سبک زندگی

لباس مجلسی دخترانه

انتخاب لباس مجلسی دخترانه بر اساس نوع بدن

لحظه ازدواج خود و دوستانتان یک بار در طول زندگی است که اکثر زنان در تمام عمر خود آن را می بینند این حافظه ای است که برای بقیه زندگی تان گرامی خواهید داشت بارها خود و همسر و فرزندانتان بارها آن را خواهید دید.

اما با همه چیزهایی که باید به دنبال آن باشید مقدار زیادی از استرس در روز بزرگ وجود دارد و پیدا کردن لباس عروسی کامل بخشی از این استرس است. شما می خواهید زیباتر از همیشه باشید و مطمئناً در صورتی که لباس مجلسی زیبا و مناسب باشد به شما کمک می کند. همه ما انواع مختلف بدن داریم و شباهت های مختلف در برخی از آنها بهتر از دیگران است به همین دلیل مهم است بدانیم که نوع بدن شما چطور است و چگونگی لباس برای آن مناسب است. کلید این است که نسبت های خود را بدانید و از مد برای به رسمیت شناختن بهترین ویژگی های خود استفاده کنید.

چگونه بهترین لباس عروسی را برای نوع بدن خود انتخاب کنید

نوع بدن ریزه اندام - اگر یک قالب ریزه اندام دارید باید از لباس های بسیار گشاد اجتناب کنید. در عوض، لباس های ساده و فیت و یا دامن های کامل را انتخاب می کنید زیرا قالب کوچک شما را در پارچه می کوبد.
نوع بدن با سایز کمی اضافی - اگر شما یک سایز اضافی دارید می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که اثر لاغری ایجاد می کند. برخی از سبک های اغلب گول زننده، برای کامل تر کردن شکل وجود دارد شامل چین های نامتقارن، لباس هایی با پارچه توری و کمر پیچ دار را انتخاب کنید تا قسمت بالای بدن خود را جلا دهید و چشم را به سمت بالا بکشید.
نوع بدن سنگین وزن بالا - اگر سینه های بزرگ دارید لباس گشاد مناسب با خط گردن صحیح را برای شکل خود را انتخاب کنید. یک خط گردن ساده را انتخاب کنید نباید خیلی باز یا خیلی بسته باشد لباس آستین دار را انتخاب کنند از کمربند های لاغر اجتناب کنید و چیزی را انتخاب کنید که پشتیبانی بیشتری را ارائه دهد همچنین پوشش توری را انتخاب کنید که توجه را از منطقه مجذوب خود دور کنید.
لباس برای نوع بدن سیبی – اندام های لاغر مخصوصاً بازوها و شانه های پهن، معمولاً یک ویژگی قوی از این نوع بدن است.
وزن در اطراف بخش میانی و قفسه سینه متمرکز شده است و گاهی ظاهر سینه بزرگتر و بیرون زدن شکم ایجاد می شود.
اگر شما به طور طبیعی یک سینه کوچکتر دارید وزن شما می تواند در اطراف حجاب حاجز جمع شود.
درست زیر بخش میانی، خط کمر شما می تواند تعریف کمی داشته باشد در نتیجه می تواند توصیف "فوق العاده سنگین" برای این نوع بدن را افزایش دهد.
اگرچه ممکن است بالای شما در قسمت سنگین تر باشد پاها باید باریکتر باشند.
پارچه هایی مانند ابریشم خام، پارچه کتانی، تیوید، گاباردین و پنبه ضخیم تر را انتخاب کنید.
بدن خود را دنبال کنید و جزئیات در قسمت بالا و پایین بدن خود را حفظ کنید برای بدن سیبی، پوشیدن لباس، بلوز و لباس با گردن v شکل آسان است.
توجه خود را به دور از کمر و شانه ها یا بازوها ببرید و به سینه و گردن بکشید.
شلوارهای گشاد را بیشتر از شلوار لاغر انتخاب کنید.
از لباس و کمربند تنگ بر دور کمر اجتناب کنید. این به احتمال زیاد منحنی ها را برجسته می کند که شما نمی خواهید آن را نشان دهید.
تقویت یک ویژگی که دورتر است یا می توانید آن را با رنگ های تیره پوشش دهید.
لباس برای نوع بدن گلابی – در نظر بگیرید که آیا شما یک نوع "گلابی" هستید در مقابل یک نوع سیب، بدان معنی است که شما یک نوع بدن گلابی هستید این یک پایین بدن سنگین (یا مثلثی) است که حدود 20 درصد از زنان دارای هیپ سنگین تر از سینه دارند.
شما متوجه خواهید شد که این بدن شما سریع است و نواحی پایین بدن شما مانند کفل، ران و گاهی اوقات پشت بیشتر برجسته است.
شانه های باریک، شیب دار هستند ولی پهن نیستند.
ترفند برای پوشیدن این نوع بدن، هر چیزی است که شانه و محل تقاطع شما را افزایش دهد. اگر شما یک نوع بدن گلابی هستید چیزهایی را می توانید بپوشید که لگن و باتوک شما را باریک تر کند.
بالا و پایین خود را بالانس نمایید. سعی کنید تاپ هایی را بپوشید که شانه هایتان را کمی برجسته کند.
از شلوار یا جوراب شلواری که پاها را باریک می کنند اجتناب کنید.
استفاده از سینه بند که باعث افزایش سینه شما می شود باید در نظر گرفته شود.
لباس نوع بدن مستقیم یا مستطیلی. حدود 46 درصد از زنان این شکل هستند که در آنها کمر در حدود همان باسن و سینه است. نیمرخ شما به مانند بدن گلابی و سیب نیست. شانه های شما و اندازه های ران تقریباً یکسان است وزن شما نسبتا به طور مساوی در بدن شما توزیع شده است
بر خلاف دو نوع بدن قبلی؛ بهترین روش برای تعیین یک نوع مستطیلی برای اندازه گیری است. بعد از اندازه گیری، متوجه خواهید شد که کمر شما یک تا هشت اینچ کوچکتر از سینه شماست.
در حالت ایستاده مستقیم، شما نباید هیچ منحنی قابل توجهی را در اطراف ناحیه کمر قرار دهید.
قفس سینه بیشتر شکل شما را تعریف می کند زیرا هیچ تعریف کمر برای اضافه کردن منحنی وجود ندارد.
با وجود داشتن بدن مستطیل شکل، ممکن است شما هنوزهم بدن شبیه گلابی داشته باشید یا یک قفسه سینه وسیع با وزن اضافی در اطراف حجاب حاجز داشته باشید. با استفاده از این نوع بدن، شما ممکن است یک بدن بلند و نازک داشته باشید که دارای منحنی نباشد. هدف شما این است که لباس هایی را بپوشید که مشخصات لاغری شما را پنهان کند. اگر این نوع بدن را داشته باشید می توانید در کمرتان "خرج" کنید تا منحنی ها را زیاد کنید. به عنوان مثال، کمربند را به لباس خود اضافه کنید. برای موج دار و حاشیه دار کردن، پارچه، حجیم و شکل زنانگی را اضافه کنید. به عنوان مثال، یک لباس با مقداری تزیین در سینه اغلب مقداری "وزن" اضافه می کند که باعث می شود که این منطقه کمی بزرگتر شود.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

