1. محمد رحمانی
  2. مجموعه مباحث
  3. یکشنبه, 02 شهریور 1393

با سلام و ادای احترام

جناب آقای دکتر مادر من به دلیل تعویض دریچه قلب ناچار به استفاده از وارفارین و آسپرین به صورت روزانه (یک چهارم وارفارین و یک عدد آسپرین 80) می باشند. به تازگی روی پاهای ایشان نقطه های قرمز کوچک دیده می شود آیا این به خاطر این داروهاست یا می تواند اختلالات کلیوی یا کبدی هم باشد؟ البته حدود یک ماه است که به خاطر سرفه های ناشی از خارش گلو در هفته دو تا سه عدد آنتی هیستامین هم مصرف می کند سن ایشان 76 و مدت مصرف دارو دو سال می باشد. پیشاپیش از راهنمایی و بذل عنایت جناب عالی سپاسگزاری می نمایم. ارادتمند رحمانی

رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2018 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است.

Search