  پیوست ها
 

 1. زهرا حسيني

ممنون ازتون اميدوارم چند كيلويي كه اضافه دارم را با رژيم شما بتونم كم كنم

  پیوست ها
 

 1. یامین

سلام
جهت دریافت رژیم غذایی رایگان پیغام گذاشتم
ممنون

  پیوست ها
 

 1. مریم

با سلام و خسته نباشید. من از امروز میخوام شروع کنم یک دوره ی طولانی داشتم درس میخوندم وزنم خیلی زیاد شده حالا که ماه رمضون رژیمم باید چطور باشه؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مریم

با سلام
در فرم درخواست دکر نمایید رژیم لاغری برای ماه رمضان می خواهم

  پیوست ها
 

 1. پروانه

سلام، آقای دکتر من به تازگی ذات ریه گرفتم ویک هفته در بیمارستان بستری بودم الان کمی بهترم ولی هنوز سرفه و خس خس سینه دارم چه باید بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    پروانه

با سلام
در صورت قطع تب به درمان ادامه دهید سرفه و خس خس سینه نیز بهبود می یابد اگر حال عمومی بدن شما بدتر شد به پزشک مراجعه نمایید از بخور آب نیز استفاده و مایعات گرم بیشتری مصرف نمایید.

  پیوست ها
 

 1. masoud

سلام اقای دکتر برای من هم امکان پرداخت هزینه وجود نداره لطفا برای من هم بفرستید
قد:177وزن:90جنسیت:مرد. دور مچ:17سن:19

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    masoud

با سلام
رزیم غذایی شما با کد پیگیری UEKLD5RP4B به ایمیلتان ارسال شد.

  پیوست ها
 

 1. سیما

با سلام من فرم رژیم سلامت را پر کردم و مبلغی را پرداختم.اما با وجود مشکلی که رژیم غذایی در طول مدت 60 روز برای کم کردن 10 کیلوگرم استاندارد نیست رژیم غذایی ای ارسال نشده لطفا پیگیری کنید و رژیم غذایی مناسب را به ایمیل من ارسال بفرمایید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سیما

با سلام
رژیم غذایی شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. سعیده

سلام اقای دکتر راستش برای من امکان پرداخت هزینه رژیم وجود ندارد لطفا برای من هم بفرستید
قد 159
وزن68
سن30

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    سعیده

با سلام
با لاین وارد سایت شوید و رژیم غذایی دریافت نمایید

  پیوست ها
 

 1. ناهید

باسلام جناب دکتر من یک فرزند 5 ماهه دارم میخواستم بدونم با شرایط شیر دهی میتونم از شما برنامه رژیم بگیرم؟؟ با سپاس

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ناهید

با سلام
فرم در خواست رژیم غذایی در سایت را پر نمایید و ذکر نمایید که در شیردهی هستید

  پیوست ها
 

 1. میریام

سلام . من 2 ماه پیش لایت های مسی داخل موهام در آوردم ، حالا میخوام موهام را نسکافه ای کنم . به نظر شما روی موهای من جواب میده ؟ زمینه موهام مشکی با تارهای نازک و پوستم گندمی !؟
از چه رنگ و ترکیبی برای نسکافه ای براق استفاده کنم ؟ متشکرم .

  پیوست ها
 

 1. shiva

با سلام و تشکر اگر امکان دارد برای من رژیم غذایی بر طبق ساعت ارسال کنید که چربی خون و قند خونم پایینتر بیاید سن من 47 سال قدم 155 و وزنم 57 است و بسیار ریزه خواری میکنم لطفا من را راهنمایی کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    shiva

با سلام
برای دریافت رژیم غذایی لازم است فرم درخواست را پر نمایید

  پیوست ها
 

 1. ایناز

با سلام و تشکر از سایت خوبتان حقیقتا من توانایی پرداخت هزینه را ندارم و فقظ میتوانم دعاگویتان باشد اگه امکان داره برای من به ایمیلم بفرستید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    ایناز

با سلام
برای ارسال رژیم غذایی نیاز به مشخصات شما داریم در صورت ارسال اقدام می شود

  پیوست ها
 

 1. farnaz

با سلام خدمت اقای دکتر من توانایی پرداخت هزینه را ندارم ایا ممکن است از برنامه غذایی شما استفاده کنم قد 165 وزن 101 سن 25

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    farnaz

با سلام
رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. لیندا تهرانی

با سلام و احترام
من توانایی پرداخت هزینه را ندارم و بسیار به رژیم نیاز دارم لطفا خواهشمندم در صورت امکان آن را به ایمیلم ارسال کنید
جنس زن سن 33 سال وزن 63 کیلو قد 159 سانتی متر دورمچ 15 سانتی متر میزان فعالیت متوسط 3 روز در...

