رژیم غذایی

بهترین شیرخشک کودک در سال 2020

بهترین شیرخشک کودک

اولین غریزه هر والدین جدید انجام هر کاری برای محافظت از فرزند خود و فراهم آوردن بهترین چیزهای زندگی است. این یک غریزه قدیمی است. هیچ رازی نیست که راه نهایی برای تغذیه کودک شما شیر دادن است اما دلایل زیادی وجود دارد که این برای والدین گزینه مناسب نیست.

گزینه های زیادی در بازار وجود دارد انتخاب یکی از بهترین ها می تواند یک روند کامل باشد. شیرخشک ها همه با هم برابر نیستند. اگرچه همه آنها برای رعایت دستورالعملهای غذایی دقیق لازم است متغیرهای زیادی وجود دارد که هر مارک را از هم جدا می کند.
امروز، ما با بررسی در مورد برخی از شیرخشک های معروف و بسیار توصیه شده در بازار، می خواهیم آنها را به والدین جدید معرفی کنیم. ما در مورد تمام مواد تشکیل دهنده از جمله مخلوط های ویژه به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را برای فرشته کوچک خود داشته باشید.

ویژگی هایی که باید در شیرخشک های خوب برای کودک در نظر بگیرید

مبانی شیرخشک
هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام شیرخشک بهترین گزینه برای کودک شماست داشتن همه واقعیت ها می تواند کارها را آسان تر کند. بلوک های ساختمانی بسیاری وجود دارد که به ساخت شیرخشک نوزادان می روند. با مواد اصلی، سبکهای تغذیه ای موجود و مواد مغذی اضافه شده که گزینه های بسیاری در دسترس دارند با آنها آشنا شوید.
محتویات اصلی
شیر گاو
این رایج ترین و به راحتی در دسترس انواع شیرخشک است
پروتئین اصلی موجود در شیر گاو تغییر یافته است که باعث هضم آسان آن می شود
شیر سویا
این محبوب ترین انتخاب شیرخشک وگان است
حاوی پروتئینهای گیاهی تغییر یافته است
بدون لاکتوز
در دسترس با شربت ذرت جایگزین لاکتوز برای نوزادان مبتلا به آلرژی است
هیدرولیز شده است
پردازش شده برای تجزیه پروتئین ها در قالب های کوچکتر برای هضم آسانتر
متابولیک
برای کودکانی که بیمار یا نارس هستند و توسط پزشک تجویز می شود استفاده می شود
شیرخشک سبک
آماده برای استفاده
شیرخشک از پیش مخلوط شده در بطری
فقط باز کنید و تغذیه کنید
پر هزینه ترین گزینه شیرخشک
پودر
متداول ترین و ارزانترین شیرخشک سبک
قطعات مساوی پودر و آب را با هم مخلوط کنید
کنسانتره مایع
قطعات مساوی کنسانتره را با آب مخلوط کنید
باید در یخچال باشد
کمی ارزان تر از آماده برای استفاده است
مواد مغذی و پروتئین اضافه شده است
آهن
به دنبال شیرخشک هایی باشید که آهن غنی شده داشته باشد
به رشد عضلات و قدرت استخوان كمك می كند
پری بیوتیک / پروبیوتیک
باکتری های اضافه شده برای کمک به روند هضم
DHA / ARA
اسیدهای چرب سنتز شده موجود در شیر مادر
برای رشد سالم مغز و چشم مهم است.
نحوه انتخاب شیرخشک

مطلب مرتبط: رژیم لاغری آنلاین
نرم افزار رژیم لاغری، برنامه کاهش وزن خود را به صورت آنلاین در موبایل و ایمیل خود دریافت کنید
رژیم لاغری
 

