1. زینب
  2. مباحث پزشکی
  3. یکشنبه, 17 دی 1396

گرفتگی عضلات پا در 60٪ بزرگسالان و 7٪ کودکان گزارش شده است. آنها دچار مشکل می شوند و می تواند درد شدید و اختلال خواب را به دنبال داشته باشند. درد باقی مانده در بعضی از عضلات آسیب دیده پس از گرفتگی عضلات رخ می دهد. تا 20٪ افرادی که از گرفتگی عضلات پا شکایت دارند، هر روز علائمی دارند که برای مداوای مداخله پزشکی به اندازه کافی شدید هستند. در حال حاضر هیچ درمان برای گرفتگی عضلات پا ثابت نشده است اما نیاز به گزینه های درمان وجود دارد.
کوینین به طور معمول برای درمان زخمهای پا مورد استفاده قرار می گیرد اما تایید TGA برای این نشانه در سال 2004 پس از گزارش افزایش خطر ترومبوسیتوپنی و 4 مورد مرگ و میر در استرالیا حذف شد.
از آنجا که منیزیم نقش مهمی در انتقال عضلانی دارد فرض شده است که کمبود منیزیم ممکن است به گرفتگی عضلانی منجر شود. بنابراین مکمل های منیزیم اغلب برای جلوگیری از گرفتگی عضلات توصیه می شود.
منیزیم با بیس فسفوناتها و آنتی بیوتیکهای تتراسایکلین تعامل دارد و باید 2 ساعت قبل یا بعد از این داروها مصرف شود.
مداخلات غیر فارماکولوژیکی برای گرفتگی های عضلانی مانند کشش را در نظر بگیرید.

درمان منیزیم برای گرفتگی عضلات پا

شواهد وجود ندارد مگر در مواردی که کرامپ های مربوط به بارداری وجود داشته باشد.
اثربخشی و ایمنی از منیزیم برای اکلامپسی و پره اکلامپسی، آریتمی، آسم شدید میگرن وجود دارد برخی از شواهد برای تأثیر منیزیم در درمان گرفتگی عضلات پا در زنان باردار وجود دارد اما برای دیگر وجود ندارد
تجزیه و تحلیل زیر از سه مطالعه تنها زنان باردار، اختلاف معنی داری بین گروه های منیزیم و پلاسبو در تعداد متوسط کرامپ های پا در هر هفته داشتند.
Crampeze Capsules برای رهایی از گرفتگی های ساق پا موثر است و حاوی مواد طبیعی است که:
به بهبود و حفظ گردش خون محیطی کمک می کند
کرامپ های شبانه را تسکین می دهد و به جلوگیری از گرفتگی عضلات و اسپاسم، پاهای خسته، درد و پای بی قرار کمک می کند.
درد ناشی از وریدهای واریسی را کاهش می دهد
مکمل منیزیم و ویتامین B6 سبب حفاظت و نگهداری مویرگ ها می شود
بعضی از ویتامین ها (از جمله ویتامین B)، مواد معدنی (از جمله منیزیم) و عصاره های گیاهی طبیعی (از جمله رایتین) ممکن است به تسکین موقت کرامپ های شبانه کمک کنند.
هر کپسول حاوی: روتین 200 میلی گرم، عصاره مرکبات بیوفلاوونویدها 150 میلی گرم ، اکسید منیزیم125 میلی گرم، سولفات منیزیم (خشک شده) 25 میلی گرم ، پیریدوکسین هیدروکلراید (ویتامینB6 10 میلی گرم)
روتن - کمک به بهبود / نگهداری گردش خون محیطی و کمک به کرامپ شبانه و همچنین به تسکین درد پاهای خسته، سنگین، بی قرار و متورم کمک می کند.
عصاره مرکبات بیوفلاونوئید - حفاظت و حفظ سلامت مویرگ ها.
نمک های منیزیم در پیشگیری و تخفیف گرفتگی عضلانی و اسپاسم کمک می کند. به عنوان مکمل منیزیم عمل می کند
ویتامین B6 - ممکن است در جذب و انتقال منیزیم در بدن کمک کند. به عنوان یک مکمل ویتامین B6 عمل می کند

مقدار مصرف کپسول کرامپز

مصرف: دو کپسول دو بار در روز برای 4 هفته اول با آب مصرف شود. پس از آن 1 کپسول را دو بار در روز مصرف کنید تا مزایای درمانی را حفظ کنید. مصرف روزانه در صبح و 30 دقیقه قبل از پایان شب باشد. تسکین اولیه باید ظرف 10 روز با حداکثر مزایای درمانی پس از 4 هفته تجربه شود.
مکمل های ویتامینی نباید جایگزین یک رژیم متعادل شوند.
Cramps Night Crampeze مکمل های ویتامینی نباید جایگزین یک رژیم متعادل شوند. همیشه برچسب را بخوانید و با متخصص مراقبت های سلامت مشورت کنید.
توجه: اگر عوارض جانبی ایجاد شده یا واکنش آلرژیک داشته باشید مصرف آن را متوقف کنید و بلافاصله با پزشک یا داروساز خود تماس بگیرید. 

رای به این پست
نظر
هنوز نظری داده نشده است.


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
کد امنیتی
لطفا کپچای زیر را تکمیل نمایید

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: ایمیل مارکتینگ

Search