1. زینب
  2. عمومی
  3. سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396

پرسیدن در مورد قیمت عمل لیزیک به صورت آنلاین یک اشتباه است اگر شما می خواستید یک تلفن همراه و یا یک میز ناهار خوری اتاق یا یک اتومبیل بخرید جستجوی به صورت آنلاین و انجام یک جستجو برای مقایسه قیمت اشکالی نداشت .برای اعمال جراحی انتخابی مانند لیزیک، پیدا کردن آنلاین اطلاعات قیمت مشکل است هزینه های عمل جراحی لیزیک چشم می تواند بسته به نوع ارائه متفاوت باشد قیمت ها بسته به نوع تکنولوژی مورد استفاده جراح، میزان تصحیح بینایی و دشواری روش عمل متفاوت است.
قیمتی که شما برای لیزیک خود پرداخت می کنید به چند عامل بستگی دارد، از جمله:
نوع تکنولوژی لیزر که شما انتخاب می کنید.
نوع دستگاه جراحی مورد استفاده برای ایجاد فلپ قرنیه.
اگر معاینات پیش از عمل و پیگیری بعد از عمل نیاز باشد هزینه های آن اضافه می شود.
اگر داروها پس از عمل نیاز باشد هزینه اضافه می شود.
اگر مجدد (در صورت لزوم) نیاز به عمل باشد هزینه اضافه می شود.
 مهارت، شهرت و تجربه جراح نیز در هزینه مهم است.
در آمریکا منطقه شهری نیز در هزینه نقش دارد.
 حداقل هزینه عمل برای لیزیک استاندارد (non-wavefront-guided) ( است در این روش، فلپ قرنیه با میکروکراتوم مکانیکی ایجاد می شود این فن آوری لیزیک تا حدودی منسوخ شده است.
بالاترین قیمت به طور معمول، تکنولوژی لیزر رادیواکتیو و یک لیزر فمتوثانیه برای فلپ قرنیه است تکنولوژی عمل Wavefront-guided با استفاده از نقشه برداری دقیق چشم توسط کامپیوتر برای هدایت لیزر رادیواکتیو برای تغییر شکل قرنیه است که اغلب نتایج بصری بهتر از لیزیک استاندارد ارائه می دهد.
ما این عوامل را در این مقاله توضیح می دهیم.
در اینجا به طور متوسط قیمت برای لیزیک و دیگر روش تصحیح بینایی لیزر PRK، لیزیک EPI، لازک ( در ایالات متحده در سال 2015 ) آورده می شود.

میانگین هزینه جراحی لیزیک چشم

به خاطر داشته باشید که این قیمت ها برای لیزیک یا دیگر روش های لیزری برای تصحیح بینایی در یک چشم است و برای هزینه ی لیزیک در هر دو چشم، نیاز به دو برابر کردن قیمت می باشد.
هزینه لیزیک، در هر چشم در سال (2015)
اگر شما لیزیک bladeless که در آن فلپ قرنیه با لیزر فمتوثانیه به جای یک میکروکراتوم ایجاد می شود را انتخاب کنید انتظار می رود شما باید حداقل چند صد دلار بیشتر برای هر چشم از میانگین قیمت نقل شده در اینجا پرداخت کنید .
در سال 2015، میانگین قیمت لیزیک و انواع دیگر جراحی لیزری برای تصحیح بینایی 2077 $ در هر چشم بود و این کمی پایین تر از قیمت به طور متوسط در سال 2014 که 2118 $ در هر چشم بود.
آیا قیمت پایین تری برای لیزیک موجود است؟
این غیر معمول نیست گاهی تبلیغات وعده لیزیک کمتر از 1000 $ در هر چشم می دهند
اما این احتمال وجود دارد که:
این قیمت لیزیک تنها برای تصحیح نزدیک بینی خفیف باشد اگر شما دوربینی، آستیگماتیسم و یا متوسط تا مقادیر بالایی از نزدیک بینی دارید هزینه عمل لیزیک ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت آگهی باشد.
این پیشنهاد قیمت تمام هزینه ها را پوشش نمی دهد ممکن است نیاز به پیگیری داشته باشید و اگر یک مشکلی وجود دارد هزینه اضافی مراقبت پس از عمل دریافت می شود همچنین، هزینه بهبود جراحی / درمان مجدد را احتمالاً شامل می شود و شما حتی ممکن مقداری اضافی برای مشاوره اولیه خود هزینه نمایید.
این روش ممکن است با تکنولوژی های قدیمی تر انجام شود این لزوماً بد نیست اما فن آوری های جدیدتر امکان ارائه یک عمل لیزیک دقیق تر، با خطر کمتر عوارض را فراهم می کند.

چگونه می توان جراحی لیزیک را مقرون به صرفه تر کرد

تعدادی از راه هایی برای ایجاد هزینه لیزیک مقرون به صرفه تر وجود دارد.
در آمریکا بسیاری از شیوه های مراقبت از چشم منابع مالی برای لیزیک و سایر جراحی ارائه می دهند بسیاری از شرکت های تامین مالی در اعمال جراحی انتخابی مانند لیزیک تخصصی و ارائه طرح های با نرخ ثابت و پرداخت بلند مدت دارند اکثر مراکز جراحی لیزیک و شیوه های درمانی خصوصی با ارائه طرح های تامین مالی اداره می شوند و توسط این شرکت به بیماران خدمات می دهند.
بسیاری از برنامه های بیمه ها انجام جراحی انکساری را پوشش نمی دهد زیرا در نظر آنها آن همانند لوازم آرایشی و بهداشتی است و در نتیجه از نظر پزشکی غیر ضروری می باشد با این حال، برخی از کارفرمایان با یک مرکز داده لیزیک یا (مرکز جراحی انکساری) برای قیمت ویژه صحبت می کنند.
توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان برنامه های بهداشتی بزرگ ارائه می دهند که دارای یارانه است که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را تحت پوشش قرار می دهد اگر شما برای یک شرکت بزرگ کار می کنید در مورد این یارانه ها برای روش های جراحی اصلاح چشم انتخابی سوال کنید.
اگر شما در ارتش ایالات متحده باشید لیزیک و دیگر گزینه های جراحی دید اصلاحی ممکن است رایگان باشد.

رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search