چگونه بهترین شیرخشک کودک را انتخاب کردیم

هدف اصلی شیرخشک کودک تهیه غذای مناسب برای کمک به کودک در شکوفایی و زندگی طولانی است.
شیر گاو بهترین گزینه برای شیر مادر است اما همه نوزادان نمی توانند شیر گاو را تحمل کنند. برخی از مادران باید به دنبال گزینه های مبتنی بر سویا یا سایر گونه های غیر لاکتوز می باشند که یافتن آنها دشوار است و اغلب ممکن است گران باشد.
همچنین بسیاری از والدین در خارج از کشور وجود دارند که به یک شیرخشک ملایم یا شیرخشک برای درمان یک مشکل خاص نیاز دارند.
برای کمک به شما لیستی از بهترین گزینه ها برای نیازهای ویژه را گردآوری کرده ایم. و گزینه های زیر را یافتیم:
شیرخشک کودک ارگانیک
شیرخشک مکمل نوزادان شیرخوار
شیرخشک کودک وگان
شیرخشک غیر GMO
بهترین شیرخشک برای preemies
بهترین شیرخشک برای نوزادان
شیرخشک حساسیت به شیر
بهترین شیرخشک برای کودکان نو پا
بهترین شیرخشک سویا کودک
بهترین شیرخشک برای یبوست
بهترین شیرخشک برای گاز و رفلکس
می دانیم که برند و قابل اطمینان بودن برای والدین مهم است. به همین دلیل است که ما به شما بهترین گزینه شیرخشک توسط هر یک از مارک های مشهور از جمله Baby Baby ، Enfamil ، Similac، بهترین در کره زمین (که اغلب با بهترین های طبیعت اشتباه گرفته می شود) و Gerber را به شما پیشنهاد داده ایم.
برای هر یک از شیرخشک های کودک مورد علاقه شما، می توانید اطلاعات مهمی را برای درک شیرخشک پیدا کنید. ما لیست مواد تشکیل دهنده را تجزیه و تحلیل کرده ایم و افکار خود را بر اساس تحقیقات زیاد به شما داده ایم.
در تحقیقات ما، دریافتیم که بسیاری از مارک های شیرخشک کودک در تلاش برای بازآفرینی یک نسخه اصلاح شده از شیر مادر، از ترکیبات کمتر از حد مطلوب استفاده می کنند. شربت ذرت، مالتودکسترین و روغن سویا برخی از بدترین مواد برای کودک شما هستند.
متأسفانه، مواد بد موجود در شیرخشکهای مختلف حتی در محبوب ترین مارک ها یافت می شوند. ما بهترین های خود را در این لیست انجام داده ایم تا شیرخشک هایی پیدا کنیم که این مواد را کاهش می دهد.
در آخر، ما از تجربه مادر خود استفاده کرده ایم. ما دانش و تجربیات خودمان را گرفته ایم آن را با تجربیات مادرانی که با آنها می شناسیم و با آنها صحبت می کنیم ترکیب کرده ایم و از آن به عنوان فیلتر برای از بین بردن شیرخشک های بد استفاده کرده ایم.
لیست نتیجه شامل کلیه شیرخشک هایی است که برای کودک شما مناسب هستند.
مزایای بسیاری برای تغذیه با شیر مادر وجود دارد و این توصیه توسط آکادمی اطفال آمریکا (AAP) به عنوان منبع بهینه تغذیه در طول سال اول زندگی کودک شما است. اما تغذیه با شیر مادر برای هر خانواده مؤثر نیست و ممکن است شما نیاز داشته باشید و یا تصمیم بگیرید که تمام وقت از شیرخشک استفاده کنید یا علاوه بر آن با شیر مادر بدهید.
بهترین شیرخشک برای فرزند شما نوعی است که متخصص اطفال توصیه می کند و کودک شما نیز می پذیرد. خبر خوب این است که همه شیرخشک ها به شدت توسط سازمان غذا و دارو تنظیم می شوند و باید همان نیازهای اساسی غذایی را برآورده کنند. شیرخشک برای تقلید شیر مادر طراحی شده است اما مواد تشکیل دهنده آن می توانند متفاوت باشند. سه شیرخشک اصلی وجود دارد:
شیرخشک شیر گاو برای آسانتر کردن هضم پروتئین است و رایج ترین نوع شیرخشک موجود در بازار است.
شیرخشک سویا یک گزینه وگان است که فقط در موارد نادر توسط پزشکان توصیه می شود مانند وقتی کودک شما به پروتئین موجود در شیر گاو حساسیت دارد.
شیرخشک تخصصی برای کودکانی که نیازهای خاصی دارند از جمله کودکانی نارس یا نوزادانی که خطر ابتلا به آلرژی دارند استفاده می شود.
شیرخشک همچنین به سه شکل ارائه می شود:
پودری که با آب مخلوط می کنید
کنسانتره مایع که شما نیز با آب مخلوط می کنید
بطری های آماده خوراکی که نیازی به مخلوط کردن ندارند
برای پایین آمدن کامل مواد تشکیل دهنده شیرخشک، اطلاعات مربوط به انتخاب شیرخشک توسط AAP را مرور کنید.