 

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (2)

رتبه 5 از 5 بر مبنای 1 رای

  1. الهام یزدانی

سلام ،دکتر من اشتهای خیلی زیادی دارم،یعنی همیشه گرسنم،حتی بعداز خوردن غذا بزم گرسنم،دل درد میگیرم ولی سیر نمیشم،میشه یه داروی کاهش اشتها بهم معرفی کنید ،ممنون

  پیوست ها
 

  1. دکتر فتحی    الهام یزدانی
  1. 5 / 5

احساس مداوم گرسنگی و عدم سیری پس از خوردن می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد، از جمله مسائل مربوط به متابولیسم، عوارض جانبی داروها، یا حتی مسائل هورمونی. قبل از در نظر گرفتن استفاده از داروهای کاهش دهنده اشتها، مهم است که علت اصلی این حالت توسط...

احساس مداوم گرسنگی و عدم سیری پس از خوردن می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد، از جمله مسائل مربوط به متابولیسم، عوارض جانبی داروها، یا حتی مسائل هورمونی. قبل از در نظر گرفتن استفاده از داروهای کاهش دهنده اشتها، مهم است که علت اصلی این حالت توسط پزشک تشخیص داده شود.
داروهای کاهش دهنده اشتها ممکن است عوارض جانبی داشته باشند و باید تحت نظر پزشک مصرف شوند. این داروها معمولاً برای افرادی که شاخص توده بدنی (BMI) بالایی دارند یا مشکلات سلامتی مرتبط با وزن دارند، تجویز می‌شوند.
من توصیه می‌کنم که ابتدا با یک پزشک متخصص تغذیه یا داخلی مشورت کنید تا بتوانند علت اصلی این حالت را تشخیص دهند و در صورت نیاز، درمان مناسب را برای شما تجویز کنند. پزشک ممکن است آزمایشاتی را برای بررسی وضعیت هورمون‌ها، قند خون و سایر شاخص‌های مرتبط با سلامت متابولیک توصیه کند. این اطلاعات به تعیین بهترین روش درمانی برای شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search