1. مسیح
  2. رژیم غذایی و تغدیه
  3. چهارشنبه, 03 آبان 1391


با درود
ADA بزرگترین سازمان حرفه ای غذا ی تغذیه که ژورنالی به نام Journal of the American dietetic association را منتشر می کند.
www.eatright.org
سایت چاقی آمریکا
www.obesity.org
سایت بازیهای تغذیه ای ویژه کودکان
www.kidnetic.com
سایت رژیم سلامتی، هدف از تاسیس سایت کاهش بیماریهای مرتبط با چاقی و لاغری، کمک به داشتن جامعه ای سالم، ارائه انواع رژیم های غذایی ( چاقی، لاغری و ... ) و آگاهی دادن و راهنمایی مردم به سوی سلامتی می باشد.
www.foodregime.com
( ASCN ) the American society for clinical nutrition بخش کلینیکی جامعه آمریکایی برای علوم تغذیه ای است. هدف آن بهبود کیفیت زندگی از طریق علم تغذیه می باشد. یک ژورنال حرفه ای به نام  ( American journal of clinical nutrition ) AJCN منتشر می کند. که بر روی مطالعات بالینی و پایه در بخش تغذیه انسان تمرکز می کند
www.faseb.org/ascn
( ACSM ) the American college of sports medicine بسیاری از تغذیه دان ها در آن عضو هستند تا تئوری های تغذیه و ورزش را ترکیب کنند تا به پیشرفت سلامت و هم کارایی قهرمانان کمک کنند. ژورنال آن medicine and science in sport and Exercise می باشد.
www.acsm.org
(sne ) the society for nutrition education  که به ارتقاء انتخاب های غذایی سالم و قابل تحمل در اجتماعات از طریق اموزش و تحقیق تغذیه ای اختصاص یافته است. ژورنال ایت انجمن the journal of nutrition education and behavior می باشد.
www.sne.org
پایگاه سازمان غذا و داروی آمریکا
www.fda.gov

رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search