آنچه در شیرخشک کودک است

شیرخشک کودک از چندین مؤلفه مختلف برای تکثیر شیر مادر تشکیل شده است. بیشتر این مؤلفه ها برای بسیاری از افراد رمز و راز است. امیدواریم در اینجا عناصر مختلف شیرخشک را روشن کنیم.
امیدوارم درک بهتر از عناصر رژیم غذایی کودک باعث شود احساس راحتی بیشتری در تصمیم گیری در مورد بهترین شیرخشک کودک که می خواهید برای کمک به کودک خود داشته باشید در طول سال اول زندگی او رشد و نمو کند.
بیایید ابتدا به شیر مادر نگاهی بیندازیم و سپس به اجزای شیرخشک برویم. به یاد داشته باشید مواد تشکیل دهنده موجود در شیرخشک از بزرگترین مقادیر تا کمترین مقدار ذکر شده اند که بیشترین ماده در آن ابتدا و کمترین ماده مورد استفاده در آخر ذکر شده است.

شیر در پستان چیست؟

لیست مواد تشکیل دهنده شیر مادر تقریباً بی پایان است! شیر انسان حاوی مجموعه ای از آب، کربوهیدرات ها، پروتئین ها، نیتروژن های غیر پروتئین، چربی ها، ویتامین ها، مواد معدنی، فلزات، پپتیدها، هورمون ها، آنزیم ها، ضد پروتئین ها و عوامل ضد میکروبی است.
تاکنون مارک های شیرخشک کودک فقط قادر به حفظ تقریباً یک چهارم از ترکیبات موجود در شیر مادر بودند. اما نگران نباشید نوزادان با شیرخشک شکوفا می شوند زیرا آنها هنوز هم مایحتاج اساسی مانند چربی، پروتئین، کربوهیدرات و مواد مغذی را دریافت می کنند.
حال بیایید به عناصر اصلی گرفته شده از شیر مادر نگاهی بیندازیم تا دوباره همان تغذیه و فواید آن را برای شیرخشک کودک ایجاد کنیم.
کربوهیدرات
کربوهیدرات ها پروتئین ها یا قندها، نشاسته ها و فیبرهای پیچیده ای هستند که به نوزادان کمک می کنند تا انرژی یا کالری لازم را برای رشد مناسب را کسب کنند. آنها حاوی کربن، هیدروژن و اکسیژن هستند.
شایع ترین کربوهیدرات موجود در شیر مادر، لاکتوز است. این یک شکر شیر و کربوهیدرات است که از گاوها نیز درست می کنند. لاکتوز معمولاً و ترجیحاً اولین ماده تشکیل دهنده شیرخشک کودک است.
اما لاکتوز تنها کربوهیدرات مورد استفاده در شیرخشک کودک نیست. گزینه های کمتر مطلوب دیگر عبارتند از: شربت ذرت یا مواد جامد شربت ذرت، مالتودکسترین یا مالتودکسترین ذرت، گلوکز یا شربت گلوکز (این قند میوه است)، ساکارز و به ندرت شربت برنج قهوه ای. این کربوهیدراتهای دیگر ممکن است برای شکسته شدن در شکم نوزادان راحت تر از لاکتوز، که قند شیر است باشد.
لاکتوز ارجحیت دارد زیرا به جذب کلسیم کمک می کند و باکتری های خوبی را در روده تغذیه می کند. انواع دیگر قندها به هیچ یک کمک نمی کنند. قند بیش از حد می تواند باعث افزایش قند خون شود و منجر به دیابت نوع 2 شود.
مانند شیر مادر، شیرخشک تقریباً 4 درصد کالری از کربوهیدرات ها دریافت می کند.
پروتئین
پروتئین ها در ترکیب بعدی شیرخشک قرار دارند.
پروتئین های شیر به دو گروه کازئین یا وی وارد می شوند. هنگامی که هضم می شود و وی سریع معده را خالی می کند کازئین واکنش بیشتری نشان می دهد.
شیر گاوها به نسبت 2 درصد آب پنیر و 80 درصد نسبت کازئین تجزیه می شوند. ضمنا شیر مادر 60 گرم دارد.

