خدمات رایگان

رژیم رایگان ویژه کاربران لاین

گام اول

برنامه رژیم لاغری آنلاین Line

کد انحصاری(*)
کد وارد شده صحیح نمی باشد. با مدیریت سایت به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس بگیرید

جنسیت(*)
جنسیت خود را مشخص نمایید.

وزن شما (به کیلوگرم)(*)
وزن خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

سن شما(*)
سن خود را وارد نمایید.

قد شما (به سانتی متر)(*)
قد خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

میزان فعالیت شما(*)

میزان فعالیت خود را انتخاب کنید.

مقدار ورزني که مي خواهيد کاهش دهيد (به کیلوگرم)(*)
مقدار کاهش وزن را به صورت عدد وارد کنید مثلا 3

در چه مدت مي خواهيد اين مقدار کاهش وزن داشته باشيد. (به روز)(*)
حداقل تعداد روز برای کاهش وزن 15 روز است.

(برای هر 1 ماه بیشتر از 4 کیلو در نظر نگیرید)

راهنمای برنامه در پایین همین فرم را مطالعه نموده ام(*)
پیش از اقدام به درخواست رژیم راهنمای رژِیم غذایی را مطالعه کنید و سپس گزینه بله را فعال نمایید.

نام و نام خانوادگی
Please type your full name.

به فارسی وارد گردد.

ایمیل شما(*)
ایمیل خود را وارد نمایید.

شماره موبایل
شماره همراه صحیح نیست

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید. کد امنیتی که در تصویر نمایش داده شده اشتباه وارد گردید است. اگر کد خونا نیست روی کلید بالا فشار دهید.

این برنامه برای کاربران صفحه ی لاین رژیم سلامتی به صورت کاملا رایگان ارائه می گردد و کاربران عادی می توانند از قسمت رژیم لاغری از این برنامه استفاده نمایند.

* قابل توجه کاربران گرامی برنامه رژيم لاغری آنلاین برای اولين بار توسط تيم فنی سايت رژيم سلامتی زير نظر دکتر فتحی افتتاح گرديد. با استفاده از برنامه زير می توانيد به صورت آنلاين، کالری مورد نياز روزانه خود را با توجه به ( جنسيت، سن، قد، وزن و ميزان فعاليت بدنی )، جهت کاهش وزن بدست آوريد. و سپس برنامه غذايی خود را دريافت نمائيد. قبل از استفاده از برنامه، راهنمای زير را به دقت مطالعه نماييد.