با سلام و احترام
من توانایی پرداخت هزینه را ندارم و بسیار به رژیم نیاز دارم لطفا خواهشمندم در صورت امکان آن را به ایمیلم ارسال کنید
جنس زن سن 33 سال وزن 63 کیلو قد 159 سانتی متر دورمچ 15 سانتی متر میزان فعالیت متوسط 3 روز در هفته
با تشکر فراوان

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    لیندا تهرانی

با سلام
رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. نازی

سلام.خسته نباشید.من هزینه رو پرداخت کردم اما اطلاعات رواشتباها ب جای ۴ماه ۴روز وارد کردم .پس برنامه اشتباه شده.در ضمن برنامه ای هم نیومده برام.لطفا راهنمایی کنید

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    نازی

با سلام
رژیم غذایی شما اصلاح و به ایمیلتان ارسال شد

  پیوست ها
 

 1. مریم

با سلام و خسته نباشید جناب آقای دکتر فتحی با توجه به ترشح بیش از اندازه اسید و سوزش مداوم معده بعد از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی هاو اختلالات قاعدگی با داشتن 6 کیلو اضافه وزن و 44 سال سن آیا بنده میتوانم از رژیم غذایی شما استفاده کنم یا خیر.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مریم

با سلام
فرم در خواست را پر نمایید و مشکلات خود را نیز بیان نمایید تا در رژیم غذایی شما لحاظ شود

  پیوست ها
 

 1. لیلا

سلام آقاي دكتر. من حدود يك هفته است كه از رژيم غذايي شما استفاده ميكنم و تا بحال راضي هستم . ميخواستم بدانم براي مادرم كه ديابت نوع 2 هستند و اخيرا به واسطه تزريق انسولين به ميزان 24 واحد صبح و 24 واحد شب ، دچار افزايش شديد وزن شده اند هم راهي...

سلام آقاي دكتر. من حدود يك هفته است كه از رژيم غذايي شما استفاده ميكنم و تا بحال راضي هستم . ميخواستم بدانم براي مادرم كه ديابت نوع 2 هستند و اخيرا به واسطه تزريق انسولين به ميزان 24 واحد صبح و 24 واحد شب ، دچار افزايش شديد وزن شده اند هم راهي براي لاغري و درعين حال سلامتي هست يا خير ؟ ضمنا ايشان به واسطه عمل جراحي زانو زياد قادر به تحرك نيستند. لطفا راهنمايي فرماييد.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. مریم

سلام
تفاوت رژیم های یک ماهه یا سه ماهتون با این رژیم ک مبلغش کمتره و رو سایتتون گذاشتید چیه؟

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    مریم

با سلام
رژیم های غذایی 1 ماهه و سه ماهه مانند یکدیگر است فقط در رژیم سه ماهه، هزینه سه بار ارسال رژیم غذایی در ابتدا گرفته می شود و فرق این رژیم ها با رژیم آنلاین در این است رژیم هایی غذایی یک ماهه و سه ماهه توسط پزشک آماده می شود و دارای تنوع...

با سلام
رژیم های غذایی 1 ماهه و سه ماهه مانند یکدیگر است فقط در رژیم سه ماهه، هزینه سه بار ارسال رژیم غذایی در ابتدا گرفته می شود و فرق این رژیم ها با رژیم آنلاین در این است رژیم هایی غذایی یک ماهه و سه ماهه توسط پزشک آماده می شود و دارای تنوع غذایی بیشتر و همچنین در صورت نیاز داروی لازم و ورزش های مناسب نیز همراه با دستورات پزشک ارسال می شود ولی در رژیم آنلاین برنامه غذایی شما توسط نرم افزار ارائه می شود و این رژیم غذایی رایگان و بدون هزینه است و مبلغی که گرفته می شود بابت هزینه پشتیبانی کاربران می باشد.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. لیلا

سلام خانمی هستم. میخواستم بدونم ورزش کردن با حلقه فایده داره یا نه؟

  پیوست ها
 

 1. احسان

باسلام آقای دکترمن وزنم 120 کیلو بود قدم 183 بود از برج 4 تصمیم گرفتم لاغرکنم هفته سه بار پیاده روی کوه میرفتم تاوزنم به 84 رسیده است الان حدود دوماهه وزنم پایین نمیاد میخوام به هفتاد کیلو برسم با وعده غذایی کم وزیاد کردم هیچ فایده ایی نداشت الان...

باسلام آقای دکترمن وزنم 120 کیلو بود قدم 183 بود از برج 4 تصمیم گرفتم لاغرکنم هفته سه بار پیاده روی کوه میرفتم تاوزنم به 84 رسیده است الان حدود دوماهه وزنم پایین نمیاد میخوام به هفتاد کیلو برسم با وعده غذایی کم وزیاد کردم هیچ فایده ایی نداشت الان فقط شیر یک لیوان ویک کاسه ماست کم چرپ میخورم وزنم پایین نمیاد از قرص های لاغری و چربی سوز استفاده کردم فایده نداشت هرنوع رژیم که بخواهید امتحان کردم پایین نمیاد به نظرتون چیکارکنم قبلا فقط سبزیجات میخوردم فایده ایی نداشت درکنارش گوشت آب پز ماهی خوردم فایده ایی نداشت به نظرتون چیکارکنم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    احسان

با سلام
بدن شما با کمبود ویتامین و املاح روبرو شده است و شما باید از یک رژیم غذایی که دارای تمام گروه های غذایی است پیروی نمایید و در کنار رژیم غذایی از مکمل های لازم با دستور پزشک استفاده نمایید شما می توانید در برنامه لاغری ما شرکت نمایید.

  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search