1. بهترین شیرخشک به طور کلی: شیرخشک نوزادی Similac Advance با آهن

این شیرخشک مبتنی بر شیر گاو است که دارای DHA، لوتئین، ویتامین E و سایر مواد مغذی است که به رشد مغز و چشم کودک کمک می کند. این همچنین دارای 2'-FL Oligosaccharide شیر انسان، prebiotic است که از شیر مادر تقلید می کند و به حمایت از سلامت روده کودک شما کمک می کند.
بسیاری از داوران ادعا می کنند که این اولین شیرخشکی است که آنها با کودک خود به کار برده اند و نیازی به ایجاد سوئیچ ندارند. بسیاری از داوران همچنین خاطرنشان كردند كه فرزندشان با این مسئله هیچ مشكل ریزش، رفلاكس یا یبوست ندارد. این همچنین در یک شیرخشک آماده برای تغذیه وجود دارد.

2. بهترین شیرخشک ارگانیک: تنها LactoRelief ارگانیک کودک با شیرخشک DHA و ARA Toddler

اگر دادن مواد اولیه ارگانیک به کودک برای شما مهم است این انتخاب برتر از Baby Only ممکن است مناسب باشد. به این شیرخشک "کودک نوپا" گفته می شود زیرا Baby's Only دستورالعمل های AAP را دنبال می کند که نوزادان باید به طور انحصاری در 6 ماه اول زندگی از شیر مادر تغذیه شوند اما برای نوزادان و کودکان بزرگتر نیز مناسب است. این طعم برای کودکانی که معده آنها ممکن است به شیر گاو حساس باشد تسکین می بخشد. در حالی که هنوز هم مبتنی بر شیر است آنزیم ها شکسته شده اند تا روی شکم راحت تر شوند و همچنین DHA و ARA را برای مواد مغذی اضافه کرده است.
اگر به نظر نمی رسد فرزند شما حساسیت خاصی داشته باشد می توانید فقط لبنیات یا لبنیات با DHA و ARA را به کودک بدهید. برای کودکانی که به پروتئین های شیر حساسیت دارند یک شیرخشک سویا نیز دارند اگرچه قبل از امتحان کردن این گزینه باید با پزشک خود مشورت کنید. همه طعم های آنها غیر GMO بوده و همگی توسط پروژه Clean Label، یک سازمان غیر انتفاعی مستقل، در سال 2017 به "بهترین خلوص" معرفی شدند.
بازرسان با کودکانی که معده های حساس دارند می گویند این شیرخشکی است که سرانجام برای فرزندشان کار کرد و آنها خوشحال شدند که یاد گرفتند که این مواد همه ارگانیک هستند. همچنین برای والدینی که شیر می دهند نیز بسیار عالی عمل کرده است در حالی که کودک دچار اختلال در طعم کمی بین شیرخشک و شیر مادر می شود.

3. بهترین برای گاز: شیرخشک نوزادان Gentlease غیر GMO Enfamil PREMIUM

گاز برای بچه ها شوخی نیست. اگر فرزند شما از این طریق رنج می برد و به عنوان شیرخشک تغذیه شده است ممکن است در مورد تغییر شیرخشک با پزشک متخصص اطفال خود صحبت کنید. انفامیل Gentlease توسط والدین مورد حمایت قرار می گیرد و در طی 24 ساعت به نوزادان دارای گاز کمک می کند. باز هم این شیرخشک پروتئین های شیر را شکسته است که هضم آن را برای کودک شما آسان تر می کند بنابراین به از بین بردن گاز کمک می کند. این شیرخشک به صورت پودر و شیرخشک آماده ای برای تغذیه است بنابراین می توانید هر کاری را برای نیازهای خود انتخاب کنید.
والدین كودكانی كه مشكل گاز دارند خاطرنشان كردند كه این مسئله مشكل آنها را برطرف كرده و به تولید حرکات روده كمك كرده است.

