• چربی شکم
  • فیبر و رژیم غذایی
  • آب و فواید
  • بشقاب غذا


6 نشانه آرتریت پسوریاتیک (مشکلات مفصلی پسوریازیس)

آرتریت پسوریازیکآرتریت پسوریازیک یک بیماری خودایمنی مزمن است که به شکل التهاب پوست (پسوریازیس) و مفاصل (آرتریت التهابی) مشخص می شود. پسوریازیس یک بیماری شایع پوست است که بر روی 2٪ جمعیت قفقازی در ایالات متحده تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب کلیک ها: 50

19 تا از بهترین چای ها برای از دست دادن وزن

بهترین چای های لاغری

چای های زیادی وجود دارند که برای کاهش وزن مناسب هستند. مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد چگونه چای های فوق العاده خوب برای هر دو سلامت مانند (جلوگیری از فساد دندانی، آرتریت، سرطان، حمله قلب و سایر بیماری های قلبی عروقی) و نگرانی های کاهش وزن وجود دارد.

ادامه مطلب کلیک ها: 37

خواص سلامتی سیاه دانه

سیاه دانه یا کلونجیزیره سیاه، با نام علمی Nigella sativa شناخته می شود و متعلق به خانواده گیاهان گلدار است. آن تا 12 اینچ (30 سانتی متر) رشد می کند این گیاه میوه با دانه تولید می کند که به عنوان یک ادویه طعم دهنده در بسیاری از غذاهای استفاده می شود. علاوه بر استفاده در آشپزی، به خاطر خواص دارویی آن شناخته شده است.

ادامه مطلب کلیک ها: 56

8 چیز که باید درباره آب مروارید بدانید

آب مرواریداز آنجا که آب مروارید به سن شما وابسته نیست مهم است که مراقبت از چشم خود را انجام دهید و به چشم پزشک خود مراجعه کنید تا هرگونه مشکلی را در اوایل تشخیص دهید. در این مقاله در مورد کاتاراکت بیشتر بدانید! هنگامی که مردم درباره آب مروارید صحبت می کنند احتمالاً به چیزهایی مانند "مشکلات بینایی" در "افراد پیر" فکر می کنند.

ادامه مطلب کلیک ها: 104

بی خوابی شب - علل، اثرات، درمان های خانگی و درمان

شب بی خوابیاغلب افراد در هر حال، میزانی از بی خوابی را تجربه می کنند. براساس برآوردها، بیش از 3 در 10 بزرگسالان آمریکایی هر ساله مشکلات خواب را تجربه می کنند. برای بیخوابی یکی از 10 بزرگسالان در ایالات متحده یک مشکل مزمن وجود دارد. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا بی خوابی شب برای فرد ممکن است رخ دهد.

ادامه مطلب کلیک ها: 120

9 نشانه سمیت کبد (هپاتیت سمی)

خارش در اثر بیماری کبدعلیرغم اینکه کبد همه کاره است و تا حدودی می تواند دوباره رشد کند به همه مواد ایمنی ندارد. الکل، داروها و حتی گیاهان می توانند به همراه سایر ترکیبات سمی که باید اجتناب شود به کبد آسیب برسانند. این آسیب به عنوان هپاتیت سمی شناخته شده است و معمولاً به عنوان سمیت کبدی شناخته می شود.

ادامه مطلب کلیک ها: 127

10 نشانه مسمومیت مس و سطوح مس زیاد یا اضافی

افزایش مس بدنمس یک ماده معدنی ضروری است اما هر گونه اختلال در سطوح مس در بدن می تواند علائم مختلفی ایجاد کند و حتی به بیماری های خاصی نیز منجر شود. انسان ها مس را از طریق غذا به ارمغان می آورند و بدن انسان فقط نیاز به مقدار کمی مس دارد.

ادامه مطلب کلیک ها: 142

جراحی لیزیک چشم

لیزیک چشمجراحی لیزیک چشم می تواند یک جایگزین برای عینک یا لنزهای تماسی باشد که برای اصلاح برخی از مشکلات بینایی منظم انجام می شود. لیزیک (laser-assisted in situ keratomileusis) نوعی از جراحی لیزری است که به خوبی شناخته شده و اغلب انجام می شود.

ادامه مطلب کلیک ها: 144

بهترین ورزش برای سالمندان در خانه

ورزش برای سالمندانامید به زندگی سالمندان می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد اگر آنها به طور منظم ورزش کنند و از لحاظ جسمی فعال باشند. امید به زندگی در افراد سالمند بالای 60 سال با ورزش منظم و فعالیت جسمی مؤثر افزایش می یابد. سالمندان ممکن است با انجام تمرین از جمله تمرینات قدرتی، تعادل و استقامتی، خطر افتادن خود را کاهش می دهند.

ادامه مطلب کلیک ها: 242

منتخب سردبیر

11 راه برای کاهش چین و چروک صورتشواهدی بر فواید سلامتی بادام10 راه موثر برای کاهش وزننکاتی مهم برای کاهش وزنسرکه سیب و سلامتیچرا برخی از بچه ها از خوردن غذا امتناع می کننددرد مفصل:  آیا تستوسترون پایین علت درد مفصل است

ابزارهای سلامت

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com