زیبایی

روش های جدید سفت کننده پوست که واقعاً مؤثر هستند

سفت کردن پوست بدون جراحی

با سفت کردن پوست بدون جراحی، جراحان زیبایی می توانند به طور موقت پوست ملایم شل یا "چروک دار" روی صورت، گردن و بدن را محکم کنند و به بیماران در بهبود ظاهر خود کمک کرده و نیاز به جراحی را به تعویق بیندازند.

امروزه متخصصان پوست و جراحان پلاستیک می توانند پوست شل و آویزان را بر روی صورت و بدن، اغلب بدون استفاده از یک چاقوی کوچک جراحی سفت کنند. به طور کلی، روش های بدون جراحی برای سفت کردن پوست با استفاده از انرژی هدفمند برای گرم کردن لایه های عمیق تر پوست کار می کنند این امر باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می شود و به تدریج باعث بهبود تونیسیته پوست می شود. برخی از درمانها همچنین برای کمک به صاف کردن سلولیت بر روی بافت فیبری تأثیر می گذارد. بسیاری از درمانها و فن آوری های تقویت کننده پوست در FDA وجود دارد که در بازار وجود دارد. هر یک از مکانیزم منحصر به فرد برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده می کنند. راهنمای ما در زیر، راجع به سفت کردن پوست بدون جراحی و گزینه های مختلف را به شما بیشتر می آموزد.
با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین - دو پروتئین که به پوست ما کمک می کند چاق، سفت و صاف بماند- کند می شود و در نتیجه مناطقی شل، آویزان شدن پوست روی صورت، گردن و بدن ایجاد می شود. اگر از شلی پوست ناراحت هستید سفت شدن پوست بدون جراحی می تواند به طور موقت این روند را متوقف کرده و پوست را سفت تر، نرم تر و یک ظاهر جوان تر با مختصر و یا بدون خرابی ترمیم کند.

مزایای سفت شدن پوست بدون جراحی

بدون جراحی و جای زخم، پوست خفیف تا متوسط شل بر روی صورت، گردن یا بدن را سفت می کند.
بسیاری از درمان ها می توانند یک اثر لیفتینگ برجسته ایجاد کنند.
بدون کار نیاز ندارد.
در صورت انجام یک تأمین کننده واجد شرایط، ریسک عوارض بسیار کم دارد.
درمانها می توانند بطور معمول در مدت زمان 1 ساعت یا کمتر انجام شوند.
نتایج می توانند تا 1 سال دوام داشته باشند.

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

محدودیت ها

نتایج به تدریج طی چند هفته یا چند ماه پس از درمان ظاهر می شوند.
برای دستیابی به نتایج مطلوب ممکن است به چندین درمان نیاز باشد.
برای حفظ نتایج نیاز به درمان دوره ای است.
در آویزان شدن پیشرفته پوست مانند کشیدگی پوست به دنبال بارداری یا کاهش وزن موثر نیست.

رادیوفرکوئنسی برای پوست گردن و فک آویزان شده

FaceTite در هر نقطه بالاتر از گردن قابل استفاده است و در بعضی موارد نیز می تواند در نواحی کوچک بدن نیز مورد استفاده قرار گیرد.
محصولات موضعی زیادی وجود دارند که نوید بخش سفت تر کردن ظاهر پوست گردن هستند اما وقتی می خواهید تغییر واقعی را در آینه مشاهده کنید اکثر متخصصان موافق هستند که انرژی رادیوفرکوئنسی (RF) بهترین راه برای پیشبرد است. انرژی RF کلاژن را در زیر سطح پوست گرم می کند و باعث انقباض آن و همچنین ایجاد کلاژن بیشتر به طور طبیعی می شود. کلاژن یکی از ساختمانهای پوست سالم و جوان است که با افزایش سن کم می شود.
هاردیک دوشی، پزشک جراح پلاستیک صورت در جراحی پلاستیک Discreet در نیویورک می گوید: برای آویزان شدن فک و گردن، دستگاه FaceTite RF جدید Inmode دارای یک ضربه محکم یک و دو است. وی توضیح می دهد: "ما پوست را از خارج به داخل و داخل به خارج محکم می کنیم و آن را بین دو بند در تنگنا قرار می دهیم. "یک پروپ به بالای پوست می رود و باعث انقباض و سفت شدن کلاژن می شود و دیگری زیر پوست جایی که چربی را مایع کند می رود." این روند به عنوان لیپولیز به کمک رادیوفرکوئنسی شناخته می شود.
یک سوراخ کوچک در پوست برای دسترسی به سطح عمیق تر لازم است. او می گوید نتایج به تدریج طی شش هفته تا سه ماه ظاهر می شوند. اگر پوست بسیار شل باشد به بیش از یک درمان ممکن است نیاز باشد. دکتر دوشی ممکن است FaceTite را با حداکثر نتایج درمانی ترکیب کند. او می گوید "من می توانم لیپوساکشن چانه را انجام دهم زیرا چربی راحت تر از بین می رود زیرا قبلاً توسط انرژی RF امولسیون شده است."
FaceTite تنها محکم کننده مستقر در RF نیست. وی توضیح می دهد: "Thermi RF مانند جرقه ای است که انرژی RF را در زیر پوست تأمین می کند." شما یک دوربین خارجی را بررسی می کنید که گرما را چک می کند تا مطمئن شوید که بیش از حد داغ نشده باشد بنابراین ذوب چربی محدود است. این بیشتر برای سفت شدن پوست است.