4. بهترین برای نوزادان شیر مادرخوار: شیرخشک Gentle

نوزادان شیرمادر خوار به شیرخشکی نیاز دارند که هرچه ممکن است نزدیک به شیر مادر باشد به خصوص اگر در حال شیردهی هستید و می خواهند شیردهی را ادامه دهند.
بیشتر والدین ها می گویند نوزادانشان هیچ مشکلی برای جابجایی بین Gerber Good Start Gentle و شیر مادر ندارند. با این حال، بعضی ها هشدار می دهند که شیرخشک تمایل به لخته شدن دارد بنابراین قبل از مصرف حتما آن را خوب مخلوط کنید.

5. بهترین برای یبوست: شیرخشک Reguline Enfamil

یک مشکل شایع در نوزادان با شیرخشک، یبوست است. اگر کودک شما دچار مشکلات گوارشی یا مدفوع سختی مانند سنگریزه است ممکن است بخواهید شیرخشک شیرخواری Enfamil Reguline نوزاد، مارک مخصوصی را تهیه کنید که دارای پروبیوتیک های دوگانه و پروبیوتیک ها است تا بتوانید معده نوزادان را آرام کنید این به منظور نرم کردن مدفوع و تهیه مواد مغذی ضروری مانند کولین و DHA طراحی شده است.
مشتریان اغلب می گویند Enfamil Reguline بعد از تلاش بسیاری از شیرخشک ها و تکنیک های دیگر برای کودک دارای یبوست، گاز، کودک ایرادگیر یک نجات دهنده است و آخرین راه حل بود. والدین گزارش می دهند که بدون ایجاد ریفلاکس یا سایر مشکلات گوارشی، زورزدن و گاز کودک را متوقف کرده است. با این حال، گران قیمت است بنابراین شما ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید فقط اگر همه موارد دیگر را امتحان کرده اید.

6. بهترین برای ریفلاکس: Enfamil A.R شیرخشک نوزاد برای Spit-Up

نام تجاری Enfamil جزء بالاترین امتیاز و معتبرترین ارائه دهنده شیرخشک های کودک در جهان است. آنها از علوم تغذیه ای برای ارائه بهترین شیرخشک ها برای نوزادان استفاده می کنند. شیرخشک A + برای نوزادان مرحله 1 است تا در شش ماه اول زندگی آنها نهایت تغذیه را داشته باشند.
Enfamil A.R. Infant Formula برای Spit-Ups مخصوصاً برای حل مشکلات ریفلاکس و سایر مشکلات گوارشی ایجاد شده است. این دستورالعمل های ریفلاکس از AAP را دنبال می کند و شامل prebiotics دوگانه برای کمک به هضم کلی است.
انفامیل A.R کمک می کند تا رفلاکس اسید با یک شیرخشک غلیظ تر درمان شود (با توجه به مطالعات دوسوکور، موثرتر از شیرخشک معمولی است که غلات برنج را به آن اضافه می کند). و گرچه شیرخشکهای دیگر ریفلاکس اسید گاهی باعث یبوست می شوند والدین اغلب نفخ و یبوست را با Enfamil A.R گزارش نمی دهند. بسیاری از والدین می گویند که سرانجام این مشکلات ریخت و پاش نوزادانشان کاهش یافته و به آنها اجازه افزایش وزن داده است. با این حال، برخی از مشتریان می گویند که غلیظی آن مخلوط کردن را دشوار می کند بنابراین مطمئن شوید که هنگام انجام مخلوط کردن، بدون لخته است.
حقایق شیرخشک
خط A + حاوی پروبیوتیک های دوگانه برای اطمینان از نرم کردن برای دستگاه های هضم حساس نوزادان است. کولین و DHA برای کمک به رشد مناسب مغز و چشم اضافه می شوند.
الیاف اضافه شده و Polydextrose شیرخشک غنی شده ای را ارائه می دهند که مدفوع را برای نوزادان نرم تر می کند.
ویژگی های شیرخشک
این پودر در قوطی های سازگار با محیط زیست، مقوا و قلع قرار می گیرد که به راحتی انباشته می شوند. دیگر نیازی به سرد نگه داشتن پودر شیرخشک و فضای گرانبها در یخچال شما نیست.
قوطی همراه با یک اسکوپ مخصوص اندازه خود است که می تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد. با خیال راحت می توانید در اتاق خواب خود در دمای اتاق نگهداری کنید و تقریباً دو سال عمر آن طولانی است.

