زیبایی

شیک ترین رنگ های ناخن در زمستان

رنگ کردن ناخن در زمستان

هنر ناخن طولانی مدت است و در حال حاضر با تعداد زیادی از طرح های جالب و فوق العاده ای شاد که ایده های هنرمندان جدید ناخن است با این حال، هر فصل به ما شگفتی های جدیدی می دهد و 2018 زمستان استثنایی نیست.

از یک طرف، آن با خواب سرد و طولانی طبیعت همراه است. از سوی دیگر، زمان برای تعطیلات و جشن های عید است بنابراین طرح های ناخن زمستانی شیک در سال 2018 برای تنوع قابل توجه زیادی است شکل طبیعی ناخن، به عنوان مثال ناخن های بیضی یا بادام شکل، ناخن های کوتاه، بافت های فوق العاده و طیف رنگی متمایز، مرسوم، مد روز است.
وقتی می خواهید مد خوبی ایجاد کنید حتی کوچکترین جزئیات مهم است. شما می توانید یک لباس کاملاً زرق و برق دار داشته باشید اما بعضی دیگر ممکن است فقط متوجه جزئیات ناخن شوند. دریافت جزئیات با سبک خود و شیک ترین رنگ زمستان برای تکمیل تمام ظاهر ناخن است
بافت های مختلف ارزشمند هستند. ترکیبی از سطوح مات و براق و یا پودر و ماسه اکریلیک می تواند یک طرح برجسته واقعی طراحی ناخن باشد. طراحی به معنی استفاده از پودر پلی اتر است که به لایه بالای ژل پوشانده می شود که به موجب آن شما می توانید یک سطح آینه کامل زیبا را دریافت کنید. بسته به رنگدانه های نقاشی و میزان آسیاب کردن، پودر می تواند آینه و روشن و تاریک باشد. این می تواند بر اساس نور و زاویه دید رنگ ها را تغییر دهد. مهم نیست چه چیزی را در زمستان انتخاب میکنید همه چیز مناسب است.
پودر آینه بدون ترکیب با هر عنصر ظاهر خواهد شد اما اگر می خواهید می توانید آزمایش کنید.
طراحی فرانسوی همراه با پودر آینه، ناخن مات با لبه کروم یا سطح آینه با خط متضاد "لبخند" می تواند یک ایده عالی باشد و توجه همه را در کریسمس یا سال نو جذب کند.
استفاده از پودر آینه به عنوان یک عنصر اصلی که شما می توانید بر انگشتان خاص تاکید و یا فقط بخشی از ناخن را با آن پوشش دهید.
فویل، میکا. این روش دیگری است که ناخن ها را درخشنده و براق می کند بدون نابود کردن زیبایی و متد ناخن.

قرمز پررنگ

قرمز تیره، یک رنگ عمیق کامل زمستانه است. این سایه یک مکمل عالی برای رنگهای عید است که در تمام طول زمستان به نظر می رسد شگفت انگیز در برابر مدل های سفید، سیاه و خنثی که همیشه در ماه های سرد آب و هوا محبوب هستند. قرمز تیره با سیاه و سفید و درست هر رنگ بین انها به نظر عالی می رسد.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

طلایی

طلایی در لمس زرق و برق را به ظاهر اضافه می کند و این یک سایه مناسب برای زمستان است. طلا در همه جا در طول فصل تعطیلات عید مناسب است. طلا با قرمز، بنفش، آبی، سبز و هر رنگ دیگر برای پوشش، شگفت انگیز به نظر می رسد.

بنفش تیره

فقط کمی از گوتیک یک نگاه بنفش تیره به خودتان بدهید. این سایه چشم و چشم انداز کامل با لمس زیبا از رنگ، چشمگیر است. رنگ بنفش تیره را می توان با رنگ های سرد و رنگ های گرم پوشانده، که باعث سایه ای عالی در اطراف شود. بنفش تیره یک سایه کلاسیک است که هرگز واقعاً از سبک خارج نیست بنابراین همیشه نگاه مرسوم، زمانی است که شما آن را بر روی ناخن خود بپوشید.

آبی سرمه ای

ناخن های خود را با یک سایه که کمی غیر منتظره تر است رنگ کنید و آنها را آبی سرمه ای رنگ کنید. زمستان پر از ابی و خاکستری است به طوری که سرمه ای یک انتخاب عالی در تمام طول فصل است. هنگامی که در برابر رنگ های گرم مانند قرمز و صورتی زرد شده، سرمه ای کنتراست ایجاد می کند که می تواند به شما کمک کند یک تصور سبک واقعا خیره کننده را ایجاد کنید. هنگامی که جزئیات مهم است چرا آنها را جدی نگیرید و توجه کنید؟

هر چیز متالیک

هنگامی که شما واقعاً می خواهید لباستان در دید باشد ناخن های خود را در هر سایه متالیک رنگ کنید. طلای رز و نقره ای، هر دو گرایش رنگ گریم ناخن زمستان هستند و هر دوی این رنگ ها با رنگ های دیگری که ممکن است بخواهید با آن بپوشانید خوب هستند. ناخن های متالیک خود را باطلا و جواهر خود مچ کنید تا سبک یکپارچه ایجاد کنید.
پاستل
این زمستان برای ناخن خود به سایه های پاستیل نرم در رنگ هایی مانند ارغوانی بنفش و مروارید صورتی نگاه کنید. پاستل معمولاً با بهار مرتبط است اما پاستل های سرد یک نمایش زرق و برق دار برای چشم اندازهای زمستانی طبیعی است.