رادیوفرکوئنسی بدن

دستگاه BodyTite Inmode برای سفت شدن پوست اضافی در بازوها، شکم و ران استفاده می شود. RF پادشاه روش های انرژی است. این کار را با بی حسی موضعی انجام می دهیم و هیچ زخمی وجود ندارد زیرا بیش از یک برش یک چهارم اینچی که از طریق آن نی را از زیر پوست عبور می دهند و این برای هر شخصی نیست. "اگر 100 پوند وزن خود را از دست دادید پوست شما با این فناوری به اندازه کافی منقبض نمی شود اما برای کسانی که ممکن است کاندیدای لیپوساکشن نباشند این یک جایگزین چشمگیر است." تکنیک های لیپوساکشن امروزی ممکن است برخی از مزایای سفت کننده پوست را نیز به همراه داشته باشد.

اولتراسوند سفت کننده پوست

انرژی سونوگرافی که از طریق درمانی به نام Ultherapy انجام می شود از امواج صوتی برای تقویت ذخیره های کلاژن در زیر سطح پوست و محکم کردن پوست استفاده می کند. این قطعاً سهم نسبتاً خوبی از طرفداران برای سفت کردن گردن، چانه و ابرو را دارد. دکتر دوشی توضیح می دهد: " درمانی فوق العاده می تواند بر اساس نحوه تمرکز انرژی، در اعماق مختلف نفوذ کند." "طرفداران سفت کردن پوست با اولترا می گویند زیرا می تواند از لایه سطحی پوست پرش کند و عمیق تر شود و می تواند بدون سوزاندن درون پوست، گرمای بیشتری دریافت کند."

میکرونیدلینگ با سایر فناوری ها

برخی از روشهای جدید، چندین فن آوری را در یک دستگاه برای سفت کردن پوست ترکیب می کنند. به عنوان مثال، Vivace یک روش درمانی جدید است که با استفاده از میکرونیدلینگ آغاز می شود و رادیو فرکانس و نور لیزر را اضافه می کند. "این اولین وسیله ای است كه از موتور روباتی استفاده می كند تا به آرامی سوزن ها را به پوست وارد كند این باعث كنترل صاف، دقیق، بدون خرابی، آسایش كامل و سیستم تحویل بهینه پس از درمان انجام می شود." SmarterSkin Dermatology در شهر نیویورک می گوید: "هر دو میکرونیدلینگ و رادیوفرکوئنسی باعث تحریک کلاژن و در نتیجه سفت شدن پوست می شوند." "من این روشها را عمدتاً در صورت، گردن و قفسه سینه استفاده می کنم اما در مناطق دیگر بدن نیز مانند دست، زانو، شکم از آن استفاده کرده ام." اکثر مردم فوراً متوجه شده اند که پوست درخشان تر و حتی محکم تر به نظر می رسد. با گذشت زمان، پوست باید صاف و محکم تر، با بافت بهبود یافته و کاهش خطوط و چین و چروک ظاهر شود. " برخی از افراد همچنین متوجه بهبود تونیسیته و حتی رنگدانه می شوند. تعداد درمان های مورد نیاز متفاوت است اما به طور معمول از سه تا شش متغیر است.

جراحی سفت کردن پوست

جراحی پلاستیک برای سفت شدن پوست استاندارد طلایی است. دکتر Mark H. Schwartz، استادیار بالینی جراحی پلاستیک می گوید: "هیچ چیز مؤثرتر از جراحی زیبایی پس از زایمان، جراحی شکم، لیفت پایین تر بدن یا لیفت بازو برای بیمارانی که پوست اضافی دارند پس از زایمان یا کاهش وزن شدید وجود ندارد." در کالج پزشکی ویل کرنل در شهر نیویورک همیشه مبادلاتی وجود دارد. این روشها ممکن است دوره نقاهت طولانی تری داشته باشند به بیهوشی عمومی نیاز دارند و جای زخم باقی می ماند. دکتر شوارتز می گوید: "نتایج، پایدار و سریع هستند و وقتی توسط یک جراح پلاستیک دارای مجوز انجام شود می توانند بسیار چشمگیر باشند." (یک کلمه احتیاط: اگر شما در حال جراحی پلاستیک هستید ممکن است بخواهید در هنگام جستجو برای پزشک از رسانه های اجتماعی دور شوید. فقط 18 درصد از پست های جراحی پلاستیک در اینستاگرام توسط پزشکان واجد شرایط است.

سفت کننده پوست Spillover

با برخی روشها، سفت کردن پوست بیشتر از یک هدف و هزینه است. نتایج به اندازه آنچه که می توان با روش هایی که به طور خاص برای سفت کردن پوست طراحی شده اند به دست نمی آید اما برای شخص مناسب این مزایا ممکن است برای ایجاد تفاوت معنی دار کافی باشد. Jeffrey S، متخصص پوست از پزشکان SkinCare در Chestnut Hill، توضیح می دهد: "هر دو Kybella و Coolsculpting برخی از سفت شدن پوست ناحیه زیر پوستی (چانه) را انجام می دهند اما در درجه اول برای کاهش حجم چربی هستند." تزریق Kybella با ذوب کردن به تدریج چربی های ناخواسته کار می کند در حالی که Coolsculpting سلول های چربی را تا حد مرگ انجماد می کند. به ویژه، Coolmculpting's Coolmculpting، از سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای کاهش بافتهای شل در ناحیه چانه است. Bonus Coolsculpting یکی از روشهای زیبایی است که می توانید در ساعت ناهار خود انجام دهید.
دکتر داور می گوید: "لیزرها معمولاً برای سفت شدن پوست ایده آل نیستند."

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (0)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search