7. بهترین برای آلرژی های شیر: شیرخشک شیرخوار Similac Alimentum

اگر بعد از صحبت با پزشک متخصص اطفال خود گمان کنید کودک شما حساسیت به شیر دارد و شما شیرخشک های مختلفی را در آنجا امتحان کرده اید که هیچ علتی در علائم آن وجود ندارد ممکن است زمان آن رسیده باشد که Similac Alimentum را امتحان کنید. این شیرخشک معمولاً آخرین راه حل برای والدین است زیرا طعم و بو می تواند کمی ناخوشایند باشد و هزینه آن بسیار بیشتر از سایر شیرخشک های موجود در آنجا است. گفته می شود اگر فرزند شما حساسیت جدی داشته باشد این ممکن است بهترین گزینه شما باشد.
این شیرخشک حاوی یک پروتئین شیر از پیش هضم شده است که به طور کلی برای آن دسته از کودکانی که آلرژی دارند قابل تحمل است. همچنین DHA و ARA را برای رفع برخی از شکافهای تغذیه ای در رژیم غذایی کودک شما اضافه کشده است. در یک مطالعه بالینی کوچک که توسط سازنده انجام شده است این شیرخشک به کاهش علائم نوزادان کولیکی در طی 24 ساعت کمک کرده است. تحقیقات دیگر، که در سال 2012 منتشر شد نشان داده است که شیرخشکهای هیدرولیز، از جمله Alimentum، ممکن است در تسکین علائم قولنج در برخی نوزادان کمک کند.
بسیاری از بازرسان می گویند که این سرانجام به آسان کردن مشکلات شکم کودک شما کمک می کند اما بسیاری توجه دارند که هزینه آن می تواند بسیار بالا باشد بنابراین ممکن است بخواهید گزینه های دیگر را امتحان کنید و قبل از انجام این کار ابتدا با پزشک متخصص اطفال خود صحبت کنید.

Enfamil Nutramigen .8 با شیرخشک نوزادی Enflora LGG

این شیرخشک Nutramigen بسیار هیدرولیز شده و کم آلرژی است و به کاهش علائم کولیک در کمتر از 24 ساعت کمک می کند.
پروتئین شیر گاو به اندازه ذرات کوچک تقسیم می شود که دیگر توسط سیستم ایمنی بدن باعث تحریک واکنش آلرژیک نمی شود. پروتئین های کوچکتر نیز به دستگاه گوارش در حال توسعه و حساس کمک می کنند تا مواد مغذی را بدون مبارزه پردازش کند. نوزادانی که از این شیرخشک استفاده کرده اند بعداً در کودکی حساسیت کمتری دارند.