عوارض جانبی جلا دادن ناخن

چگونه جلا دادن ناخن می تواند به سلامت شما آسیب برساند: دانشمندان هشدار می دهد که زیبایی شامل مواد شیمیایی مرتبط با مشکلات باروری و سرطان است
دکتر Thu Quach اپیدمیولوژیست دانشگاه استنفورد است او می گوید محصولات مراقبت از ناخن شامل مواد سمی و بالقوه خطرناک است.
تولئین، فرمالدئید و فتالیت ایبوتیل به عنوان " سه ماده سمی" شناخته می شود.
می گوید که قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی می تواند به سیستم عصبی، هورمون ها آسیب برساند و با بیماری هایی مانند سرطان و مشکلات باروری ارتباط داشته باشد.
یک دانشمند هشدار داده است که مواد شیمیایی در محصولات مراقبت از ناخن حاوی مواد شیمیایی سمی است که می تواند سلامت ما را جدی بگیرد.
دکتر Thu Quach، از دانشگاه استنفورد و موسسه پیشگیری از سرطان کالیفرنیا، می گوید: قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی می تواند منجر به مسائل مربوط به سرطان تا مشکلات باروری شود.
محصولات مراقبت از ناخن حاوی مقادیر متنوع مواد سمی و بالقوه خطرناک هستند.
مواد شیمیایی موجود در آنها از ترکیبات سرطانی مانند فرمالدئید که هورمون ها را مختل می کند، متفاوت است.
محققان توولن، فرمالدئید و دیووتییل فتالات را شناسایی کرده اند که به دلیل تأثیرات جدی سلامت آنها به عنوان "سه گانه سمی" نامیده می شوند به عنوان سه ماده شیمیایی مورد توجه کارگران تالار قرار دارند.
تولوئن یک حلال است که معمولا استفاده می شود تا یک سطح صاف در طول ناخن ایجاد می کند اما می تواند بر سیستم عصبی مرکزی تأثیر بگذارد و باعث آسیب تولیدی شود.
استفاده عمده آن به عنوان یک افزودنی در بنزین است.
Formaldehyde، یک سرطان زا شناخته شده، به عنوان یک عامل تقویت ناخن و ضد عفونی کننده برای ابزار مراقبت از ناخن استفاده می شود.
قرار گرفتن در معرض dibutyl phthalate، اضافه شده به بلسان برای ارائه انعطاف پذیری، به مشکلات تولید مثل مرتبط است.
علاوه بر این سه گانه، مواد شیمیایی مضر دیگری نیز در محصولات مراقبت از ناخن وجود دارد.
بسیاری از سالن های ناخن فاقد تهویه مناسب هستند و راه های بسیار زیادی وجود ندارد که در داخل سالن هوا بتواند به بیرون فرار کند و بالعکس.
این بدان معنی است که مواد شیمیایی از محصولات ناخن تبخیر شده در داخل سالن ها به دام افتاده اند و کارگران در معرض آن قرار دارند.
بنابراین قرار گرفتن در معرض کارگران تقویت می شود: ابتدا آنها تماس مستقیم با مواد شیمیایی موجود در محصولات را تجربه می کنند و سپس به طور مداوم در این مواد شیمیایی در داخل سالن های کوچک و ضعیف تهویه نفوذ می کنند.
کارگران سالن ناخن برای سلامتی خود هزینه زیادی می کنند.
قرار گرفتن در معرض محصولات مراقبت از ناخن با مواد شیمیایی مضر می تواند منجر به تعدادی از اثرات سلامت از جمله سوزش های پوستی، آسیب های چشم و واکنش های آلرژیک شود.
آنها همچنین مشکلات تفکر و حافظه، علائم عصبی، حالت تهوع، مشکلات تنفسی، سرطان و انقباضات غیرقابل کنترل انعقاد عضلانی را به اختلال در روند تولید مثل و پیشرفت می رسانند.
مطالعات تحقیقاتی، از جمله پژوهشی در موسسه پیشگیری از سرطان کالیفرنیا، تأثیرات حاد سلامتی در این کارکنان را مستند کرده است.
این شامل سردرد، مشکلات تنفسی و تحریکات پوستی است که معمولا با استفاده بیش از حد از حلالهای مورد استفاده در این محصولات همراه است.
مطالعات همچنین نشان داده است که کار در سالن ها به مشکلات بهداشت باروری مرتبط است از جمله تولد خودبخود، زایمان زودرس و نوزادان مبتلا به کمبود وزن و همچنین عوارض حاملگی.
اثرات مواجهه و اثرات سلامتی برای هدایت برخی از سازمان های دولتی، از جمله اداره حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA)، برای سرمایه گذاری در تحقیقات و حمایت از سالن ها کافی است.
به عنوان یک اپیدمیولوژیست، من مطالعات متعددی را انجام داده ام تا اثرات مضر در محیط کار و اثرات سلامتی برای کارگران سالن ناخن را بررسی کنم.
در گفتگوهای من با صدها کارگر و صاحب سالن، بسیاری از داستان های شخصی خود راجع به مشکلات سلامتی، از سردرد مزمن به موارد غم انگیز سرطان و عوارض حاملگی، به اشتراک گذاشته شده اند.
در حالی که تحقیقات همیشه پاسخ قطعی را در ارتباط بین مواجهه در محل کار و مشکلات بهداشتی شما ارائه نمی دهند چشم پوشی از الگوهای این داستان ها سخت است.

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (0)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search