 • برنامه رژيم لاغری رايگان می باشد
 • آيا مي دانيد يک رژيم غذايی سالم بر روی مصرف ( ميوه ها، سبزيجات، غلات سبوس دار، شير کم چربی يا بدون چربی و ساير محصولات لبني ) و همينطور مصرف ( گوشت بدون چربی، مرغ، ماهي، حبوبات، تخم مرغ و آجيل ) و کاهش مصرف ( چربی هاي اشباع، چربی ترانس، کلسترول، نمک (سديم) و قندها ) تاکيد دارد.
 • شايد اگر براي اولين بار در يک مسابقه تير اندازی شرکت می کنيد نتوانيد گلوله را به هدف بزنيد در مسير زندگی هم برای رسيدن به هدف بايد تلاش کرد با هر بار شکست تجربه می کنيد که سريع ياد بگيريد سريع عمل کنيد و منصرف نشويد که هميشه دير است شما بايد برای هدفتان برنامه ريزی کنيد مثلاً اگر هدفتان اين است که 15 کيلو از وزنتان را کم کنيد ولی دليلی براي کم کردن وزن نداريد هرگز موفق نمي شويد پس بهتر است دليلتان اين باشد که 6 ماه ديگر که عروسی دوستتان است خوش اندام باشيد وقتي شما دليل خوشايندی براي هدفتان داشته باشيد می توانيد موفق شويد. وقتی به عوارض چاقی مانند ( فشار خون، ديابت، بيماري هاي عروق کرونر، سکته مغزي، سايش مفاصل، کبد چرب، سرطان، سکته قلبي، فشارهاي روحي ) فکر کنيد و دليلتان اين باشد که به اين بيماريها گرفتار نشويد مطمئن باشيد که در برنامه لاغری موفق مي شويد.
 • در برنامه رژيم لاغری رايگان بيش از 2000 دستور غذايی قرار داده شده است که در نوع خود بی نظير و با دقت بالا، برنامه ی غذايی شما را ارائه می دهد.
 • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، يک کد رهگيری به شما داده مي شود که شما می توانید در همان لحظه برنامه غذايی خود را با وارد کردن اين کد در قسمت رژيم من در کنار همين صفحه و يا در ايميل خود به صورت آنی ملاحظه کنيد.
 • قبل از استفاده از برنامه رژيم لاغری آنلاين، جهت اطلاع از وضعيت بدنی خود از برنامه آنتروپومتری ( تن سنجی ) که در پايين برنامه قرار دارد استفاده نموده و از وضعيت اضافه و يا کاهش وزن خود مطلع گرديد. اين برنامه علاوه بر محاسبه ی bmi ( شاخص توده بدن )، بازه وزنی مناسب شما را نيز محاسبه می نماييد.
 • در اين برنامه جهت کاهش وزن، شما مجاز به انتخاب حداکثر ./5 - 1 کيلوگرم در هفته يا 2 - 4 کيلوگرم در ماه هستيد.
 • به هيچ عنوان مقدار کاهش وزن خود را بيشتر از 4 کيلوگرم در ماه قرار ندهيد. زيرا بدن شما با کمبود ويتامين و املاح مواجه شده و خطرات جبران ناپذيری دارد. توصيه ما اين است که مقدار کاهش وزن خود را کمتر از 4 کيلوگرم در ماه در نظر بگيريد.
 • توصيه می شود، هدف زمانی خود را 15 روز در نظر بگيرد. به عنوان مثال کاهش وزن 2 کيلوگرم در 15 روز و پس از پايان 15 روز، با دادن مشخصات جديد برنامه مجدد بگيريد.
 • روزانه 30 - 45 دقيقه پياده روی داشته باشيد.
 • براي تهيه دستور پخت غذاهای رژيمی از آشپزخانه من در سايت استفاده کنيد.
 • در صورتی که پس از محاسبه با هشدار مواجه شديد شما نمی توانيد از اين برنامه استفاده کنيد در صورت نياز به برنامه رژيم غذايی، فرم در خواست رژيم غذايی توسط پزشک را در سايت پر نمائيد.
 • قبل از استفاده از برنامه محاسبگر، وزن ايده ال و شاخص توده بدن خود را با استفاده از برنامه محاسبگر وزن ايده ال و برنامه محاسبگر شاخص توده بدن اضافه وزن خود را بدست آوريد.
 • اين برنامه، برنامه ايی کامپيوتری و براي يک فرد سالم و بدون بيماری، افراد بالاي 18 سال و زير 50 سال طراحی گرديده و ( عادات غلط غذايی، بيماری، سلايق غذايی و بسياری از مسائل ديگر ) در نظر گرفته نشده است جهت درخواست رژيم غذايی که توسط پزشک و منحصرا برای شما طراحی می گردد کليک نماييد.
 • اين رژيم غذايي براي مادران باردار و شيرده مناسب نيست
 • در رژيم غذايی آنلاين مصرف سبزيجات و سالاد بدون سس در وعده هاي غذايی توصيه می گردد.
 • در مورد تمام نان ها يک واحد نان مساوی يک کف دست ولی يک واحد نان لواش مساوی 4 کف دست مي باشد و منظور از کف دست سينه دست را می گويند و انگشتان دست را شامل نمی شود. يک واحد نان مساوی با 30 گرم نان است. شما اگر از نان لواش استفاده می کنيد به جای يک کف دست 30 گرم نان لواش مصرف کنيد. توصيه ما اينست که تا حد امکان از نان لواش مصرف نکنيد. در برنامه لاغری آنلاین اگر نوع نان مشخص نشده باشد شما می توانید از هر نانی استفاده نمایید.
 • براي کمک به کاهش وزن بيشتر مي توانيد چای سبز لاغری موجود در سايت را سفارش دهيد تا به آدرس شما پست شود.
 • در ايام ماه رمضان مي توانيد با پر کردن فرم در خواست رژيم توسط پزشک رژيم غذايی خود را دريافت نماييد.
 • اگر در برنامه غذايی خود مشکل تايپی يا غذای تکراری مشاهده کرديد در قست تماس با ما با ارسال کد رهگيری، عنوان مشکل و ذکر وعده ی غذايی اطلاع داده تا بررسی شود.
 • از ماه دوم رژیم غذایی باید از مکمل های مولتی ویتامین و آهن و غیره استفاده کنید که می توانید با نسخه پزشک تهیه و مصرف نمایید البته اگر از میوه و سبزیجات تازه به اندازه کافی استفاده کنید نیازی به مکمل غذایی پیدا نمی کنید.
 • ایمیل خود را بدون www وارد کنید تا رژیم غذایی به ایمیلتان ارسال شود.
 • برای کاربرانی که از سرویس gmail استفاده می کنند ممکن است رژیم غذایی به قسمت promotions ایمیل فرستاده شود لذا آن قسمت را نیز بررسی نمایید.
 • افرادی که به هر دلیلی مثلاً ( وارد کردن اشتباه ایمیل، وارد کردن کاهش وزن بیش از مقدار مجاز ماهیانه، اشتباه در پر کردن فرم ) نتوانند رژیم لاغری آنلاین و رایگان را دریافت کنند و یا توانایی پرداخت حق عضویت را ندارند می توانند در قسمت نظرات، تماس با ما و یا ایمیل ما مطرح نمایند تا رژیم غذایی آن ها بررسی و مجدداً ارسال شود به عنوان مثال اگر شما کاهش وزن بیشتر از 4 کیلوگرم در ماه درخواست کنید کامپیوتر به شما برنامه غذایی نمی دهد لذا شما باید با ما تماس گرفته تا رژیم غذایی شما اصلاح و مجددا به شما ایمیل گردد پرداخت حق عضویت جهت پشتیبانی و پاسخ دهی به سوالات شما عزیزان می باشد. 
 • از آنجايی که اين برنامه نرم افزاری می باشد و برای هر رژيم غذايی استاندارد، نياز به نظارت پزشک می باشد وب سايت رژيم سلامتی هيچ گونه مسئوليتی را متعهد نمی شود.
 •  

  مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
  نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
  رژیم لاغری
   

با استفاده از برنامه پايين مي توانيد بازه وزني مناسب، مقدار شاخص توده بدن (bmi)، ميزان متابوليسم پايه( BMR ) يا مقدار کالري که بدن روزانه نياز دارد و ميزان چربي بدن خود را محاسبه نماييد.

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (14)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای

 1. زهرا

سلام برای چاق شدن چیکار باید کرد

  پیوست ها
 

 1. ملیحه

بسیار ممنون از سایت مفید شما

  پیوست ها
 

 1. venous

سلام ، من خيلي اضافه وزن ندارم ولي دوست دارم از اين سن به بالا مراقب وزن و سلامتي خودم باشم

  پیوست ها
 

 1. lmira

سلام چرا کد امنیتی منو درست نمیزنه هرچقدر میزنم میگه اشتباهه.

  پیوست ها
 

 1. دکتر فتحی    lmira

با سلام
موقع وارد کردن کد صفحه کلید را انگلیسی نمایید

  پیوست ها
 

 1. سولماز

خیلی جالبه امیدوارم بتونم استفاده کنم
و به نتیجه دلخواه برسم

  پیوست ها
 

 1. كيان

سلام متشكرم از سايتتون انشاله كه بتونم وزنم روپايين ببارم البته باكمك شما

  پیوست ها
 

 1. ghesedi

خوبه مرسی

  پیوست ها
 

 1. ارش

  پیوست ها
 

 1. marjan

خیلی خوبه

  پیوست ها
 

 1. نسرین

Khob

  پیوست ها
 

 1. milaf

khob

  پیوست ها
 

 1. محسن

  پیوست ها
 

 1. محمدرضااسدى

سلام با تشکر من زياد چاق نيستم فقط شکم و دور شکم دارم و ميخوام آبش کنم.متشکرم

  پیوست ها
 
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: ایمیل مارکتینگ

Search