9. شیرخشک Nestle NIDO Kinder 1+

این نوشیدنی شیر شیرین شده با عسل است طعم شیرینی را برای کودکانی است که غذای ملایم دوست ندارند. این برای کودکانی که از شیر مادر به سمت رژیم های غذایی دیگر حرکت می کنند مناسب است. این سیستم ایمنی کودک شما را با یک دوز سالم ویتامین ها، آهن و روی بدن مختلف تقویت می کند. ترکیبی از فیبر را ارائه می دهد که به حفظ دستگاه گوارش کودک شما کمک می کند. اگر بودجه شما اجازه نمی دهد شیرخشک های کودک گران قیمت باشد ممکن است این قیمت مناسب شما باشد زیرا قیمت آن در سمت پایین است. توجه شیرخشک NIDO Kinder 1+ برای بچه های زیر یک سال نیست.
حقایق شیرخشک
Enflora LLG یا Lactobacillus Rhamnosus CG یک باکتری تخصصی است که می تواند زودتر تحمل شیر گاو را در نوزادانی که دارای واکنش آلرژیک هستند قرار دهد. این دستور العمل شیرخشک برای کودکان از نوزادان تا کودکان نو پا در دسترس است تا به حفظ قوام در رژیم غذایی او کمک کند.
Nutramigen به کمک رشد مناسب مغز و چشم، حاوی DHA و ARA است که اسیدهای چرب امگا 3/6 هستند که در تقویت رشد سالم ضروری هستند. با استفاده از آهن، شیرخشک نوترامیژن باعث تقویت سلامت و پیشرفت استخوان در کودک در حال رشد می شود.
10. شیر خشک اپتامیل شماره 1
این یک شیرخشک غالب آب پنیر برای نوزادان از بدو تولد تا 24 ماه مناسب است. برای تأمین نیازهای غذایی کودک، طیف گسترده ای از مواد مغذی مانند کلسیم، فسفر و ویتامین D را برای رشد و نمو بدن ارائه می دهد. و ترکیبی بهینه ازDHA ، ARA، آهن، ید، اسید فولیک، کولین و تورین برای حمایت از پیشرفت مغز، بینایی و سیستم ایمنی بدن است.

11. پودر شیرخشک Enfamil Enspire کودک

نام تجاری Enfamil به دلیل ارائه شیرخشک کودک حاوی مواد تشکیل دهنده موجود در شیر مادر شناخته شده است. این شیرخشک شامل پروتئین lactoferrinthat در شیر یافت می شود. این ترکیبی از پروبیوتیک های کودک است که به ایمنی در بچه ها کمک می کند و باعث تقویت سلامت دستگاه گوارش می شود. یک شیرخشک کودک غیر GMO، در سال اول مراقبت از تغذیه نوزاد مناسب است.
ویژگی های شیرخشک
نشان داده شده برای از بین بردن سر و صدا و گاز در اکثر نوزادان، این شیرخشک به صورت پودر، آماده برای استفاده و فرمت های کنسانتره برای زمان مناسب وعده غذایی ارائه می شود.
این بهترین شیرخشک درمانی است که پزشک برای مدیریت آلرژی در نوزادان توصیه می کند. همچنین می تواند علائم دیگر از واکنش آلرژیک از جمله بثورات اگزما را درمان کند.

نکات آماده سازی شیر خشک

والدین و کسانی که از شیرخشک ها برای اولین بار استفاده می کنند این دستورالعمل ها را در نظر داشته باشند تا از تهیه ایمن و مناسب شیرخشک خود اطمینان حاصل کنند.
قبل از شروع مخلوط کردن شیرخشک ها، دست و سطح آماده سازی خود را کاملاً بشویید.
تمام دستورالعمل های موجود در برچسب مارک را دنبال کنید.
قبل از مخلوط کردن، آب آن را بجوشانید. آب بطری توصیه نمی شود.
روزانه مخلوط کنید. این عاقلانه است که فقط بطری های یک روزه را تهیه کنید زیرا آنها فقط باید 24 ساعت نگهداری شوند.
تمام بطری ها را تمیز و مطابق اصول بهداشتی نگه دارید.
بطری های ناتمام را هرگز مجدداً گرم نکنید و یا برای بعداً در یخچال قرار ندهید. اگر تغذیه به پایان نرسید بهتر است آنرا بیرون بریزید.

همچنین بخوانید: انتخاب بهترین شیر خشک برای نوزاد نارس

دکتر فتحی
Author: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود. سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.
.
سوال یا نظر خود را مطرح نمایید.

ارسال نظر به صورت مهمان
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

نظرات (0)

رتبه 0 از 5 بر مبنای 0 رای
هنوز هیچ نظری درباره این پست وجود ندارد

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامي كالاها و خدمات سایت رژیم سلامتی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

© 2019 , وب سایت رژیم سلامتیاستفاده از مطالب تنها با درج لینک مستقیم مجاز است. حامی: Email Specialist

Search